Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב ישן לשימוש יום יומי

SlowRide
שימו לב! השרשור הזה בן 370 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון

205 אופציה מעניינת מבחינת נהיגה למרות שאני לא ממש מתחבר למראה שלה. כנ"ל הAX. הן לא מכוערות אבל העיצוב חדשני כזה.

הפורדים באמת מעניינים. במיוחד קורטינה או אסקורט עם הנעה אחורית. קל למצוא חלקים בארץ? כי חוץ מפיאסטות בקושי רואים פורדים ישנות בכבישים.

למצוא גולף MK1 במצב טוב זה יותר מ10K. וזה כנראה ירגיש כמו הרכב שלי רק עם פחות משקל.

היום ביקרתי במוסך וראיתי חיפושית מוזנחת עם צבע דהוי וחורי חלודה וג'אנטים רחבים וממש התחשק לי. המכונאים אומרים שאפשר להשתמש בזה ביום יום אבל התקנה של מזגן בחיפושית לא מומלץ.

מישהו יכול לשפוך פרטים על החיים עם חיפושית?

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 397
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

האמת שאין לך הרבה אופציות, כאחד שגם אצלו הג'וק לועס את המוח בטווח מחירים הזה באמת קשה למצוא משהו,

החיפושית לדעתי אופציה טובה אך כדאי לברר את הנושא לעומק הרי יש הרבה דגמים וסוגי מנועים.

לא קשור לדיון אבל מעניין אותי,איך המנוע ה1.3 שלך (בגולף) מרגיש? עגלתי או סביר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

למי שרגיל למכוניות מודרניות זה יהיה מאד עגלתי, אבל לי זה לא אכפת. אני אוהב את ההגה ואת ההתנהגות של הרכב עם המתלים המוקשחים ששמתי לו.

חוץ מזה חיפושית 1300 בטח תהייה יותר עגלה. מהירות ביציאה מהמקום זה לא מה שמעניין אותי אבל תמיד נחמד שיש אופציות זולות לשיפורים, לא כמו בגולף.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

205 או פייאסטה.

שזה בעצם 205 TOP-XRi

זה דגם לא נפוץ, ששווק רק ב-1994.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

יש לי למכירה רנו 12מצוינת מיד ראשונה [עברה מבן לאב ואלי]

מחיר אטרקטיבי . לדעתי זהה בדיוק מה שאתה צריך.

בברכה בני ל.

מילים כמו: שטויות, אהבל,טיפש,תלמד, זה לא קללות אז לא להעלב!!!

:multi::onfire:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנעה אחורית? חלקים לא יקרים? פחות קפריזית מאלפא ישנה?

פיאט 131. רצוי סופרמירפיורי אבל גם 1600CL משנות השמונים(85 כ"ס) יודעת להנות.

יש לי גם פינה חמה בלב לסיירה, אבל בסיירות הישנות מאוד הפנים כבר מתפורר(איכות פלסטיק מחפירה) ותצטרך לא פחות מנפח 1.8 ליטר כדי להנות מביצועים סבירים. הבעיה היא, שרובן המכריע אוטומטיות.

אם אתה יכול למתוח את התקציב עד, נניח, 20,000 ש"ח, אתה יכול לייבא 131 מדהימות מאיטליה.

ואם לא, אז 740 באמת יכולה להיות אלטרנטיבה.

עם רגל בחוץ... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מציע שתחפש סובארו לאונה אבל לא את ה 1300 אלא 1800 היו כאלה בשנות השמונים יתרונות כמו מזגן ואמינות ,פשטות ואמינות מדהימה

מייסד מועדון החמש - בעל מרצדס 170v ליומן השיפוץ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק את גזרת הטנדרים , קאדי שאתה בטח תרגיש נוח מבחינת תחזוקה וסוברו

גולף קבריאולט נמכרים ב 10-20 אש"ח קצת מעבר לתקציב שלך אבל בגלל ההכרות שלך עם גולף סביר להניח שיוזיל לתחזוקה לטווח הארוך יותר.

אצל האיטלקים הספורטיביים מה שתמצא במחיר סביר ובמצב נסבל יהיה מעניין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לקנות 190E זה לא בעיה. לתחזק אותה זה כבר סיפור אחר :-)

איטלקיות זה מעניין. נשמע קצת מלחיץ מבחינת אמינות אבל זה כנראה רק בגלל הסטיגמות.

קאדי זה אחלה אוטו אבל זה יהיה לי דומה לגולף ופחות פרקטי מבחינת נוסעים, כנ"ל הסוברו טנדר. בד"כ אני נוסע לבד אבל לפעמים באים איתי אנשים (אמיצים).

הבאתם הרבה רעיונות מעניינים, תודה רבה. זה באמת יעזור לי כשיגיע "רגע האמת". אני מקווה שבשנה הקרובה אתיישן במשהו מעניין.

הייתי היום שוב במוסך (כי החלק מאתמול הגיע רק היום) והמוסכניק ניסה לשכנע אותי להמשיך עם הגולף. ככה זה, מוסכניק טוב זה כמו פסיכולוג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיאט 127 "נהנית" מפח מחורבן שחלודה היא המצב הטבעי שלו, וזה עוד מבלי שהגענו לשאלה איפה אתה בכלל מוצא כיום רכב כזה.

אלפא 75 זכתה כבר לפח איכותי בהרבה ועמידה בפני חלודה משמעותית טוב יותר. זה גם רכב מהנה מאוד, בייחוד אם הצלחת לשים את היד על אחת עם מנוע 1.8 לפחות.

הבעיות:

1. הרכב הזה הפך להיות קשה להשגה, למרבה הצער.
  2. כשהוא תקין, הוא אכן נהנה מהתנהגות מופתית בזכות סידור מתלים מאוד לא שגרתי. הבעיה היא ששילוב בין בעלים ישראלים קמצנים לבין מכונאים לבנטיניים חאפרים הוציאו מהדגם הזה את כל המעלות שלו וכל מה שנשאר ממנו זה רק הצל של עצמו. מרבית הדברים אומנם ברי תיקון, אבל זול כנראה שזה לא יהיה.
  3. אלפא רומיאו כידוע מיוצרת באיטליה. איטלקים הם עם חביב אך סטלן. גרמנים, לעומתם גם חביבים (על אף התדמית הנוקשה שדבקה בהם), אך ממש לא סטלנים. אתה התרגלת לרמת קושי נמוכה בכל פעם שנאלצת להשיג חלק לגרמנייה המזדקנת שלך. כשתהיה באותה סיטואציה עם האלפא, אתה תהיה צפוי לעבור הלם תרבות.
  4. כפי שכבר נכתב: מספר המכונאים הישראלים שבאמת מכירים את הדגם ושאין עוררין לגבי רמת מהימנותם ומקצועיותם, הוא זעום - בטח כשאתה משווה אותו למספר המכונאים שמכירים גולף ובאמת יודעים לטפל בה.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 370 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...