Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איזה כיף לתאם מראש נסיעת מבחן, להמתין, ולגלות בסוף שהרכב בכלל לא באולם (קרסו)

Stone
שימו לב! השרשור הזה בן 3466 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חמור מאוד!

אבל מעבר לענין החמור, לאיזה פיצוי שאפת?

צ'ופר בקניית המיקרה? אחרי יחס כזה עוד תקנה אצלם רכב?

שהמנהל אולם יאשר לך שווארמה ומיץ ענבים מעבר לכביש?

שהוא ישלוף 50 שקל ויתן לך?

אני רציני, איזה פיצוי הוא יכול לתת לך?

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 49
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אז בטח תכנס ותקנה בכל זאת או אולי תקנה משהו יותר יקר....

גם עם זה הם נפלו - הבחור היה מוכן למתוח את התקציב ולקנות מיקרה אוטומטית או אפילו ג'וק, אבל גם את זה לא היה.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועוד שלל אפטרמרקט סיני שיעשה לך שישו ושימחו בחשמל של האוטו

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם עם זה הם נפלו - הבחור היה מוכן למתוח את התקציב ולקנות מיקרה אוטומטית או אפילו ג'וק, אבל גם את זה לא היה.

באמת סוג של התנהלות אידיוטית,כבר הצליחה להם שיטת המצליח וגם בזה הם נפלו.

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רציני, איזה פיצוי הוא יכול לתת לך?

לדאוג לו לרכב הדגמה (מיקרה, ג'וק.. או מה שיש סיכוי גבוה יותר שירכוש) ליום שלם, או רחמנה לצלן לסופ"ש.

אם גם זה קשה להם, שיתנו לו את האוטו בסוף היום וידאגו לאסוף אותו למחרת.

זה אפילו לא דורש מהם מאמץ מיוחד.

לקוח פוטנציאלי מאוכזב בעידן האינטרנט גורם להם נזק הרבה יותר כבד.

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדאוג לו לרכב הדגמה זה לא פיצוי, זו המטרה שלשמה הוא הגיע.

ללא ספק, מנהל אולם היה צריך לצאת, להתנצל על התקלה לשאול מה הכתובת ולדאוג שרכב הדגמה כמו שרצה יגיע עד סף ביתו.

אבל זה לדעתי במסגרת "תיקון התקלה" וזה לא פיצוי.

מה שניסיתי להגיד הוא שאם על הדייט הראשון בן הזוג שלך דופק לך כאפה כי הבית לא נקי, לא נראה לי שחתונה היא אופציה שפויה.:wink:

יאללה, שימשיך כבודו ליבואן הבא, יש מספיק רכבים טובים וזולים מהמיקרה שלא מציעה כלום ייחודי בסגמנט שלה.

מה שיותר מעניין הוא שזה מצביע על איזה בעיה יותר שורשית בקרסו לאחר שקראנו על נסיעת המבחן שתואמה מראש על המגאן RS.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקוח פוטנציאלי מאוכזב בעידן האינטרנט גורם להם נזק הרבה יותר כבד.

אני לא בטוח שכל החברות הבינו את זה ומצד שני גם אנחנו הצרכנים אשמים.

הרוב יודעים למצוא תמונות שנגנבו מנייד של סלב כזה או אחר באינטרנט אבל כשהם מבצעים רכישה של מאות, אלפי ועשרות אלפי שקלים, הם לא משתמשים במדיום הזה בשביל לבצע רכישה מושכלת...

אלי

פורד פיאסטה, 1.25 ידנית Trend, שנת 2014

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באגירה, דווקא זה פיצוי מתאים מאד כי הוא מתייחס לבעייה עצמה שנוצרה- דהיינו, לא היה רכב הדגמה? שהיבואן יארגן רכב כזה אבל כשירות VIP; יביא את הרכב לביתו של פות"ש בזמן שנוח לו, ויתן לו להשתמש בו ליותר מחצי שעה, נגיד סופ"ש. מה שנקרא, תן פתרון לבעיה באותו "תחום" שנוצרה. מה יעזור לו הבטחה של התקנת עזרים סיניים אם הוא לא יקנה בסוף את הרכב?

כל זה לא קשור לעובדה שההתנהלות של קרסו מחפירה בזמן האחרון ואני לא הייתי קונה מהם רק בשביל הפרינציפ (מה גם שבאמת יש אופציות רבות ו-מגוונות בשוק).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי דווקא היה ניסיון טוב עם הזמנת רכבים משם,גם על הקליאו הקודמת,וגם על החדשה,תמיד באותו יום ובשעה שנקבעה לי.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה עקרוני מבחינתך, מעבר לפנייה שעשית לשירות הלקוחות של קרסו, ניתן גם לפנות לחבר בנושא. ובלי קשר, פנייה למי מהם, עדיף שתעשה בכתב, אשר מעבר לפאן הראייתי, משאיר אותך הרבה פחות עצבני.

וכשזה נאמר,

בסופו של דבר זו המציאות. אם הרגיזו אותך בסוכנות ההיא, פנה לאחרת והשג את נסיעת המבחן. אם זו הסיבה שתשלול רכב למרות שיש לך הזדמנות לקנות אותו בהנחת חבר, יכול להיות שמי שיפסיד בסוף זה אתה.

בן.

BENJ:

נ.ב- תיתפלאו מה סיאט איביזה 100 כ"ס יודעת לעשות

ROY:

אני באמת מתפלא. קפה אולי?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו המציאות ולא מפתיע בכלל. תודעת שירות נמוכה.

