Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למען יראו וידעו! רמאות בקניית הרכב!

שימו לב! השרשור הזה בן 3562 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

באופן אישי אני שאתה עורך דין שרוצה לקחת לה כמה אלפי שקלים כדי להכין כתב תביעה ועוד כמה אלפי שקלים כדי לייצג אותה בשתיים שלוש ישיבות בבית משפט. או שאתה נוכל או שאתה לא מבין את המשמעות של ההצעות שלך.

עו״ד יקח לה כמה אלפי ₪, אבל היא תקבל אותם בחזרה בבית המשפט תחת סעיף ״הוצאות״. ההגנה שלך על הסוחר תוך כדי חירוף נפש היא מדהימה במוזרותה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 94
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אז ככה: דבר ראשון כשנסענו לשם, חשבנו קודם כל שזה מקום שאנשים מתחדשים ברכב חדש, ועושים טרייד אין לרכב הישן.

לאחר מכן, קראנו באתר שכתוב שם שהם לא מקבלים רכבים עם תאונות או ק"מ גבוה! אך ורק רכבים במצב מצויין!

אם מישהו רוצה למכור עגלה, שלא יבוא אליהם!

בחירת תחום מכירת רכבים יד שנייה נבחר לא על קצה המזלג. בשנת 2001 מומחים בתחום שיווק של ישראל ערכו סקר ומצו ביקוש אדיר לרכבים יד שנייה. כידוע מצב כלכלי של המדינה שלנו משנה לשנה נהיה יותר ויותר גרוע. מצב כזה מוביל לביקוש בשוק של דברים משומשים אכן גם רכבים יד שנייה.

חברה שלנו פיתחה רעיון אסטרטגי בתחום מכירת רכבים יד שנייה וקיבלה פטנט בהתאם לתנאים של ארגון הפטנטים "SAVE" של מדינת ישראל בשנת 2005. יעוד הפטנט זוהי גישה שיווקית חדשה למכירת רכבים יד שנייה לפי פטנט מורשה רקש\מס' 2345 מתאריך 27.06.2005. הצלחנו לחשב נוסחה אופטימאלית למכירת רכבים יד שנייה במהירות מקסימאלית בעזרת מערכת מכירות שלנו אשר קיבלה שם לפי פטנט "מכירה חדשה". הגישה שלנו היום שימושית ביותר בתחום מכירה מהירה. הדגש העיקרי אצלנו זה מכירת רכב שלכם במהירות המקסימאלית ביותר ולפי מחיר המתאים ביותר. עמלה שלנו עד כדי כך קטנה שאתם אפילו לא צריכים לשים לב עליה. אנחנו חברה מתפתחת עם פוטנציאל גבוה, עובדים מקצוענים ומשכילים בתחום אשר יודעים להתאים לאינטרסים של לקוחות, כלומר אינטרסים שלכם.

אך במערכת שלנו יש כמה תנאים חשובים מאוד! איננו מוכרים "כל" רכב, כלומר רכב אשר איננועומד בקריטריונים שלנו אנחנו לא נמכור ללא שום קשר לערך עמלה. רכב אשר פגום, עבר תעונה, רכב עם קילומטרז' ענק וכדומה אנחנו לא נמכור! אם ברצונכם "להתפטר" מהרכב ולמצוא קונה - על תבזבזו זמנכם וזמן שלנו. מוניטין, שם וכבוד בשבילנו במקום הראשון ויותר יקר מכל כסף. אם אתם רוצים למכור רכב ולא "עגלה אשר עדיין נוסעת" אנחנו שמחים לראות אתכם בין הלקוחות שלנו. יותר פרטים על מערכת "מכירה חדשה" ניתן לברר במשרדים שלנו.

אנחנו מאחלים לכם הצלחה במכירה או קניה!

אז הבנו שאנחנו נוסעות לקנות רכב במצב טוב, מחברה!

וחברה, לא תסתכן בלרמות אנשים!

