Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למען יראו וידעו! רמאות בקניית הרכב!

שימו לב! השרשור הזה בן 3656 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

igalr - יועיל לפורום ולפותחת השרשור שתחדול מלהגיב לגופו של אדם, ותגיב לגופו של עניין.

גם אם אינך מסכים עם חלק מהדעות כאן, זה לא מסע צלב כנגד אדם או עו"ד.

לגבי המשתמש באגירה, למיטב ידיעותיי הוא אינו עורך דין, עם כי נתקל מדי פעם בנחש כזה או אחר בעיסוקו.

אני בטוח שהוא לא צריך את ההגנה שלי, עם זאת, אני בטוח שלא ייעץ לגברת על מנת לגרוף רווח אישי כלשהו.

את דעתי בנושא הנוכלות כתבתי עוד בהתחלה. לא מוצא מקום לחזור עליה.

אני מניח שאתה מתייחס לדברים ש BAGIRA כתב :

EREZ59,

אין לך מה להתנצל, זה ברור לחלוטין שIGALR מנסה לעזור ככל יכולתו לנוכל שהוא לכאורה "כלל לא מכיר".

באופן אישי, אני לא מאמין לו!

הוא לא ייעץ שום דבר פרודוקטיבי לגברת , סתם כתב הגיגים של בריון מקלדת מצוי מבלי לחשוב על התוצאות .

מאחורי המקלדת אפשר לכתוב הכל וכל רעיון יקלט בברכה בבסיס הנתונים של הפורום , אלה שלמעשים יש לפעמים השלכות שכדאי לחשוב מראש משמעותם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 94
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אסור לקנות מסוחרים פרטיים - לא משנה אם זה נתניה,ת"א,חולון ב"ש או חיפה,שבה לא מעט רמאים.

כבר היה סיפור בחדשות על מגרש מכוניות,שמכר רכבים משוקמים אחרי תאונות קשות ליד סוכנות פיאט ועוד רבים וטובים שהסירחון בקישון בגללם עולה על גדותיו...

לגופו של עניין,הרכב כנראה היה בבעלות קודמת ליסינג (שלא נרשם ברישיונות הרכב עד שנת 2008) .

לגבי זיוף הק"מ -זו עבירה פלילית בהחלט,רק שבהחלט לא ברור מי ביצע אותה (האם זה המגרש או הבעלים הקודמים).

הייתי מנסה בתור התחלה,לאתר את הבעלים הקודמים של הרכב ולנהל עמו שיחה ידידותית,בהנחה שיסכים "לשפוך את לבו" ולספר את כל האמת וכל הידוע לו .

לאחר שתקליטו את השיחה הזו,שקלו פנייה לייעוץ משפטי.

עריכה אחרונה על ידי colauti 9

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

IGALR,

בא נדבר פרודוקטיבי, מה אתה מייעץ לבחורה לעשות?

להגיד "מעלייש" ולהמשיך הלאה?

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתבתי מספר פעמים את דעתי על העניין.

בהנחה שהרכב אכן נבדק ע"י המכונאי שלהן ונמצאו בו הליקויים המינוריים כפי שנמצאו

כך שהבעיה העיקרית זה עניין הקילומטרז ומקוריות השכרה (לא בטוח שדן זה זה השכרה אבל נניח שכן)

אני מעריך את הנזק בכמה אלפי שקלים

אני לא חושב שנכון לבקש ביטול כיוון שאני לא חושב שבית משפט בישראל יפסוק ביטול.

הדרך הנכונה היא לשלוח מכתב דרישה עם פרוט הנזקים אפשר בהחלט להעזר בעורך דין כדי שיעזור לנסח מכתב התראה וינסח כתב תביעה מאוחר יותר.

בכל מקרה כדי להיות מציאותיים להערכתי בבית משפט לתביעות קטנות יפסק בסוף הדרך 1000-2000 שח במקרה הטוב.

וזה אחרי 2-3 נסיעות לחיפה וכו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד נקודת מבט

נניח שהסוחר אומר לה "את צודקת סליחה תביאו את הרכב קחו את הכסף"

הרי היא נכנסת לסרט של חיפוש רכב דומה , בדיקה או שתיים לפני קניה זה כבר 1000 שח כאן יש לה רכב עם טסט ארוך שזה כשלעצמו שווה מעל 1000 שח

ובסוף גם כאן היא אולי תמצא רכב במצב סביר שיהיה כמו הרכב הזה .

אז גם כאן צריך להיות ריאליים ולראות את מכלול הדברים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שאני קונה קילו עגבניות אני בודק את זה בכל זווית אפשרית, על אחת כמה וכמה רכב (!).

למדתן והחכמתן, תגישו תלונה במשטרה עם ההקלטות והקילומטרז', טוב שאמרתם מיהו המוכר והמגרש בשביל שאנשים אחרים יזהרו.

Daihatsu YRV 01' 86 HP << Sold

KIA Cerato 08' LX 122 HP

Chevrolet Cruz 13' LT Wagon 141 HP 1.8L

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתנחמי אותי דפקו ב60000 שח .

צרת רבים - נחמת טיפשים. זה לא מנחם אף אחד שהמקרה קרה גם לך. אדרבה, זה מדכא עוד יותר. תרבות הרמאות חוגגת, ולצערי הרבה אנשים לא מוכנים להתנהלות מולה.

