Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למען יראו וידעו! רמאות בקניית הרכב!

שימו לב! השרשור הזה בן 3656 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עלתה פה הודעה בימים האחרונים שקרסו טרייד אין חויבו להחזיר רכב ללקוחה ולפצות אותו ב- 10000 ש״ח על עוגנת נפש. תריץ חיפוש.

הכוונה שלי היתה שגם אם המוכר יטען בבית המשפט שלא ידע עלעברו של הרכב, זה ממש לא יעזור לו, במיוחד כשמדובר בסוחר רכב (איזה שופט יקנה את זה שאדם ממולח כמוהו לא ביצע את כל הבדיקות לפני שקנה את הרכב?).

יש את מבחן הסבירות, גם אותו לוקחים בחשבון בבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 94
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בכל מקרה, תלונה במשטרה על הונאה, צריך להגיש, גם אם בסופו של יום, לא יוחזר הכסף והמשטרה תסגור את התיק עקב חוסר עניין לציבור.

לך תדע, אולי הבחור נוכל מקצועי ויש בעברו מספר תלונות על הונאה. כל תלונה נוספת מהדקת את החבל סביב צווארו. במידה והבחור טלית שכולה תכלת וזו תהיה התלונה היחידה נגדו, זה לא יעלה ולא יוריד.

אם פותחת השרשור, תחליט בסופו של דבר, להגיש נגד הסוחר, תביעה בבית המשפט, תלונה במשטרה יכולה רק להועיל.

ארז רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי מושג מי הם

את כל הרכבים שלי רכשתי מאנשים פרטיים למעט רכב אחד מסוג פזו 307SW שרכשתי ממגרש שנקרא קארטרייד או משהו כזה , היה ממוקם ליד מרכזית המפרץ.

והייתי מאוד מאוד מרוצה הן מהשירות והן מהרכב ששירת אותי נאמנה מספר שנים.

מחיר הרכב היה מעט גבוהה מהתקציב ובמגרש דאגו לכל הפרוצדורה של מימון באופן מהיר ויעיל.

כך שאין לי רפלקס שלילי מותנה למשמע המילה סוחר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי מושג מי הם...

כך שאין לי רפלקס שלילי מותנה למשמע המילה סוחר

אממ.. אם כך, אני מתנצל, כי הייתה לי תחושה, שבתגובות שלך, ניסית להסיט את פותחת השרשור מלנקוט פעולה כל שהיא כנגד בעלי המגרש.

(אמנם לא כתבתי זאת, אבל חשבתי). טעות שלי, שוב מתנצל.

ארז רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איני עו´´ד אך למי שטען שאין עילה לתביעה כדאי שייקרא שוב את חוק החוזים+חוק החוזים תרופות. מה קורה במקרה כזה של טעות/הטעיה. יש סיכוי סביר שבית המשפט ייתן לה השבה+פיצויים.כדאי להתייעץ עם עו´´ד של דיני חוזים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שולחים את הבחורה להתלונן במשטרה כשברור שהמשטרה לא תעשה כלום , לא רק זאת אלה שאת התלונה צריך להגיש בחיפה , אז מה התועלת בכך ? לשרוף יום ללא תכלית.

כשהמשטרה תסגור את התיק הוא יוכל לנפנף בכך אפילו שמשקל טענה כמו "אפילו המשטרה חקרה את העניין וסגרה את התיק כי אין בטענות ממש" הוא נמוך .

אילן - אין השבה ופיצויים ביחד , לפי חוק החוזים זה או ביטול או פיצויי חיובי או שלילי בהתאם לעניין.

יש מספר תנאים מצטברים לסעיפי טעות והטעיה. בתנאי העיסקה כפי שתוארה כנראה שטענה של טעות/הטעיה לא תתקבל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שולחים את הבחורה להתלונן במשטרה כשברור שהמשטרה לא תעשה כלום , לא רק זאת אלה שאת התלונה צריך להגיש בחיפה , אז מה התועלת בכך ? לשרוף יום ללא תכלית.

כשהמשטרה תסגור את התיק הוא יוכל לנפנף בכך אפילו שמשקל טענה כמו "אפילו המשטרה חקרה את העניין וסגרה את התיק כי אין בטענות ממש" הוא נמוך .

אילן - אין השבה ופיצויים ביחד , לפי חוק החוזים זה או ביטול או פיצויי חיובי או שלילי בהתאם לעניין.

יש מספר תנאים מצטברים לסעיפי טעות והטעיה. בתנאי העיסקה כפי שתוארה כנראה שטענה של טעות/הטעיה לא תתקבל.

אתה טועה בגדול. בית המשפט יחזיר את הכסף+ אובדן ימים+ עוגמת נפש. כדאי שתקרא כמה פסקי דין בנושא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יגאל, אני עדיין לא לגמרי מבינה את הנחרצות בתשובתך.