אדם פרטי יכול לרמות ולברוח, חברה, זה מקום בעל שם! הם לא יכולים לברוח. ומחוייבים לעמוד במילה שלהם.

הרכב במודעה ניראה מצויין! ונישמע מצויין!

לפני שהעברנו בעלות, והיא העבירה בעלות כי לא היתה לה ברירה, היא פחדה להפסיד גם את זה.

התווכחתי איתו חצי שעה, איך יתכן שלפני חצי רכב בן 10 שנים כתוב על 12 אלף קילומטר?!

ואיך יתכן שהיום הוא עם 108 כשב2006 בדקתי במוסך מורשה וכתוב שהוא היה עם 122 אלף קילומטר?!

אמרתי לו שרכב כזה שמישהו שיחק עם הקילומטראז שלו אנחנו לא רוצות!!!

אז הוא אמר לנו, אין בעיה.

אז תשלמו לי 5 אלף על זה שהרכב היה אצלכן שישי שבת! ונסעתן איתו!

אתן לא רוצות להעביר בעלות, אז תבואו שוב על חיפה להעביר בעלות!

הרכב כבר שלכן!!!

על הדברים הקטנים שכתבתי, כתבתי בשביל לכתוב את כל הסיפור לפרטיו.

אבל הסיפור העיקרי, הוא הרמאות!

כששאלתי במוסך שלנו, הוא אמר שהיום זיוף קילומטראז זו עברה פלילית.

ואנשים לא מעיזים להתעסק בזה.

בקשר לזה ש-מי קונה רכב ממגרש?!

אין לנו שום ניסיון עם מגרשים.

אם הייתי יודעת קודם שיש אפילו סיכון קטן שעובדים עלינו, לא הייתי מתקרבת לשם!

בקשר למכירון של יד 2.

אז רק שתדעו שלפי מחירון יצחק לוי, המחירון של הרכב כפי שתואר הוא 21600 אם איני טועה.

ולא 24 אלף כמו שכתוב ביד 2.

במכירון של יד 2 גם אין הורדת מחיר על השכרה או ידיים נוספות.

ובלוי יצחק, זה כן קיים.

זיוף קילומטראז זו עברה פלילית לכל דבר!

והמוכר ידע בדיוק מה הוא מכר לנו!!!

כבר אמרתי, שהוא לא נתן לנו את הרישיון רכב המקורי!

אלא צילום, שבצילום, הוסתר הק"מ של הרכב!!!

בכל אופן, הקדמתי תרופה למכה כמו שכתבתי, והקלטתי את כל השיחה עם הסוחר!

את כל הוויכוח! את כל מה שהוא אמר.. על הק"מ. וכל המסביב.

למשטרה בחיפה לא ניגש!

כי כבר קלטנו שבכל המקומות שהיינו שם, זה הכל חברים וקומבינה אחת גדולה!

וגם הסוחר הודה ואמר בעצמו, שלקח אותנו למוסך שלו!

ומה אנחנו רוצות, שהוא יגיד שהרכב לא טוב?!

ברור שהוא יגיד שהרכב מצויין!

גם אם היינו לוקחות את הרכב לבדיקה, גם פה היינו נופלות, כי הוא רצה שניקח את הרכב למכון שנימצא קרוב למגרש.

וכבר ברור מאליו שגם הוא חבר שלו! ויגיד לנו כמה הרכב מדהים!

עכשיו, בקשר אלי... נכון שאני נישמעת דפוקה שקנינו רכב עם כל הנתונים הללו.

אבל מצד שני, אני יכולה לכתוב לכן, שיש הרבה אנשים שקנו רכב מדהים! ובטוחים שהרכב מדהים!

והם אפילו לא עלו על זה שעבדו עליו.. והרכב לא כמו שהם קנו.

אם לא היינו לוקחות את הרכב למוסך שלנו, ולא הייתי ניגשת למוסך מורשה של מאזדה להתחיל לברר נתונים.

הייתי יכולה לכתוב לכן שקנינו רכב מדהים! במחיר טוב! עם ק"מ נמוך...