לגבי המשתמש באגירה, למיטב ידיעותיי הוא אינו עורך דין, עם כי נתקל מדי פעם בנחש כזה או אחר בעיסוקו.

+1 :roflmao:

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה עוד יותר מאכזב. זה פשוט נורא. ברוסית יש פתגם שאומר אם אתה רוצה להישאר חבר של מישהו, אל תלווה לו או ממנו כסף. ראיתי הרבה אנשים קרובים [וגם משפחה] מפנים את העורף לקרוביהם רק בגלל כסף. עצוב.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך לקחת בחשבון שהעיסקה לא תבוטל, הסוחר יטען שרכב בסכום X זה לא רכב חדש, ושידעת על כול התקלות. האם עשית זיכרון דברים?

במידה ותצליח להוכיח את הפער בין שווי הרכב שהוצג לך לבין שווי הרכב שקנית (לא פשוט בכלל) אתה תקבל את ההפרש, וסיכוי סביר שבעקבות הקנייה הרשלנית שלך אתה לא תצא עם כול הכסף שמגיע לך.

בכול אופו לא להגיע לבימה"ש ללא ראיות חותכות, אתה תשלם הוצאות משפט לצד השני, בנוסף להוצאות משפט שלך.

יכול להיות שכדאי להתייחס לפרשה כדמי לימוד.

שבוע טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מודה שאני מעט מופתע מחלק מהתגובות שלכם.

להוריד את הראש ולחטוף את הכאפה ולקרא זה שיעור?

יש לכם ספק שמדובר בנוכל?

אתם - אתם או אחותכם, או אמא שלכם - היו מקבלות את אותן העצות מכם?

גם אם הליך משפטי יהיה יקר, גם אם אין ודאות כי בסופו של הליך הן יקבלו את התוצאה האופטימלית - אתם הייתם סופגים את הכאפה הזו?

אני לא. הייתי נלחם בו בכל דרך חוקית אפשרית. כך גם הייתי מייעץ לחברים ולקרובים אלי.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב, זה שיח חרשים.

אנשים שלא מבינים חצי דבר בנושא דיני חוזים ובחובת גילוי נאות במכירת רכב, הופכים בשנייה לעו״ד ומייעצים עצות אחיתופל. לכאלה אנשים מגיע שהעוקץ הבא של הנוכל יהיה עליהם.

החברה של פותחת השרשור צריכה להגיש תביעה. לפי הנתונים שמוצגים כאן, אין ספק שהיא תקבל את כספה בחזרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב, זה שיח חרשים.

אנשים שלא מבינים חצי דבר בנושא דיני חוזים ובחובת גילוי נאות במכירת רכב, הופכים בשנייה לעו״ד ומייעצים עצות אחיתופל. לכאלה אנשים מגיע שהעוקץ הבא של הנוכל יהיה עליהם.

החברה של פותחת השרשור צריכה להגיש תביעה. לפי הנתונים שמוצגים כאן, אין ספק שהיא תקבל את כספה בחזרה.

מהרעיון של לבזבז זמן במשטרה כבר ירדת ?

עכשיו אתה ממציא קשר בין גילוי נאות לדיני חוזים ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

igalr,

מה ההסמכה/השכלה/הנסיון המשפטי שלך?

מדובר כאן לכאורה על עסקת קניה מסוחר רכב. הפרה של הגילוי הנאות יכולה להיות עילה לביטול חוזה בגין הטעיה במחדל.

כאשר מדובר בסוחר רכב יש גם עבירה על חוק מכירת רכב משומש (זכאות למידע וגילוי נאות), תשס"ח-2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

igalr,

מה ההסמכה/השכלה/הנסיון המשפטי שלך?

מדובר כאן לכאורה על עסקת קניה מסוחר רכב. הפרה של הגילוי הנאות יכולה להיות עילה לביטול חוזה בגין הטעיה במחדל.

כאשר מדובר בסוחר רכב יש גם עבירה על חוק מכירת רכב משומש (זכאות למידע וגילוי נאות), תשס"ח-2008

השכלה ונסיון משפטי נרחב.

ס' 4 לחוק מכירת רכב משומש מגדיר מהוא גילוי נאות

ואילו סעיף 5 מגדיר :

" העובר על הוראות סעיף , 4 דינו – קנס פי שבעה מהקנס כאמור בסעיף א(2 ( 61)( לחוק

העונשין, התשל -ז" 1977 "

איפה ראית שהפרה של הגילוי הנאות ע"י עוסק ברכב היא עילה לביטול חוזה ?

יש מספר סעיפים מוגדרים מאוד בחוק החוזים המעניקים סעד של ביטול כאשר בכל מקרה ההעדפה של בתי המשפט היא לקיום חוזה ולא ביטול.

יהיה מגוחך שבעוד חצי שנה או שנה לכשיתקיים הדיון הקונה אחרי שהשתמש ברכב חודשים ארוכים יבקש ביטול, וכטקטיקה אני הייתי דוחה את הדיון פעמיים שלוש כך שהדיון יתקיים בעוד שנה שנתיים

מה גם שהמוסך שלהם בדק את הרכב ומהבדיקה עלה כי הרכב בסך הכל בסדר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3656 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...