Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה לכל הנשואים/חברים ,בחורה קשה לפיצוח היתכן?

loko152
שימו לב! השרשור הזה בן 3704 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני חושב שהסיפור של עידן הוא בערך אותו סיפור לכל אחד שעבר את שלב החברה הראשונה (בגירסה עם יותר עמידות על ארבע או פחות ).

גם אני קיבלתי את ההארה שלי אחרי שהחברה הראשונה נפרדה ממני אחרי 4 שנים(מגיל 16), בדיעבד זה היה הדבר הטוב שקרה לי בחיי הבוגרים, זאת הייתה נקודת המפנה ששינתה לי את האישיות ועיצבה אותי למי שאני היום.

אחרי התקופה הראשונה של הדיכאון , עברתי לשלב ההתנסות וגם אני בדומה לעידן, גיליתי שהילד הטוב שאני,לא עובד על המין השני בד"כ ודיי מהר עברתי לגירסה היותר ישירה , בפעם הראשונה זה היה מוזר, בפעם השניה זה מביך אבל מניסיון לניסיון התגלתה השיטה וגיליתי שככל שאני ישיר יותר ופותח את הקלפים מהר יותר לכוונות האמיתיות שלי, זה חסך לי הרבה כאב ראש ,או התחמקות מאזור הידיד או סטוץ / יזיזות קבועה, התקופה הזאת הייתה נהדרת ולימדה אותי המון וגרמה לי להיות אדם עם ביטחון עצמי גבוה מאוד עד היום.

בסוף התקופה הנהדרת הזאת יצאתי עם חברים למועדון, באחד השלבים שהתעייפתי וישבתי בצד ,ניגשה אלי מישהי ושאלה מדוע אני לא רוקד? עניתי לה שאני עייף, היא הציעה שארקוד איתה, אני התנתי את הריקוד בחזרה אלי הביתה לאחר מכן, היא לא באה אמנם באותו הערב ואני לא רקדתי איתה כי היא לא הסכימה לתנאי שלי, אבל משהו בהתנהגות הישירה שלי הדליק אצלה את הניצוץ והיום אנחנו כבר 10 שנים יחד עם 2 בנות ועוד בולבולון אחד בדרך.

בהצלחה חבר.:wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 61
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ממש גן חיות שלם אה?

פינת ליטוף בקיבוץ גג.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלה רק החיות שעידן הרגיש בנוח לכתוב עליהם בפורום ציבורי

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שהסיפור של עידן הוא בערך אותו סיפור לכל אחד שעבר את שלב החברה הראשונה (בגירסה עם יותר עמידות על ארבע או פחות ).

גם אני קיבלתי את ההארה שלי אחרי שהחברה הראשונה נפרדה ממני אחרי 4 שנים(מגיל 16), בדיעבד זה היה הדבר הטוב שקרה לי בחיי הבוגרים, זאת הייתה נקודת המפנה ששינתה לי את האישיות ועיצבה אותי למי שאני היום.

אחרי התקופה הראשונה של הדיכאון , עברתי לשלב ההתנסות וגם אני בדומה לעידן, גיליתי שהילד הטוב שאני,לא עובד על המין השני בד"כ ודיי מהר עברתי לגירסה היותר ישירה , בפעם הראשונה זה היה מוזר, בפעם השניה זה מביך אבל מניסיון לניסיון התגלתה השיטה וגיליתי שככל שאני ישיר יותר ופותח את הקלפים מהר יותר לכוונות האמיתיות שלי, זה חסך לי הרבה כאב ראש ,או התחמקות מאזור הידיד או סטוץ / יזיזות קבועה, התקופה הזאת הייתה נהדרת ולימדה אותי המון וגרמה לי להיות אדם עם ביטחון עצמי גבוה מאוד עד היום.

בסוף התקופה הנהדרת הזאת יצאתי עם חברים למועדון, באחד השלבים שהתעייפתי וישבתי בצד ,ניגשה אלי מישהי ושאלה מדוע אני לא רוקד? עניתי לה שאני עייף, היא הציעה שארקוד איתה, אני התנתי את הריקוד בחזרה אלי הביתה לאחר מכן, היא לא באה אמנם באותו הערב ואני לא רקדתי איתה כי היא לא הסכימה לתנאי שלי, אבל משהו בהתנהגות הישירה שלי הדליק אצלה את הניצוץ והיום אנחנו כבר 10 שנים יחד עם 2 בנות ועוד בולבולון אחד בדרך.

