Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אירוע מרצדס לחברי CarsForum

Tzvika-Pick
שימו לב! השרשור הזה בן 3732 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם אני זוכר נכון, מחיר התחלתי משאיר ממש קצת עודף ממיליון עגול.

אחל'ה מחיר לרכב מדהים, זול יותר מגירסאות בכירות של הS קלאס.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 151
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ה-G מתחיל ב-800 וקצת אלף ש"ח. לדברי היבואן הגיעו משהו כמו 11 כלים כאלו ביבוא סדיר בשנים האחרונות.

מה שעוד יותר מדהים זה שלתפלץ הבלתי הגיוני G63 6X6 AMG יש תקינה ישראלית ובאופן עקרוני אפשר ליבא אותו לארץ :twisted:

בהנחה שנמצא את המיליונר המשוגע שיסכים לחכות עד 2016 או משהו כזה, כי החברים במפרץ הפרסי פשוט קנו את כל המלאי של השנים הקרובות.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בארץ יש לא מעט G קלאס במרכז הארץ. לפני כמה ימים ראיתי אחת שחורה על הכביש, קצת לפני זה כסופה ועוד כסופה משנים יותר מוקדמות. אני מעריך שסך הכל כולל יבוא אישי ורכבים דיפולטיים לשעבר יש בארץ לכל הפחות 30 כלים כאלה. באיזור הרצליה למשל אפשר ליראות כמה כאלה באופן קבוע. הרוב G500, אבל ראיתי גם G430 כסופה על כביש החוף. כלי מאוד נחמד.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, בהחלט יש AMG אחת, כמדומתני בהרצליה.

בזכרון יעקב יש שלוש, כחולה (כהה מאוד), כסופה ובורדו.

הבעיה איתם שהמחיר שלהם כ"כ גבוהה (לא משנה אם בצדק או לא), שבמקום לקנות כזו בת 15, אתה קונה לנדקרוזר הרבה יותר חדש, מדגם אותו ומכין אותו לשטח ברמה גבוהה ונשאר עם עודף לדלק לשנה...או שנתיים.

זה עוד לפני שדיברנו על מחלת ילדות ממש לא קלה של הדגמים האחרונים באגף האלקטרוניקה/חשמל/ חיישנים וכו', על ההכרות של המכונאים הישראלים עם הדגם ועל מחירי חלקי החילוף היחודיים המופרכים לחלוטין (כאילו שחלקי החילוף הרגילים זולים).

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש עוד אחת brabus , ראיתי אותה בהרצליה .

כסופה נכון? זה ניראה כמו קיט, אני לא בטוח שהיא מקורית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כסופה נכון? זה ניראה כמו קיט, אני לא בטוח שהיא מקורית.

אני מכיר את הכסופה , נכון זה קיט , יש עוד אחת מקורית שחורה .

יש כאלה שאומרים חבל על מי שמת , אני אומר חבל על מי שחי ולא יודע איך....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לעזעזל אנשים קונים G אם הם לא יורדים איתו לשטח? זה לא לנדקרוזר או דיסקברי או ריינג' שהם מאוד מרווחים מבפנים ומאוד מפנקים. זה רכב מגעיל מבפנים שאינו נוח מרווח או מפנק כמו ה S קלאס או המתחרים מבית לנדרובר.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לעזעזל אנשים קונים G אם הם לא יורדים איתו לשטח? זה לא לנדקרוזר או דיסקברי או ריינג' שהם מאוד מרווחים מבפנים ומאוד מפנקים. זה רכב מגעיל מבפנים שאינו נוח מרווח או מפנק כמו ה S קלאס או המתחרים מבית לנדרובר.

מקדם פוזה/ פחד בכביש, יחודיות, דווקא בגלל המחיר היקר יותר שלו (מקדם עושר) ולמתקדמים- כדי לגרום לאנשים לשאול את עצמם אם הוא באמת יורד איתו לשטח או שהוא סתם אידיוט שקנה רכב עם יכולות מדהימות כדי לעלות מדרכות, כדי שידברו על בעל הרכב (יש אנשים שזה הדבר שהכי חשוב להם בכל הנושא).

אם הייתי יכול הייתי מזדווג עם הרכב הזה ומרבה אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לעזעזל אנשים קונים G אם הם לא יורדים איתו לשטח?

זו השאלה.

יש אחת באשדוד , לבעלים של פאב הגמברינוס , פחדתי להתקרב לבדוק איזו בדיוק :)

וזו התשובה, לרכב שלך מישהו מפחד להתקרב כדי לבדוק משהו? :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה רכב מגעיל מבפנים שאינו נוח מרווח או מפנק כמו ה S קלאס או המתחרים מבית לנדרובר.

מגעיל בפנים?

2006-mercedes-benz-g500-grand-edition-cockpit-interior-view-588x441.jpg

לא מפנק?

mercedes-g-class-amg-vilner-interiors-3.jpg

ידידי, אני חושב שקצת הגזמת.

כי ככה ניראה הG קלאס הפשוט מדגם הישן שלא יוצר יותר, זה באמת לא מפנק, אבל ביחס לפנים ספרטני של CJ או דיפנדר לא רע בכלל (הG הנוכחי זו חיה אחרת לגמרי) :

1980_Mercedes_Benz_G_Class_w460_4x4_For_Sale_Interior_resize.jpg

mercedesbenz-gclass-4.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יואב,

עם איזה G יש לך היכרות, כי מה שאתה אומר, לא מתיישב ממש עם המציאות.

אם אתה קונה רכב שטח כי אתה רוצה לרדת לשטח, יש G קלאס עם יותר ברזנט ופח חשוף מאשר בסופה שקנית ממכרז ממשלתי.

אם אתה שיח סעודי, יש G קלאס (סטנדרטי לחלוטין) שמעמיד בצל את הסלון המפואר ביותר של ה S קלאס.

הכל בהתאם לרצון ולדרישות ולעומק הכיס.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3732 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...