Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לשלשת ציפורים על הרכב החדש

שימו לב! השרשור הזה בן 1675 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 310
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני גר ברחוב מקסים ומלא עצים אבל יש לי בעיה מאוד רצינית עם פירות וצואה של צפורים

שהורסות לי את צבע הרכב.

מה לעשות ? איך אפשר להגן על צבע הרכב ?

תודה,

שרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא לי להשתמש במוצר של ננו ציפויים,עשה את העבודה בצורה מדהימה

שווה לך לנסות

http://www.nano-z-shop.com/he/car/paint-protection-coating

תודה על ההמלצה.

אפשר לעשות את זה לבד או שצריך להגיע לאיזה מקום לעשות את זה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה התבלבלתי במונחים, התכוונתי למכסה מנוע כמובן...

מהי העלות והיכן ניתן לבצע זאת? (המלצות לאיזור המרכז אם אפשר)

צירפתי תמונות של מכסה המנוע,

נראה כמו נזק של כמה חודשים טובים שלא נוקה.

נאמר לי שבוצע פוליש ווקס כבר וזו התוצאה,

מישהו שעובד בתחום ראה זאת אמר שהכי כדאי לצבוע וזהו

האם יש רעיונות נוספים??

תודה

20151013_195834.jpg

20151013_195823.jpg

20151013_195749.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בטוח שצריך לעשות צבע. אתה צריך מד עובי צבע כדי לדעת כמה אפשר לחתוך בעזרת פוליש. אם יש לך מספיק עובי לכה אפשר לנסות להתחיל עם פוליש אגרסיבי ולראות אם זה יורד. אצלי גם הייתה צריבה של לשלשת ציפורים על הלכה וזה ירד עם פוליש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יודע אולי כמה זמן החומר הזה מחזיק? החומר שניסיתי פעם עשה עבודה לזמן מאד קצר ואז שוב כל הטינופת... פשוט מכה.

כתוב על המוצר שזה מחזיק שנה ע״פ הנתונים של היצרן ,אני הלכתי על זה ובנתיים מאוד מרוצה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בטוח שצריך לעשות צבע. אתה צריך מד עובי צבע כדי לדעת כמה אפשר לחתוך בעזרת פוליש. אם יש לך מספיק עובי לכה אפשר לנסות להתחיל עם פוליש אגרסיבי ולראות אם זה יורד. אצלי גם הייתה צריבה של לשלשת ציפורים על הלכה וזה ירד עם פוליש.

מחזק. עם מד עובי אפשר לשקול גם אופציה להתחיל עם נייר מים

Sometimes one middle finger isn't enough to let someone know how you feel. That's why you have two hands

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וכמה זמן זה אמור לשמור על הרכב ? איך זה עובד בעצם ?

היצרן אמר לי שזה מחזיק הרבה זמן,עד שנה.

זה יוצר ציפויי טבעי ששומר על צבע האוטו מפני רטיבות,ליכלוך וכו....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבא שלי קנה מאזדה 6 דנדשה ביום רביעי אני יורד לעשות סיבוב ורואה לשלשת ציפורים על מכסה מנוע בגז ודלת אחת .

עליתי הביתה הבאתי בקבוק עם מים פושרים שפכתי על כל השלשלת שהייתה ניגבתי בלי בעיה ולאחר מכן אני רואה על המכסה מנוע את הכתמים של הלשלשת . מה לעשות זה כתמים ממש עדינים אבל אני רוצה לטפל בזה בכל זאת רכב דנדש ואני רוצה לשמור עליו .

הודה לעוזרים !

קבלתי המלצה מעולה לטיפול בנושא המטריד הזה

מדובר בערכה שעושה עבודה מאוד יפה של ניקוין והגנה על הרכב . ( טוב גם נגד דברים נוספים כמו פירות,

בוץ , אבק .. ) שולח לכם לינק לסרטון וידיאו שעשו על זה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...

קניתי רכב ולא שמתי לב לכתמים מוזרים כאלה שיש עליו (לא יותר מדי כתמים) אשמח לעזרה לדעת מה זה ואיך אפשר לטפל בזה ולשמור שלא יחזור על עצמו..

הרכב שנת 2006 אגב20160223_151327.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשלשת ציפורים, אפשר לטשטש ואולי גם לעלים לגמרי עם פוליש ידני, תלוי במצב.

בשביל למנוע דברים כאלה ולהגן על הצבע בכללי יש אוטמי צבע/ווקסים/ציפויים. הכל תלוי בתקציב ורצון, הפורום מלא במידע על הדברים האלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1675 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...