בהצלחה חבר.:wink:

יש לנו הרבה במשותף, גם את אישתי הכרתי במועדון, תמיד אני מסתלבט איתה שכל הסיבה שאנחנו יחד זה סטוץ שהסתבך ;)

אני לגמרי איתך בכך שאותה פרידה מהחברה וחשיפה לחיי ״הוללות״ לתקופה כזו או אחרת זה אחד הדברים הטובים שקרו לי בחיי הבוגרים, לא רק בפן של לבלות עם הרבה בחורות במובן המיני אלא כי זה גם היה אחלה לימוד לגבי איזו בת זוג מתאימה לי, מה התכונות שאני רוצה שיהיו בה ומה לא וכן הלאה ועד היום חבר שלי ואנוכי יכולים לדבר בטלפון ופתאום להסחף לשיחה משעשעת על אותה תקופה, לצחוק על סיטואציות שהיו לנו ביחד ולחוד ואיזה שדיים היו לההיא ואיזו שרוטה היתה ההיא שהיתה לה היכולת העל אנושית לגמור 5-6 פעמים ברציפות בתוך עשר דקות, וכל זה כשאישתי יושבת לצידי (כבר אמרתי, החברה הכי טובה שלי, אין סודות).

ללא ספק אחת התקופות היפות בחיי.

לכל מי שנבהל מבוטות או ישירות, תפסיקו להבהל, שתו דרינק ותתחילו לשדר תכל׳ס ובלי יותר מדי מסננות, הבחורות רוצות את זה בדיוק כמוכם, חלקן אף יותר, אם הבחור ביישן הוא משדר לבחורה שהוא ״סגור״ והיא תגיב בהתאם, המקסימום שיצא משם זו הטרדה מינית תוצר של זה שזיינתם את השכל אחד לשני, דברו תכלס ישר וברור, זה ישדר לבחורה שגם היא יכולה להסיר כמה פילטרים וכבר התקדמתם.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פירוש המשפט הזה על פי מקורות שונים:

אינציקלופדיה- אני הולכת לאכול לך את הראש ואתה אפילו לא תראה איך נראה החזה שלי.

ויקיפדיה- הכי קרוב שתגיע כשאני עירומה זה כשאני אכנס לתא הלבשה בחנות כדי לקנות בגדים לדייט שיש לי בערב.

רש"י- זו לעולם לא תתן בה.

חז"ל- מי שמאמין לא מפחד, מי שחמוד לא מזיין.

ואללכ אתה :lol:

גובבת לחתימה.

עריכה:

למרות הרצון הטוב, מערכת האתר החליטה שהמלל הזה ארוך מידי מכדי להיות חתימה. בעסה :(

עריכה אחרונה על ידי אלעד

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין דבר שמטריף נשים יותר מביטחון עצמי וחוסר איכפתיות..

עצוב,אבל נכון.

עצוב, אבל שטויות.

מה, כל הנשים זו מקשה אחת עם אותו אופי?

כולן חושבות ומתנהגות אותו דבר?

בחייך!

פינת ליטוף בקיבוץ גג.

כמאמר מר"ן, זו פינת ליטוף שמהר מאוד הופכת לפינת כיפוף, אם אתה מבין על מה אני...וגו' !

יש לנו הרבה במשותף, גם את אישתי הכרתי במועדון,

לכל מי שנבהל מבוטות או ישירות, תפסיקו להבהל,...הבחורות רוצות את זה בדיוק כמוכם, חלקן אף יותר, אם הבחור ביישן הוא משדר לבחורה שהוא ״סגור״ והיא תגיב בהתאם, המקסימום שיצא משם זו הטרדה מינית תוצר של זה שזיינתם את השכל אחד לשני, דברו תכלס ישר וברור, זה ישדר לבחורה שגם היא יכולה להסיר כמה פילטרים וכבר התקדמתם.

אתה אומר שפגשת את אשתך במועדון, אז אני הולך פה על ביצים בשביל חו"ח לא לפגוע, אבל בהחרגה של אישתך, שהיא בחורה זהב כמובן, הגישה הכ"כ דפוקה הזו של המאצו הישראלי הממוצע של "האשה רוצה אגרסיביות", לקוחה אולי מהמערות של האדם הקדמון ועובדת בעיקר על הפרחות השתויות שמסתובבות במועדונים ומחפשות איך לחזור בחזרה לבת ים (סליחה מהבת ימים, יש בבת ים גם בחורות נהדרות. לעזאזל, ה PC הזה זה עניין מעייף).

תפסיקו כבר עם השטויות האלה של תהיה אגרסיבי, תהיה מוחצן, תהיה קופצן, פשוט תהיה אתה ואם זה אומר שאתה משדר ביישנות ולכן בסופו של יום תמצא לך בחורה ביישנית נחמדה, אז אשריך.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו לא גישה שלקוחה מתקופת האדם הקדמון, זו המציאות היום.