מבחינת רוב נציגי המכירות, יאללה תביא את הכסף ועוף מפה כדי להחתים גם את הלקוח הבא. אם יש בעיה הם לא חושבים איך לפתור אותה, העיקר שהם יקבלו את הבונוס ויעמדו ביעדים. מתייחסים אליך יפה, בפועל כשמסתכלים עליה רואים מעל הראש שלך את הבונוס בתלוש בסוף החודש.

אבל מצד שני, אנחנו חיים בישראל ואם ניעלב כל פעם בגלל שאיזה נציג בסוכנות אמר או עשה ככה וככה, אנחנו נעניש רק את עצמנו. אתה רוצה את הרכב? תנסה שוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין למה אתם חושבים שזה או אנחנו מזיזים לקרסו. מוכרים מספיק פלואנס לליסינג וקליאו לפרטיים, וכל השאר מעניין ת׳תחת.

לו היו יבואנים שממש אוהבים רכבים, ולא רק כסף, אולי השוק היה נראה שונה.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים יקרים,

מבקש להזכיר שלא רשמתי שנעלבתי או שנגרמה לי איזו עוגמת נפש מזעזעת. אפילו היחס אליי כ"אחד מאלף", עובר, גם אם זה לא יאה ולא רצוי. עם זאת, אני מניח שרכב לא עובר מאולם לאולם בלי ידיעתו מנהל הסניף. אולי בגלל זה הוא לא טרח לבוא אפילו. מבחינתי, בתור האדם שאחראי למצב הזה, הוא היה צריך לבוא ולמצוא פיתרון. אצל הנציג בעמדה לידנו הייתה מישהי אחרת, ואליהם הוא דווקא הגיע.

אני ממש לא עקשן ולא חמדן. כבר הוצעו בשרשור הזה מגוון דברים שהיה ניתן לעשות, ואת כולם הייתי מקבל בשמחה, ופחות (חוץ מהמנה שווארמה, צרבת). גם כסף מזומן מהכיס של אף אחד אני לא רוצה. לא בשביל זה באתי לקנות רכב חדש.

מה שמצחיק, סוכנויות אומרות לך, אצלנו, יש לך גב של תאגיד! זאת לא איזו עסקה עם אדם פרטי שיכול לקבוע איתך ולבטל, או ללחוץ יד ולהסכים על מחיר ואז ולהתחרט. אני מגיע אליהם ומה אני שומע? "עשינו טעות, תחזור שבוע הבא או לך לסוכנות אחרת" ו- "גם ככה זה מחיר של חבר".

שמעתי פה תגובות משני צדדים מנוגדים: 1) ללכת לסוכנות אחרת ולשכוח מזה 2) לא לקנות מהם שום דבר

זה שאני אדם פרטי והם קבוצת קרסו העצומה, את זה אני מבין. המיקרה שלי במבצע "חבר" לא מעניינת אותם. לפחות אני רוצה לשמוע ממישהו שם בקרסו, סביר להניח מנהל כלשהו בשירות לקוחות, שבמקרים כאלה, זה מקובל עליו ועל הקבוצה שלו, שמנהל אולם מתנהל כך, ושכל מה שמציעים ללקוח פוטנציאלי שטורטר, זה התנצלות, ותזכורת ש"הוא גם ככה משלם פחות".

וכן, לכל מי שתוהה, לתאם את נסיעת המבחן הזאת (הגעתי עם עוד אדם) דרש ממני מאמץ ניכר, בין ימי עבודה, לימודים ואילוצים אחרים, ממש לא היה לי פשוט להגיע.

שוב תודה על התגובות, אני כנראה אפנה ל"חבר" בכתב לשמוע מה הם חושבים.

הסאן רוף מקורי, החור שאתה הולך לעשות בגג לא.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי עניין להצהיב. תיאור מקרה ענייני ונאמן למקור, מספיק.

על הכרטיס ביקור שלהם כתוב "שמונים שנות ערכים, קבוצת קרסו".

איזה ערך עוסק בטרטור לקוח לסניף שאין בו בכלל את הרכב, ואז להגיד לו, מצטערים, חלה טעות, תחזור שבוע הבא.

גם הוט ובזק היו עושים את זה "מצטערים, הטכנאי התעכב, תתאם לשבוע הבא", ואז נכנסה חקיקה.

אז כל מה שנותר לי הוא לשתף.

עזוב שטויות, אותי פעם שלחו למילואים (אחרי שעבדתי לילה ולא ישנתי לפני כן), 5 שעות נסיעה באוטובוס מירושלים לצאלים, אחרי שהתחננתי שאם זה לא חובה שלא יקחו אותי כי גם ככה יש לי ברורים רפואיים שיגרמו לי סתם להגיע, להיבדק אצל הרופא שם, ולחזור הבייתה.

נחש מה? 5 שעות, הגעתי, מתקשר "היי, אני כאן, אין כאן אף אחד" - "שנייה מבררת וחוזרת אליך" - "תקשיב, בבקשה של תשנא אותי, אבל מסתבר שלא צריך אותך".

כמובן שעבדתי גם את ליל אותו יום (ידעתי מראש שלא אעשה מילואים וסתם קוראים לי).

קח הכל בפרופורציות, מאז הם לא מתקשרים אליי, כנראה שאתה והמיקרה IS NOT MEANT TO BE.

**העובדה שהם הפסידו את כספך צריכה להיות שווה את זה.

השרשור הטוב ביותר בפורום

אני לא הייתי הולך לקנות עכשיו דייהו נובירה - אבל אחרי הרמה שהורגלתי אליה בדייהו נובירה, אני מוכן לעבור רק לב.מ.ו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3466 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...