Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לשלשת ציפורים על הרכב החדש

שימו לב! השרשור הזה בן 1675 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

סגרתם לי את הפינה עם התעלומה הזאת לגבי השטות הצהובה/חומה.

תודה!

לחוששים למינהם, לפחות אצלי, הנ״ל מעולם לא הכתים/צרב/פגע בצבע, גם כשלא נוקה במשך ימים ארוכים וחמים מאוד.

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
  • תגובות 310
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

צהריים טובים,

מי שעקב לפני שבועיים רכשתי אלפא מיטו שנת 2010.

כנראה שהרכב לא היה מטופח כל כך בעברו ונצרבו עליו סימני שלשלת של ציפורים ועוד איזה סימנים על הדלת כאילו מישהו פתח את דלת לבנה על הדלת של הרכב ונשאר סימן עדין מאוד (שלא ירד לי בפוליש ידני)

מצרף תמונות:

http://up414.siz.co.il/up1/zyzzuxmgtimm.jpg

http://up414.siz.co.il/up2/mljjymnnjmdj.jpg

http://up414.siz.co.il/up3/doa3mqtxftjz.jpg

אילו אפשרויות כרגע יש לי?

מבחינה כלכלית ללכת לדיטיילר מקצועי לא מתאפשר כיוון שיש לי מספר דברים מכניים לסיים עם הרכב לפני.

מה עושה הפלסטלינה? אולי היא תעזור לי?

היום:

Alfa Romeo MiTo 2010 Distinctive Move 1.4T 155HP

בעבר:

Minimum SIZE, Maximum FUN. Smart Fortwo 2004 0.7T:twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשה לשפוט לפי תמונות בלבד, אבל לי נראה שפלסטלינה תפתור את רוב הבעיות ששמת אם לא את כולן.

ההצעה שלי: בצע פלסטלינה לבד, זה לא יקר. אם יישארו לך דברים, תשקול לעשות פוליש בעתיד אצל דיטיילר (או לבד, אני העדפתי לא להסתכן בהליך כזה לבד).

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פוליש נקודתי אמור לפתור את הבעיות.

לעניין הצריבה בלכה, צריך לראות עד כמה המצב חמור, ואם יש מספיק עובי לכה טרם הפוליש הנקודתי / שלייף.

פלסטלינה לא תעזור לך במקרה הזה בכל מקרה לדעתי, היות ולא מדובר ב"לכלוכים", אלא בפגמים בלכה

אפשרות נוספת היא להעזר בחבר פורום שמוכן לתרום מזמנו ומהציוד שלו. (אם זה יהיה רלוונטי, אוכל להתפנות לכך בעוד שבועיים - שלוש).

M-TECH E46

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

מקםיץ שרשור ישן יחסית (SMARTCOUPE עדיין מחכים לעדכון שלך :p )

פשוט מדהים אותי כל פעם מחדש עד כמה שהרכב שלי, לא משנה היכן אחנה, יחטוף בומבה מיונים שפירקו בקבוק של חומר משלשל.

היום בבוקר באתי לרכב שבכלל חנה תחת כיפת השמיים, כתם לשלשת ברדיוס 20 ס"מ על מכסה המנוע, אין עצים מסביב.

הייתי בהלם, כמות כזו גם אני לא מוציא \=

הרכב אדום, לידי חנו עוד 10 רכבים צמודים שאף אחד לא קיבל מנה כזו, לפעמים אני שוקל לקנות אקדח איירסופט ולהתחיל להוריד כל יונה שניה שאני קולט מעצבים. :|

אגב, אני לא יודע אבל זה נראה כאילו זה כן משאיר סימנים, למרות שאני מנסה להוריד את זה עם ONR - אפילו שלא עובר חצי יום או כמה שעות. מדוע זה?

הצבע של פיאט רך מדי?

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

ניסיתי לנקות עכשיו כתם לשלשת עם ONR ירוק. ריססתי קצת על הכתם, המתנתי, וניגבתי עם מגבון לח (ללא אלכוהול). הלשלשת ירדה, אבל כל אזור הניגוב נראה בולט, לא הצלחתי להסיר לגמרי את ה ONR הירוק עם המגבונים הלחים... האם היה טעות לנסות ולהסיר עם המגבון הלח?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על התשובות.

מה אני עושה עם מטלית המייקרופייבר לאחר ניגוב הלשלשת? קצת מגעיל להחזיר אותה לרכב, ומצד שני לכבס אותה לאחר כל "תאונה" זה גם בעייתי... (בדיוק בגלל זה אהבתי את רעיון המגבון החד פעמי.. רק שהוא לא עשה עבודה טובה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על התשובות.

מה אני עושה עם מטלית המייקרופייבר לאחר ניגוב הלשלשת? קצת מגעיל להחזיר אותה לרכב, ומצד שני לכבס אותה לאחר כל "תאונה" זה גם בעייתי... (בדיוק בגלל זה אהבתי את רעיון המגבון החד פעמי.. רק שהוא לא עשה עבודה טובה)

הייתי מרטיב אותה ומנסה לנקות אותה רק עם מים בתור התחלה, ומיד אחרי זה מכניס למכונת כביסה (בלי מרכך ובלי אבקת כביסה!!!)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1675 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...