אם אני לא טועה יש ביננו פער גילאים\דור ויכול להיות שבתקתך דברים עבדו אחרת, היום הדברים עובדים אחרת למעט דבר אחד- עדיין יש סטיגמה מטומטמת שגבר שמזיין הרבה הוא תותח ואישה שמזדיינת הרבה היא שרמוטה וזה באופן טבעי יוצר מעין הסתגרות של נשים ודווקא אותה ישירות שאני ואחרים ציינו משחררת להם את המחסום.

אגב בדברייך אתה גם חוטא לסטיגמות מיותרות ופסולות (פרחות בת ימיות), באותה תקופת בילויים הכרתי בחורות מקסימות שבטיימינג אחר בהחלט היו מהוות אחלה בנות זוג, לא פרחות ולא כפכפים, ״הבת של השכן״.

אותו כנ״ל אישתי, בחורה ברמה ורחוקה שנות אור מלהכלל להגדרת פרחה, גם לה היה תקופת הרווקות ואני מברך על כך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגירה, אתה צודק ולא צודק. אולי אנחנו לא תקועים בעידן האדם הקדמון אבל נפשנו בהחלט כן. אם אתם רוצים חיים טובים יותר, פתחו מודעות פסיכולוגיסטית וחפשו בת זוג שגם לה יש מודעות כזו כך שהיא יודעת "לתחזק" את חיי הנפש שלה. אחרת, אתם תיפלו לתוך כל המלכודות (המזעזעות!) שנפש זו מסוגלת לטמון לבעליה, באשר קומץ מתוכן עלה כאן בשרשור. זה לא יוציא את נפשנו מעידן שכוח אל זה, אבל זה מה יש. אתה האחרון שצריך להזכיר לו שזה כוכב החיות...

:idea:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו לא גישה שלקוחה מתקופת האדם הקדמון, זו המציאות היום.

מה המציאות היום?

תהיה אגרסיבי והיא תמצוץ לך?

תהיה אתה עצמך ולא תזיין בחיים?

נו...באמת!

אם אני לא טועה יש ביננו פער גילאים\דור ויכול להיות שבתקתך דברים עבדו אחרת, היום הדברים עובדים אחרת למעט דבר אחד- עדיין יש סטיגמה מטומטמת שגבר שמזיין הרבה הוא תותח ואישה שמזדיינת הרבה היא שרמוטה וזה באופן טבעי יוצר מעין הסתגרות של נשים ודווקא אותה ישירות שאני ואחרים ציינו משחררת להם את המחסום.

מה שאתה מתאר ידידי, עתיק בערך כמו תחילת החיים עלי אדמות, תראה חיזור של כמעט כל מין על פני האדמה, הזכר צריך להיות מאוד מגונדר, מרשים, יפה, שופוני יא נס וצריך לעבוד ממש לא מעט וממש להוכיח את עצמו ולעיתים קרובות להביא תשורה לנקבה בשביל שהנקבה תבחר אותו אבל חוץ מכמה מינים מאוד ספציפיים, אין אלימות באקט הבחירה (להבדיל מאלימות באקט עצמו שמאוד נפוצה). בטח שמין חושב ומתקשר לא צריך שום אגרסיביות בתקשורת שלו, ושוב אני חוזר להיא מבת ים, אלא אם מדובר ביצור לא מפותח סטייל האהבלות של היפה והחנון.

אגב בדברייך אתה גם חוטא לסטיגמות מיותרות ופסולות (פרחות בת ימיות),

אני לא חוטא לשום סטיגמות, אני סייגתי את דבריי ואפילו אמרתי שיש בחורות מקסימות בבת ים, אחת אפילו הסכימה להיות חברה שלי במשך 3 שנים מבלי שהייתי אגרסיבי, טוב, אולי זה היה בגלל שהיא לא הייתה פרחה.

הנה שרקרק נותן מתנה לזוגתו לעתיד בכדי ש"תיתן לו".

10_g.jpg

בגירה, אתה צודק ולא צודק. אולי אנחנו לא תקועים בעידן האדם הקדמון אבל נפשנו בהחלט כן.

הנפש כן, המח לא!

זה לא שאתה תופס נבוט, מביא לאשה בראש וגורר אותה למערה.

אם אתם רוצים חיים טובים יותר, פתחו מודעות פסיכולוגיסטית וחפשו בת זוג שגם לה יש מודעות כזו כך שהיא יודעת "לתחזק" את חיי הנפש שלה.