כי בכלל לא היינו יודעות, כמה נפלנו ברמאות!

בנוגע לחתימת חוזה עם המוכר, לא הייתי סגורה על חתימה בכלל.

וכן חשבתי שניקח את הרכב עוד לבדיקה!

אבל שוב, עוד לפני חתימת החוזה, היא נתנה לו את הכסף כדי שיספור. והלכה לשרותים.

והיא חשבה שאני לידו אז הכל בסדר.

אבל הוא ספר, והכניס לכיס!

אחרת, אני לא יודעת אם היינו לוקחות את הרכב. כי היו לי סימני שאלה.

בקשר לבדיקת רכב, אני לא הייתי קונה שום רכב בלי בדיקה!

ואת הרכב שלי כן לקחתי לבדיקה, כולל מישכון וכולל הכל!

עם בעלת הרכב, הלכנו לראות רכב נוסף.

לפני כמה חודשים.

הבחור ניסה לקחת אותנו למוסך שהוא מכיר שיגיד שהרכב במצב מצויין וניקנה אותו ושלום על ישראל!

אבל פה, בעל המוסך היה ישר ב100% ולקח אותנו ישר למכון בדיקה!

שם אמרו לנו כמה ליקויים יש ברכב...

שהרכב עבר תאונה, עם ק"מ גבוה, מנוע חלש וכו וכו.......

הבחור ניסה לשכנע אותה לקנות את הרכב, רק תחתמי על החוזה המוכן שהוא הכין מראש!

הוריד במחיר..

ואני שיכנעתי אותה שלא תיקנה! כי הרכב על הפנים!!!!

ובסוף לא קנינו את הרכב!!!

ואני אומרת לכם, שכמו שאנחנו נפלנו, אנשים נוספים נופלים!!!!

ויש כאלה שאפילו לא יודעים שנפלו!!!

כשהגענו, היה בחור אחר עם אבא שלו שקנה רכב ב86 אלף!

והשאיר לו את הרכב הישן שלו! פג'ו 206.

וכשהגענו בפעם השניה לחיפה, היה בחור אחר שצילצל אליו.

והוא סיפר לו על הפג'ו 206 המהממת שקיבל!!!

אני רוצה יותר מהפיצויים והכסף.

שאנשים ידעו מהסיפור הזה ולא יפלו בפח כמו שאנחנו נפלנו!!!!

מבחינת משטרה, אני יודעת שגם יש הרבה קומבינות שם... לא חסר.

ואין על מי לסמוך שם.

אבל בכל זאת, אנחנו הפעם לא מוותרות!!!

והמטרה היא לא לקבל את ההפרש, אלא לקבל את המחיר המלא ששילמנו, כולל הוצאות!

עריכה אחרונה על ידי Idilia
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק כדי שתביני איפה את נמצאת :

העברת הבעלות במטלטלין מתבצעת במסירה , כלומר ברגע שקיבלתן את הרכב הבעלות עברה אליכן.

הפעולה שביצעתם בדואר נקראת "רישום שינוי בעלות" ואין לה כל קשר להעברת בעלות שכאמור מתרחשת במסירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההתפלפלות הפסאודו משפטית הזו לגבי הקנין אינה מכסה על העבירה שנעשתה (לכאורה) בהטעיה של הקונה. זה עצוב לקרוא שוב ושוב על כל מעשי הנוכלות של סוחרי רכב.

לכן אסור לעבור לסדר היום וצריך להגיש תלונה ולתבוע ביטול עסקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל מי שרואה עצמו נפגע ולא יכול להגיע להסדר סביר יכול לתבוע.

אבל כדאי להבין את המשמעות ולהגדיר מטרה

כדאי לדעת מה לתבוע

וכדאי לדעת מה להגיד ואיך להציג את הדברים

ובטח ובטח כדאי להבין מה הן פעולות סרק ומה הפעולות שיקדמו אל המטרה.

