Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גינון וגדר בבית פרטי

Smiro
שימו לב! השרשור הזה בן 3734 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מודע לכך שיש פקטורים שונים, אבל אשמח לשמוע על + / - עלויות של הקמת גינה. בבית שאני עתיד לרכוש הגינה היא בגודל של כ260 מ'.

השאלה שלי היא לאיזה סדר גודל של עלויות עליי לצפות. אני מתכוון לדשא סינטטי, אולי כמה שיחים לאורך שביל הכניסה לבית. אני לא מתכנן להשתגע עם עצים יקרים וכו'.

גם אשמח לקבל הערכות מחיר של גנן טוב.

השאלה השנייה היא כזו - בבית העתידי ישנה חומה המקיפה את הבית בגובה של כ1.10 מ'. אני רוצה להרים גדר מתכת מעל החומה עד לגובה של כ2/ 2.5 מטר. לזה עליי גם להוסיף עלות של שער חשמלי לרכבים ודלת כניסה לשטח. אשמח לשמוע על סדר גודל של עלויות + / -. שוב, לא להתפרע ולשים משהו מטורף, אלא משהו בסיסי ורגיל.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תכין אי אילו עשרות אלפי ש"ח. כמובן תלוי בשטח, בחומרים ובשתילים ובכמות העבודה שיש לבצע.

אצלי בוצע לפני מספר חודשים שיפוץ של שתי גינות בשטח כ-30 מ"ר כל אחת, באחת כלל פרישת דשא סינתטי ומעט שתילה, באחרת פריסת רשת ופיזור טוף - סה"כ העלות כ-12 אש"ח.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אינני מעוניין בשום דבר FANCY. פריסת דשא סינתטי, טיפה שיחים לאורך שביל הכניסה ואולי קצת אבנים. לא יותר מזה. גודל השטח שצריך יהיה לגנן יהיה כ240 מ'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי ממש בסיסי, עיקר העבודה היה פרישת הדשא הסינתטי בחצר הקדמית והרשת+הטו, באחורית. את מרבית הצמחים ירשנו מהדיירת הקודמת. השאלה היא איזה תשתיות צריך להכין, כיון שלפני פרישת דשא צריך לישר את השטח ולהכין את המצע.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף לשאלה. יש לי גינה עם דשא רגיל, שטח ל גדול. רוצה להחליף אותו בסינטטי איכותי. יש המלצות?

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דשא (רק הדשא עצמו) עולה ממוצע של 80 ש"ח למטר, צריך להוסיף לזה מצע, מסמרים, ריסוס וכמובן עבודה.

אצלי יש גרין 35 של חברת http://www.syntetiv.com/%D7%93%D7%92%D7%9E%D7%99-%D7%93%D7%A9%D7%90-2012

האוסקר והטורו שלהם מרגישים הרבה יותר נעים, אבל גם מגיעים ל-100 ש"ח בערך למטר אם אני לא טועה.

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

32 מ"ר דשא בחלק הקדמי אצלי עלו 9000 ש"ח כולל הכל - מצע שומשום מהודק, הדשא עצמו שהוא אחד היקרים, אדני רכבת

וניקוי כללי של שאר הגינה (גודל דומה לשל פות"ש) שנראתה כמו שדה קוצים.

לגבי הגדר - אם הבנתי נכון ואתה רוצה גובה גדר סטנדרטי של 1.2-1.3 מטר, זה 300-350 ש"ח למטר אורך כולל יצור, צבע והתקנה.

בשערי כניסה וחניה הטווח באמת גדול. שער פשוט שנראה כמו הגדר יעלה מקסימום כמה מאות, שער פח מהמקובלים היום יעלה 1500-2000 ומעלה.

שערי חניה זה תלוי אם חשמלי או לא, כמה עבודת ברזל יש וכו'.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמובן אני מעוניין שהגדר והשער יהיו זהים. הגובה של חומת הבטון מהקבלן היא 1.1, אני מעוניין להתקין מעל זה גדר מתכת אטומה (לא צריך שום זכוכיות ובלאגנים, משהו פשוט) עד לגובה של 2.5 לפחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

מניח שגדר ברזל אטומה תהיה יקרה יותר מהנפוצה יותר בעלת המוטות הדקים,

אליהם התייחסתי במחיר.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה השנייה היא כזו - בבית העתידי ישנה חומה המקיפה את הבית בגובה של כ1.10 מ'. אני רוצה להרים גדר מתכת מעל החומה עד לגובה של כ2/ 2.5 מטר. לזה עליי גם להוסיף עלות של שער חשמלי לרכבים ודלת כניסה לשטח...

...

הגובה של חומת הבטון מהקבלן היא 1.1, אני מעוניין להתקין מעל זה גדר מתכת אטומה (לא צריך שום זכוכיות ובלאגנים, משהו פשוט) עד לגובה של 2.5 לפחות.

1. שכחת את המפרט של המצלמות.

2. חשבתי שמשפחות פשע ממנות את זה לחיילים שלהן.

3. זה בסדר, אני לא באמת חושב שאתה עבריין, אני פשוט מנסה להסביר לך בעדינות מה התדמית שגדר כזו תשקף כלפי חוץ.

4. חשבת על השפעות גדר כזו על האקלים בתוך החצר? אתה תתבשל שם ללא כל משב רוח לרפואה.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שיהיו מרווחים כלשהם בתוך הגדר, מה גם שהשטח שלי נמצא במיקום טוב והבית מהווה פרוזדור בכיוון צפון-דרום כך שיש רוח ואקלים נעים בשטח.

לגבי מערכת אבטחה כבר יש לי הערכת מחיר סבירה + מתקין שהומלץ לי על ידי אנשים שעשו גם.

אני לא חושב שגדר כזו תהווה בעיה באקלים. שוב, אני מניח שיהיו מרווחים כלשהם בגדר עצמה. הכוונה הייתה לכך שהגדר תהיה ללא זכוכיות למיניהן ולא תהיה אפשרות לראות מה קורה בתוך השטח, מבעד לגדר.

ואגב, אני ממש לא עבריין ולא עובד בשביל שום משפחת פשע, פשוט אוהב את הפרטיות שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני מאוד חרד לפרטיות שלי, אז שמים עצים ושיחים שמתמחים ביצירת גדר חי וסוגרים עניין.

אני לא אחליט בשבילך מה לעשות ואיך וברור לי לחלוטין שכל אחד מאיתנו יש טעם שונה, רצונות שונים ודגשים שיותר חשובים לו, אבל בסופו של יום, באמת שהרעיון להקיף את כל השטח בחומת ברזל אטומה בגובה 2-2.5 מטר נשמע לי אישית לא פחות ממופרך לחלוטין.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...