אחרת, אתם תיפלו לתוך כל המלכודות (המזעזעות!) שנפש זו מסוגלת לטמון לבעליה, באשר קומץ מתוכן עלה כאן בשרשור.

זה לא יוציא את נפשנו מעידן שכוח אל זה, אבל זה מה יש.

זה לא יפה שאתה מדבר ככה על עידן :lol:אתה האחרון שצריך להזכיר לו שזה כוכב החיות...

כולנו חיות, אבל התפתחנו לשלב אבלוציוני אחד שבו בת הזוג היא גם לחיים (לפחות בטאוריה) וגם אנחנו מעוניינים לדבר איתה.

בחירת בת זוג לאדם מופנם/ ביישן, על בסיס של "שתה כמה דרינקים, צא למועדון, תהיה אגרסיבי ותסיים בתחתוינם של מישהיא (או בבית המעצר[תוספת שלי]) זו עצה, לדעתי האישית, לא מציאותית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחירת בת זוג לאדם מופנם/ ביישן, על בסיס של "שתה כמה דרינקים, צא למועדון, תהיה אגרסיבי ותסיים בתחתוינם של מישהיא (או בבית המעצר[תוספת שלי]) זו עצה, לדעתי האישית, לא מציאותית.

מדברייך כאן אני נוטה להבין שאתה ואני לא משדרים על אותו גל, אף אחד לא דיבר על אגרסיביות ולא זכור לי שגרתי בחורות בכח או כפיתי את עצמי.

מדובר על דבר מאוד פשוט- לדבר בצורה ישירה ולהגיד לבחורה מה אתה רוצה, סוג של תיאום ציפיות בלי משחקים ובולשיט.

מתאים לבחורה? אחלה.

לא מתאים לבחורה? גם אחלה, נקסט.

אין צורך לתת רמיזות פליליות כי אתה בכלל לא בכיוון וגם אם אתה עדיין לא מסכים עם הגישה הזאת זה לא אומר שהדברים עובדים אחרת.

זה לא שאם אתה ביישן ומופנם דינך למות בתול, ממש ממש לא (וכאמור במקור גם אני ביישן) אבל אפשר להפסיק לשחק את המשחק שביטחון עצמי לא מקדם עניינים?

הוא כן, ביג טיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה חושב ששכלו של האדם נפרד באיזו צורה מנפשו, אתה טועה. זה מערכת אחת, המכונה כמכלול קוגניציה. לא ניכנס לעומקם של דברים, אבל תחשוב על זה ככה: אתה לא יכול להרים את הגוף שלך עם היד, מפני שזו האחרונה נסמכת על זה הראשון. במילים אחרות, אין שכל טהור המנותק מנפש\רגש\דחף\יצר וכו'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר להפסיק לשחק את המשחק שביטחון עצמי לא מקדם עניינים?

הוא כן, ביג טיים.

מקדם, בהחלט מקדם, השאלה לאן מקדם.

הרי אם היא מחפשת (כדברייך) מישהוא עם בטחון עצמי גבוהה, מהר מאוד היא תקלוט אותך ותבין שאתה לא כזה.

אז מה השגת?

זיון?

בראבו, באמת שיהיה לבריאות.

אבל בשביל למצוא בת זוג לחיים ולא זיון, אני חושב שהעצה הטובה ביותר היא "פשוט תהיה עצמך".

אם אתה חושב ששכלו של האדם נפרד באיזו צורה מנפשו, אתה טועה. זה מערכת אחת, המכונה כמכלול קוגניציה. לא ניכנס לעומקם של דברים, אבל תחשוב על זה ככה: אתה לא יכול להרים את הגוף שלך עם היד, מפני שזו האחרונה נסמכת על זה הראשון. במילים אחרות, אין שכל טהור המנותק מנפש\רגש\דחף\יצר וכו'.

הפכת את היוצרות, לא אמרתי שיש שכל טהור שמנותק מדחף (למרות שיש) אלא אמרתי שכשיש שכל, החיים הוא לא דחף/יצר טהור (לגרור את האשה למערה ולתת לה בראש [לא את הנבוט]).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק נדמה לך שיש לאדם יכולת שכלית שיש לה תקומה בפני עצמה והיא "צפה בנפרד", כמנותקת מהמערך הנפשי שעליו היא שעונה - לא שכל טהור, לא שכל "לא טהור" (במובן של common sense הנהוג במקומותינו) ולא בטיח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב ססמאות, בא נפתח קצת דיון פסיכולוגי, הסבר את מה שכתבת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...