אף אחד לא טוען להטעייה בגלל בולמים חלשים או צירייה קרועה. ברור שהקונה היתה צריכה לבדוק את הדברים האלה לפני הקנייה.

אבל בהחלט יש כאן צורך לרדת לעומק נושא הק"מ ולהבין האם יש כאן הוכחה שהסוחר ידע (ואולי אף היה אחראי) על שינוי הק"מ ברכב הנמכר. כמו כן, סוחר מחוייב לטופס גילוי נאות במכירה, ויש עונשים הקבועים בחוק על אי מסירת כזה.

אני לא חושבת שהטענות על הרדיודיסק שלא עובד, הדגם של הרכב שלא כמו במודעה, או אפילו העבר בהשכרה (כל עוד זה לא מצויין ברשיון הוא תמיד יכול לטעון לתום לב) הן עילה כלשהי לפיצויים. את כל הדברים האלה צריך היה לבדוק לפני ההחלטה לקנות רכב.

לא חושבת שזה עניין למשטרה, זו צריכה לכל היותר להיות תביעה אזרחית לפיצוי (או אולי ביטול עסקה עקב חוסר גילוי נאות- אני חושבת שנוטים להחמיר עם זה), אבל צריך להתייעץ עם בעל נסיון בתחום שיידע להעריך סיכויים.

אתה עו"ד\מתעסק בתחום הזה? (שואלת כי אתה משתמש לפעמים בניסוח משפטי)

מתניידת בפג'ו 206 1.4 ידנית שנת 2004 ( 1 2 3 4 5 )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אי דיווח על תאונה ונסועה "מטופלת", בקניה מסוחר רכב מוכר, כל אלא עילה לביטול עיסקה מיידית.

גשו עם מישהוא קצת יותר אסרטיבי מכן למגרש, תסבירו שזה או ביטול עיסקה כאן ועכשיו (בזה הרגע, לא תבואו מחר), או שאתן מיד ניגשות למשטרה ומגישות תלונה פלילית על התנהלותו.

אם הוא לא "מתקפל", כל עו"ד ממוצע יעשה ממנו קציצות בבית המשפט, במיוחד שלאור מה שאתן מסבירות, נראה שמדובר בטיפוס שכלל לא יבוא לבית המשפט ורק כשיקבל בראש את ההוצאה לפועל יבין ש"אכל אותה".

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2 נקודות.1.יש בהרבה פס´´ד מקרים שבית משפט אמנם מקיים את החוזה אך מוסיף פיצויים לנפגע,או לחילופין במידה והנזק גדול ויש טעות/הטעיה מבטל את החוזה לחלוטין. 2. כמו שכבר ציינו לפניי יש חובה בחוק כלפי סוחרי רכב,ולכן יש סיכויי שכן ייתנו לה סעדים בבית משפט.

שוב איני עו´´ד,ומומלץ להיוועץ באחד כזה. (הבלבול במונח בהודעתי הקודמת-כאמור זהו אינו תחום עיסוקי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Bagira

אתה שולח אותה מהמרכז לחיפה עם מישהו אסרטיבי ? כמו מי ? הרי ברור לך שאם היא לא תבוא עם אברגיל הוא יצחק להם בפנים.

גם הבדיחה של עוד ובית משפט היא לא מצחיקה. לאיזה הית משפט אתה שולח אותה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק 100%, בא נעזוב את הצדיק בשקט, למה להטריד אותו.:drinking::screwy::silly:

שתלך אליו, שתבקש ביטול עיסקה, אם לא, ישר לתחנת המשטרה, תלונה במשרד התחבורה, שכירת עו"ד ותאמין לי שבסוף היא תראה את הכסף בחזרה.

אין במקרה כזה שום ברירה חוץ מלהרעיש בכל התותחים.

מהר מאוד הנוכל יבין שפה יש פראייר שיכול לעשות לו יותר מידי צרות ויתקפל.

EREZ59,

אין לך מה להתנצל, זה ברור לחלוטין שIGALR מנסה לעזור ככל יכולתו לנוכל שהוא לכאורה "כלל לא מכיר".

באופן אישי, אני לא מאמין לו!

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באופן אישי אני שאתה עורך דין שרוצה לקחת לה כמה אלפי שקלים כדי להכין כתב תביעה ועוד כמה אלפי שקלים כדי לייצג אותה בשתיים שלוש ישיבות בבית משפט. או שאתה נוכל או שאתה לא מבין את המשמעות של ההצעות שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיפור קשה אבל זה ידוע שאסור להתקרב למגרשי\סוחרי רכב שהם לא חברות ליסינג גדולות וגם שם צריך להיזהר. דרך אגב אף בעל רכב פרטי לא יכבה סיגריות על המושבים , חורים של סיגריות במושבים זה הסימן הכי מובהק לרכב השכרה לשעבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3656 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...