כי חלק מהרעיונות שעלו כאן הם רעיונות סרק כמו פניה למשטרה וחלק מהרעיונות צריך להבין את המשמעות כמו תביעה ע"י עורך דין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יגאל,

1. מאיפה ההמצאות האלה?

לא 4-5 ישיבות ולא אלפי שקלים שכר טירחה, כולה תביעות קטנות,כל עו"ד יקח כמה מאות שקלים על עזרה בכתיבת כתב תביעה, דיון אחד ולאחריו טקס פשיטת העור של הנוכל שבפרוש עבר על החוק, מה נקרא, "ברגל גסה".

2. הפניה למשטרה, מטרתה כפולה:

א. להפעיל לחץ על הנוכל (כמובן רק במיקרים בהם הפניה רלוונטית, לא ממציאים אשמה בכדי להפעיל לחץ אבל כאן יש נוכלות פר אקסלנס).

ב. להוכיח את טענותיך, בעימות מול הנוכל או בחקירת משטרה.

בין אם התיק יסגר מחוסר עניין לציבור או לא (ואני בהחלט מאמין שלא), עדיין הוא לא יסגר מחמת "חוסר אשמה" וזה מה שהיא צריכה בכדי לזכות בתביעה אזרחית עם אחוזים גבוהים.

בקיצור, לנסוע לחיפה זה בזבוז כסף, בא נשמע את עצתך לגברת, כיצד תמשיך לכלכל את צעדיה?

שתשכח מהעניין ותזרום איתו?

עצה נוספת לפותחת השרשור: רצוי גם להגיש במשטרה וגם במשרד התחבורה תלונה על המכון שביצע את הבדיקה, זה רק יוסיף עוד לחץ על הנוכל.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא צריך שום עו״ד ולא להוציא שקלים ,יש טפסים לתביעות קטנות הם עשו שעורי בית והכול ניכתב בתביעה ואחר כך הוא צריך להגיש כתב הגנה , וכול הדברים שנאמרו כאן ע״י פות״ש לטובתם ואין מה לפחד ,

כמובן שאת התביעה מגישים ב-3 העתקים

כותבים בשפה פשוטה ועניינית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון, אין צורך בעו"ד להכנת כתב תביעה וניתן בהחלט לזכות בתביעה גם בכתיבת כתב תביעה בשפה אישית ופשוטה!

אבל כתיבת כתב תביעה והתיעצות עם עו"ד תעלה מאוד את סיכוי הזכיה בתביעה, זכיה שבה גם תקבל את הוצאות המשפט כולל שכ"ט עו"ד.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

BAGIRA

כתבת בהדועה הקודמת שלך :"

כל עו"ד ממוצע יעשה ממנו קציצות בבית המשפט

"

עכשיו אתה מייעץ לה לייצג את עצמה בבית משפט , אני מניח שהבנת שעו"ד לא יוכל לייצג בתביעות קטנות.

אם המשטרה בכלל תקבל את התלונה , היא לא תחקור כלום ולא יהיה שום עימות ושום חקירה , ראית יותר מדיי סרטים.

כתבתי את דעתי לגבי התוצאה הסבירה של תביעה משפטית אם זה מתאים לפות"ש זה החלטה שלה בלבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מומלץ לפנות לעו״ד רק לניסוח כתב התביעה (עו״ד לא יכול לייצג בבית משפט לתביעות קטנות).

העו״ד מבין את שפת המשפט וינסח את כתב התביעה כך שיהיה נהיר וברור לשופט, יחד עם כל ההוכחות הכתובות כנספחים (צילום של רישיון הרכב, הקלטת שיחות וכו׳). אין בכלל ספק שע״פ מה שתואר כאן ע״י פותחת השרשור, שגם תהיה עדה מטעם התובעת הזכיה בטוחה.

אני מאוד מצטער מר igalr, אבל אתה מוכיח לאורך כל השרשור שכנראה יש לך קשר לסוחר המדובר.

