Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ אחרון לשיפוץ - חנות דלתות מומלצת באזור השרון/מרכז

ניקו פ.
שימו לב! השרשור הזה בן 3687 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

אשמח לקבל המלצות לחנויות דלתות מומלצות, בעיקר כאלו שיש לחברי פורום ניסיון איתן. אני נמצא על קו נתניה-הרצליה, אבל מוכן לסטות כמה עשרות קילומטרים בשביל חנות מומלצת מאוד.

תודה רבה,

אישדבחזיר.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידוע לך האם המבצע מוגבל בזמן? מה זה פלקסבורד והאם מומלץ?

תודה,

בן.

BENJ:

נ.ב- תיתפלאו מה סיאט איביזה 100 כ"ס יודעת לעשות

ROY:

אני באמת מתפלא. קפה אולי?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פלקסבורד זה המילוי של הדלת. כאן יש מדריכון קטן:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4067361,00.html

אקפוץ גם להום סנטר. תודה.

עריכה אחרונה על ידי ניקו פ.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פלקסבורד הוא מילוי של שבבי עץ דחוסים בפרס.

זה המילוי הטוב ביותר עבור בידוד אקוסטי, אבל תלוי כמובן באחוז המילוי. (כשזה מעט, זה יהיה כתוב באותיות קטנות...)

החלופה הזולה היא קרטון כוורת. הדלת גם קלה יותר (ולאור זאת מאפשרת ליצרן להשתמש בצירי פייפ פשוטים) אבל גם מבודדת פחות, ועמידה פחות.

החיפוי החיצוני חשוב גם הוא. לימינציה ביציקה היא החלופה העמידה ביותר. צבע בתנור יהיה יותר יוקרתי. ציפוי מלמין יהיה הזול ביותר, והכי פחות אמין.

לגבי מקומות לקניה - פנדור בדיזיין סנטר.

עריכה אחרונה על ידי natco

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה.

ממה שהבנתי הפלקסבורד הוא המילוי הכי מתאים לנו [MDF זה קקה, ודלת עץ מלא עולה המון כסף]. כשאתה אומר למינציה ביציקה אתה מתכוון לציפוי פורמיקה?

סוגי הציפוי הקיימים בשוק:

פורמייקה - חומר ציפוי סינטטי שמדמה עץ. יתרונות: עמידות בפני מים ושינויי טמפרטורה, וקלות לניקוי. חיסרון: עמידות נמוכה יחסית של החומר - הפורמייקה לא עמידה בפני מכות. טיפ: בדלתות פורמייקה כדאי לבדוק את איכות הדבק שבשימוש.

פורניר - חומר ציפוי שעשוי מקליפת עץ טבעית. יתרונות: מראה טבעי ואסתטי של עץ, תיקון קל יחסית. חסרונות: רגישות למים וללחות.

למינציה - ציפוי דק המודבק בחום לגוף הדלת ויוצר שכבה פלסטית דקה ומבריקה. חיסרון: ציפוי זול, פשוט ובעל עמידות הנמוכה.

צבע - סוג נוסף של ציפוי הוא צביעה של הדלתות בתנור. יתרונות: גימור איכותי וציפוי שמאפשר שילוב דקורציות מסוגים שונים. חסרונות: מחיר גבוה וזמן אספקה ממושך.

באילו דלתות לבחור לחדרי אמבטיה וישרותים [שיהיו עמידות בפני מים ושינויי טמפ']?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכתבה (כמו הרבה דברים בYNET) לא מדוייקת.

דלתות בציפוי פורמייקה כמעט לא קיימות בייצור מתועש.

הם כנראה מתכוונים ב"פורמייקה" ללמינציה.

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בת'אכלס כולם מציעים כמעט אותו דבר.

אחרי סקר שוק נרחב - תאמין לי - קפוץ להום סנטר - כמה דגשים לגבי המבצע:

1. חייבים כרטיס אשראי פאואר קארד.

2. הוא בתוקף עד ה-14.6

3. תוספת של הובלה לכל העסקה בסך 300 ש"ח (לא משנה כמה דלתות תזמין).

עדיין יוצא הכי זול בשוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הרבה תלונות על פנדור. לא הייתי בוחר בדלתות שלהם.

http://www.jeeptrip.co.il/start/forum/start.asp?p=1&id=974287

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במהלך 15 שנה כאדריכל, התקנתי לא מעט דלתות שלהם. (לא רוצה להשתחצן ולנקוב במספר)

מנסיון, המתקינים שלהם מקצועיים מאד. לשירות אני פונה בשם לקוחותי (אם יש צורך) דרך מחלקת קשרי אדריכלים,שם יש לי איש קשר ספציפי שנזהר מאד שלא "ללכלך" איתי. אז איני יכול להעיד על מערך השירות ללקוח הפרטי.

ישנה חברה מתחרה (גדולה) ששם המתקינים זה פשוט אסון. לא אנקוב בשם. בטח לא בפומבי, אבל לעומתם המצב בפנדור זה שוויצריה.

ישנם סוכני משנה שמוכרים את הדלתות, ועובדים עם מתקינים פרטיים. אולי שם המצב שונה, וזו הסיבה לתלונות שהעלית.

בכל מקרה, אפנה את איש קשרי האדריכלים לשרשור שהעלית. אני רוצה להאמין שהוא יזדעזע ויטפל.

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי הכי חשוב:

1. חנות שנותנת לך פיתרון מ א ועד ת. לוקחת עליה את כל האחריות למדידה, אספקה, התקנה, אחריות וכו'.

2. חנות שיש לה שירות טוב. הרבה פעמים צריך כמה חודשים אחרי ההתקנה לשמן, לכוון וכו.

אני אישית התקנתי דלתות של פנדור דרך משווק בחיפה. המוצר עצמו טוב, ההתקנה והשירות פחות. דלת אחת חורקת והולכת "קשה". בדלת אחרת המשקוף התנתק מהקיר בצד אחד. לוקח הרבה זמן עד שהמתקין מגיע שוב.

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שהמשווקים הללו גורמים לפנדור נזק שעולה על הרווח מהמכירה להם.

חבל מאד.

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שהמשווקים הללו גורמים לפנדור נזק שעולה על הרווח מהמכירה להם.

חבל מאד.

ולפנדור לא אכפת. התקשרתי אליהם ורציתי להתלונן על השירות של המשווק. לא עניין אותם לשמוע אפילו מה שם העסק.

הציעו לי לשלוח פקס ללשכת המנכ"ל בנימה של "עזוב אותנו באמא ש'ך".

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...