Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב ישן לשימוש יום יומי

SlowRide
שימו לב! השרשור הזה בן 371 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון

שלום לכולם וחג שמח.

אני סטודנט עם קצת כסף ועם שריטה למכוניות מעניינות.

כרגע אני נוסע כל יום בגולף דור שני 1.3 בלי מזגן ונהנה מכל רגע.

אני עושה איתה יותר מ10K ק"מ בשנה וזה סבבה מבחינת שנינו. אני שומר עליה כמו שצריך והיא משרתת אותי בנאמנות שלא תבייש מכוניות מודרניות יותר. אבל אחרי יותר מ4 שנים ביחד החיידק מתחיל להציק ומתעורר הצורך לגוון. אין לי אפשרות כלכלית להחזיק יותר מרכב אחד ולכן אני מחפש את היורשת. וכאן אתם אמורים לעזור לי: מה לדעתכם מומלץ? אני מחפש מכונית שלא תהיה מסובכת משמעותית לתחזוקה מהגולף ושעלויות האחזקה שלה ומבחר החלפים בארץ דומה לשל הגולף.

חשבתי על:

חיפושיות, מקוררי אויר זו תורה שלמה שאני לא מבין בה כלום.

על וולבו 240 או 740 אבל כולן אוטומטיות וזה קצת משעמם.

איזה עוד דברים מעניינים והגיוניים יש?

תודה למגיבים וסליחה על החפירה.

*בכוונה פתחתי את זה כאן ולא בפורום יעוץ ברכישת רכב כי שם הם יכתבו לי "קנה יונדאי גטס/ פיאט פונטו" וזה ממש לא הכיוון.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 397
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הייתי מציע סובארו לאונה DL ידנית היא בכלל לא מסובכת לתחזוקה.

אם הייתי חושב לרכוש רכב ישן הייתי רוכש במוו E30 אבל מבחינת תחזוקה מאמין שיותר יקרה.

*pontiac tempest 1992 V6 3.1 liter

Pontiac - we are driving excitement

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

סובארו לאונה זה רכב משעמם לנהיגה לא?

E30 זה רכב מבוקש היום והמחירים בהתאם לאחת נורמלית. עדיף משהו עממי יותר עם חלפים זולים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

פורד סיירה זה רכב דיי נדיר בארץ, כמה כבר כאלה שנוסעות יש? אבל זה מעניין.

אלפא ישנה כרכב יום יומי? לא יודע אם זה מומלץ. בטח לאחד כמוני שרגיל לרכב עם מכניקה פשוטה.

נניח בסביבות 10K זה מחיר הקניה של הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתקציב שלך אפשר למצוא אלפא 75 שמורה עם מנוע 1.6 או 1.8 עם הזרקה או קרבורטורים. זה רכב מיוחד מאוד, כניראה המיוחד ביותר שתמצא בתקציב כזה, יש הנעה אחורית וגיר שיושב על הסרן האחורי כאשר הברקסים על הגיר ולא בגלגלים. יש לו מתלה מיוחד מאוד מסוג דה דיון.

השאלה אם אתה רוצה רכב כזה. יש מצב שאני מכיר מישהו שאולי ירצה למכור אחת, כמה שאני זוכר שלו היא 1.8 הזרקה.

E30 זה גם אופציה מענינת, אבל הרכב הזה יש לו תדמית של הכפרים. אתה רוצה את זה? לי אישית לא היה אכפת, אבל תעשה את השיקולים שלך.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

תדמית של כפר זה לא מעניין אותי. גם הרכב שיש לי עכשיו נראה כמו בחור מהכפר, רק פחות מוצלח...

אני לא חושב שאלפא תתאים לי מבחינת שימוש יום יומי ותחזוקה זולה. אולי אני טועה אבל רכב מורכב במחינה מכאנית שצריך מכונאי שמומחה לדגם זה עוד השקעה לא קטנה.

אאודי 80 זה אופציה מעניינת. אני משער שבשנתונים האלה החלפים לא יקרים כמו בחדשות.

מה עם חיפושית? הבנתי שזה רכב פשוט לתחזוקה ושיש הרבה "משחקים" שאפשר לעשות איתו. יש גם כמה עם מזגן ממה שראיתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חלום של רכב,פורד אסקורט 2 דלתות. מומלץ בחום סופר אמין. זה רכב שאין לו סוף מבחינת שיפורים שסה הבנתי מה שאתה רוצה. עוד רכב שאמליץ בחום והוא מאוד זול וחסכוני זוהי הפיאט 127 רכב קטן שעושה הכול ובזול תהנה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיג'ו 309sx (המקבילה של ה-205xs, שהפכה כבר לרכב קאלט באנגליה. גם כריס האריס עדיין מחזיק אחת.)

הונדה סיוויק MK4 ידנית (שנת 90-91)

אסקורט MK4

פיאסטה MK2

גולף MK1

סיטרואן AX GT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פורד קורטינה עם מעט חמוצים אפשר להגיע לביצועים יפים.

לדוגמא מנוע פינטו 2.0 עם קרבורטורים כפולים,הצתה אלק׳ וקאמשפט חם יתנו הספק של 130-140 כ״ס על משקל של טון ויש גם שיפורים שאפשר להגיע גם לסביבות 200 כ״ס אטמוספרי.

לגבי הגיר בקלות אפשר להרכיב שם גיר 5 הילוכים של סיירה.

בהעלותי::smilecolr:hihi:

Ford cortina mk5 1982 2100cc

Ford focus 2013 titanum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 371 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...