Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לשלשת ציפורים על הרכב החדש

שימו לב! השרשור הזה בן 1666 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

הבעלים הקודמים של הרכב לא ממש היה מנקה לשלשת של ציפורים בזמן, אז יש לי כמה סימנים על הרכב,

הינה כמה תמונות לדוגמא:

מכסה מנוע

http://i.imgur.com/QZ6sRv9.png

http://i.imgur.com/FdNV5JM.png

יש עוד כמה כאלה על הגג,

יש דרך להעלים את זה או שזה כבר אבוד?

תודה מראש.

תן קפיצה אלינו.

רוב הסיכויים שנפתור לך את הבעיה ללא תשלום כמובן.

היוזמים 5 א.תעשיה חדש אור יהודה. פתוח מחר עד 14:00

אבישי 052-4077786

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 310
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

• חודשיים מאוחר יותר...

שלום,

יש לי על גג הרכב המון סימנים של קקי של ציפורים שלא נוקה בזמן והשאיר חותם.

חלקם נראים טוב וחלקם בקושי רואים.

יש מה לעשות עם זה?

תודה :)

Subaru B4 2.0 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

שלום לכולם,

קודם כל התמונות:

IMG_5207 (600x800).jpgIMG_5208 (600x800).jpgIMG_5209 (800x600).jpgIMG_5210 (800x600).jpgIMG_5213 (800x600).jpg

כל הרכב שלי מלא בכתמים חומים (אני מאמין שזה גם סוג של לשלשת ציפורים). זה יורד די בקלות בעזרת ריסוס של ONR (בדילול QD) ומיקרופייבר, אבל הבעייה היא שצריך לעבור ככה על כל הרכב כי יש ממש מלא כתמים כאלה וזה לוקח הרבה זמן, עדיף כבר לשטוף כמו שצריך. הקטע המעצבן שאחרי הניקוי, כל יום מתווספים כתמים חדשים וזה ממש לא הגיוני כל פעם לשטוף או לנקות כל נקודה.

איך אתם מתמודדים עם זה? מנקים כל יום או שמחכים עם זה עד השטיפה הקרובה? האם כתמים מסוג זה גורמים נזק לצבע?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משתדל לא לחנות מתחת לעצים או חוטי חשמל. אין ממש משהו שאפשר לעשות נגד.. אכן גורמים לנזק לצבע בגלל החומציות.

הקטע שאני גם משתדל לא לחנות מתחת לעצים או חוטי חשמל. זה בדרך כלל קורה לי בחנייה בעבודה שהיא פתוחה ואין שום עץ או חוט חשמל בקבת המקום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ET,

התאוריה הזו מעניינת, מאיפה מגיע דבש לדבורה במעופה?

פות"ש,

אתה מאזור תל אביב? אולי רמת אביב?

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה חונה באיזור עם דבורים.הנקודות הצהובות,אלו הן שאריות צוף ודבש שנופלות על הרכב תוך כדי מעופן.

קשה מאוד לניקוי.

אתה צודק, קראתי כמה מאמרים (ויש אפילו מחקרים) בנושא ומתברר שזה באמת מהדבורים. במחקרים יש גם תמונות וזה בדיוק מה שיש לי על האוטו. יש כאלה שאומרים שזה שאריות צוף אבל הרוב מאמינים שזה הצואה של הדבורים. אומרים שיש בזה גם חומציות אבל לא ידוע עד כמה זה באמת פוגע בצבע, בכל מקרה זה לא באותה רמה כמו הלשלשת של ציפורים. מה שכן זה מתייבש מהר וקשה להוריד את זה וזה גורם להרבה נזקים כי אנשים משפשפים חזק ואפילו מנסים להוריד עם הציפורן.

אני מוריד את זה עם ה ONR ואם נותנים לזה כמה דקות להתרכך אז זה יורד די בקלות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוסף, זו תופעה תקופתית, במיוחד באביב כשיש פעילות מוגברת של הדבורים :)

עריכה אחרונה על ידי BoRo
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צודק, קראתי כמה מאמרים (ויש אפילו מחקרים) בנושא ומתברר שזה באמת מהדבורים. במחקרים יש גם תמונות וזה בדיוק מה שיש לי על האוטו. יש כאלה שאומרים שזה שאריות צוף אבל הרוב מאמינים שזה הצואה של הדבורים. אומרים שיש בזה גם חומציות אבל לא ידוע עד כמה זה באמת פוגע בצבע, בכל מקרה זה לא באותה רמה כמו הלשלשת של ציפורים. מה שכן זה מתייבש מהר וקשה להוריד את זה וזה גורם להרבה נזקים כי אנשים משפשפים חזק ואפילו מנסים להוריד עם הציפורן.

אני מוריד את זה עם ה ONR ואם נותנים לזה כמה דקות להתרכך אז זה יורד די בקלות.

מצתרף לשרשור. תודה על המידע.

עדיין לא החלטתי אם זה עונש משמיים או סתם סבל נוראי להוריד את זה ברמה יומית :|

Sometimes one middle finger isn't enough to let someone know how you feel. That's why you have two hands

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1666 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...