Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קיה סיד 2009 מליסינג עם...190000 ק"מ כדאי?

Sharonbar
שימו לב! השרשור הזה בן 3366 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם..ברצוני לרכוש רכב מליסינג

פרטי הרכב.

קיה סיד.

שנת 2009

190.000 k"m

בסכום של 15.000 מקדמה תשלום חודשי של 250 ש"ח למשך 36 חודשים . ולאחר 3 שנים אם ברצוני להמשיך עם הרכב עוד 16.000 בסוף התקופה אם לא אז להחזיר את הרכב הנ"ל ולהתקדם לרכב הבא. סכ"ה כל העיסקה 40.000. האם כדאי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

190000 ק"מ? זה המון! תעבור לרכב הבא.

כמה כסף יש לך בלי לקחת הלוואות? מה הצרכים מהרכב? .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לציין שהעסקת ליסינג בקשר לקיה שהם מחוייבים לקחת את הרכב לאחר 3 שנים ללא כל קשר להגבלת קילומטר ככה שזה לא משנה בעצם הקילומטר אני לא צריך לחפש קונה שיקנה את הרכב..פשוט העסקה נורא קורצת לי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תספק עוד פרטים בבקשה....כמה ק"מ אתה נוסע בשנה, האם הרכב ישמש רווק או משפחה? האם גיר רגיל בא בחשבון או רק גיר אוטומט?

מה אתה צריך מהרכב? מה אתה מעדיף יותר? נוחות/מרווח פנים/בטיחות/ביצועים/צריכת דלק וכו'.

ממליץ לך לקרוא את המדריך שכתבת ונמצא בחתימה שלי, ברגע שתסדר לעצמך "רשימת קניות" מהרכב נוכל לעזור לך לבצע את הבחירה הטובה ביותר עבורך :).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה בכל אופן..מיד רץ למדריך.

הרכב ישמש למשפחה .עדיפות לגיר אוטמט נוסע בממוצע בין 25-ל30 k"m בשנה מעדיף רכב 5 דלתות קטן אבל לא מיני מאוד חשוב האמינות ושיהיה חסכוני בדלק השאלה היא האם ללכת על ליסינג או על פרטי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתי האישית בלבד: מי שהציע לך את העיסקה הוא התותח שבתותחים.

לא רק שזה קיה סיד. זה גם 190 אלף ק"מ.ועוד מליסינג....חחח

והקטע הגדול זה שאתה עוד שואל אם כדאי.

זה מלך התותחים.

כולם לומדים,יש כאלה בדרך הקשה ויש כאלה בדרך הקלה, בסוף כולם מגיעים לאותה המסקנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מתאר לעצמי שהוא קנה את הרכב מהבעלים הקודמים בלא יותר מ 18K.

הבחור תותח מכירות, מגיע לו כל הכבוד על האומץ בכלל להציע עיסקה כזו שיש הצעות הרבה יותר טובות בשוק.

מזלו של פותח השרשור שהוא העלה לכאן שאלה, לא כולם מבינים במכוניות ולכן הפורום קיים.

אני חושב שכדאי לו להתאמץ ולחפש אפילו סיויק היבריד עם ק"מ סביר או להתאמץ ולרכוש טויוטה פיריוס/הונדה אינסייט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר חיפוש קטן ביד 2 מצאתי את המודעה הבאה, לדעתי שווה בדיקה, יחסית לרכב היבריד אין לרכב הרבה ק"מ ומדובר ביד 1:

סיויק היבריד.png

לעניות דעתי, אם יש לך ולאשתך הכנסה מסודרת וזה אפשרי- אפשר לקחת הלוואה קטנה מהבנק ואתה מקבל רכב לא רע שיחסוך לכם הרבה דלק לעומת משפחתית 1.6 סטנדרטית. רק כמובן לבדוק הסטוריית טיפולים ואם החליפו סוללה.

יכול להיות שאפילו אפשר להתמקח עוד על המחיר, אבל את זה תברר מול בעל הרכב (וכמובן יש עוד רכבים ביד 2).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה זקוק לאשראי לצורך הרכישה קח משהו מליסינג כי יהיה לך קל יותר לקבל אשראי זול לצורך הרכישה.

הנה דוגמא לרכב שעשוי להתאים

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

25,000 - 30,000 ק"מ בשנה בירושלים עם נסיעה שבועית מירושלים לבאר שבע.... אתה נהג מונית? סתם, זה פשוט המון נסיעה בעיר.

אכן נראה ששווה להתאמץ להיברידי.

אכן נראה שההצעה שלהם לא טובה. אני רק סקרן האם החזרת הרכב בסוף התקופה מותנית ברכישת רכב נוסף דרכם או שפשוט אפשר להחזיר וזהו? אם אפשר להחזיר וזהו אז ההצעה שלהם פחות גרועה אך עדיין בעייתית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3366 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...