לפותחת השרשור- לתבוע, לתבוע ולתבוע. החוצפן מבקש 5000 ₪ בעבור יומיים נסיעה ברכב שהעלות שלו היא 20000 ₪.

עריכה אחרונה על ידי doras
תיקון
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

igalr - יועיל לפורום ולפותחת השרשור שתחדול מלהגיב לגופו של אדם, ותגיב לגופו של עניין.

גם אם אינך מסכים עם חלק מהדעות כאן, זה לא מסע צלב כנגד אדם או עו"ד.

לגבי המשתמש באגירה, למיטב ידיעותיי הוא אינו עורך דין, עם כי נתקל מדי פעם בנחש כזה או אחר בעיסוקו.

אני בטוח שהוא לא צריך את ההגנה שלי, עם זאת, אני בטוח שלא ייעץ לגברת על מנת לגרוף רווח אישי כלשהו.

את דעתי בנושא הנוכלות כתבתי עוד בהתחלה. לא מוצא מקום לחזור עליה.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוץ מנושא התביעות וכו', יש כאן כמה לקחים מאוד חשובים בהקשר להתנהלות בקניית רכב:

1. לא קונים רכב בלחץ. בפעם הראשונה שנוסעים לראות רכב צריך שיהיה מספיק זמן לבחון את הניירת שלו ואותו. גם לא נוסעים לראות רכב בפעם הראשונה מבלי לדאוג שיש איך לחזור הביתה בלעדיו (לא מסתמכים על קניית הרכב). לחץ משבש את שיקול הדעת.

2. לא מתחילים בכלל לדבר על קנייה לפני שבודקים את רשיון הרכב ומוודאים את נכונות הפרטים המוצגים. בימינו אפשר כבר לקצר תהליכים ולבקש צילום של רשיון הרכב עוד לפני שיוצאים מהבית. יש לוודא את דגם הרכב, מס' הידיים, הק"מ, תאריך הבעלות ותאריך הטסט. כל דבר שלא נראה כמו שהמוכר מציג אותו (ושאינו טעות בתום לב כמו בלבול בדגם הרכב)- הוא סיבה מספיק טובה לרדת מהרכב עוד לפני שהסתכלתן עליו.

3. המוכר יכול לרצות שתלכו לאיזה מוסך ולמכון בדיקה שבא לו. אתן צריכות להחליט מראש איפה *אתן* רוצות לבדוק (באיזור המכירה פחות או יותר) ולדרוש לקחת לשם. לא רוצה? לא קונה.

4. כסף מעבירים רק במעמד העברת הבעלות- בתוך הדואר, לאחר שכבר החלטתן סופית על קנייה. לא מנופפים בכסף לפני שבכלל בדקתן את הרכב והחלטתן שמתאים לכן בכלל לקנות והתמקחתן על המחיר.

5. לא לוקחים רכב לסופ"ש ללא העברת בעלות. אם מאיזושהי סיבה לא ניתן לעשות העברה ויש צורך להשתמש כבר ברכב- חובה לעשות זכרון דברים, שבו מפורטים התנאים שנקבעו בינך למוכר, כמו: באיזה תאריך תתבצע העברת הבעלות, באיזה מחיר ייקנה הרכב, באחריות של מי יהיו תאונות או עבירות תנועה שיתקיימו במהלך הזמן הזה, וכמו כן- הצהרת המוכר לגבי נתוני הרכב.

בכל מקרה לא עושים דבר כזה לפני שברור כבר סופית שמעוניינים ברכב (לאחר בדיקות רלוונטיות) ולפני שמשלמים עליו מחיר מלא.

חשוב מאוד מאוד מאוד ללמוד את הלקחים האלה, גם בזמן שבאים חשבון עם המוכר הרמאי. הוא אמנם נוכל, אבל אתן נפלתן בפח שהייתן יכולות להימנע ממנו בקלות, ויש כאן שיעור חשוב עבורכן (מבלי להפחית מאחריותו).

מתניידת בפג'ו 206 1.4 ידנית שנת 2004 ( 1 2 3 4 5 )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3562 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...