Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שירות הלקוחות של לובינסקי מפנה למוסך לקבלת הסטורית טיפולים

Guest botzek1
שימו לב! השרשור הזה בן 3780 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני כמה חודשים קניתי פיג'ו 307.

היום התקשרתי לשירות הלקוחות של החברה וביקשתי שישלחו לי את היסטוריית הטיפולים של הרכב כדי שאדע איזה טיפולים עשו לרכב,

ולהפתעתי הנציגה הנחמדה אומרת ש"זה מידע פנימי של החברה ואנחנו לא מוסרים אותו".

לטענתה אני צריך להתקשר למוסך שאבחר ו"הם יחזרו אליך מתי שצריך טיפול ויגידו לך מה לעשות".

לדעתי זו פשוט חוצפה מדרגה ראשונה, אני אישית מטפל ברכב שלי בעצמי אז מה אני אמור לעשות? לנחש? :evil::evil:

בינתיים ביקשתי שמנהל יחזור אליי למרות שלא נראה לי שייצא מזה משהו. יש להם נציג בפורום?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקום לעשות רעש ובאלאגן, לך למוסך מורשה, תתיידד עם מנהל העבודה/ המזכירה / יועץ השירות ותארגן את המידע.

אם אני לא טועה, הם אכן לא מחוייבים למסור לך מידע מה עשו הבעלים הקודמים של הרכב, אלא לאחר שהבעלים הקודמים מאשר להם למסור את המידע.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמרתי לה שאצור איתו קשר אם צריך , היא טוענת שזה לא יעזור.

הבעיה היא שהמוסך המורשה הקרוב ביותר אליי נמצא במרחק נסיעה של כמעט שעה אחרת באמת שלא הייתי מתרגש.

בנוגע לעריכת הכותרת- זה ממש לא המקרה, היא טוענת שגם במוסך הם לא יביאו לי פלט של הטיפולים אלא-

אתן להם את הק"מ שעבר הרכב והם יגידו לי מתי לבוא לטיפול ומה אצטרך להחליף. פשוט הזוי!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא לקוח שלהם, למה שייתנו לך שירות?

לצורך העניין אמרתי לה שאולי אגיע אליהם לטיפול, מה גם שבכל מקרה כנראה אקנה מהם חלקים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אנסח מחדש, למה אתה מצפה לקבל שירות מחברה שאתה לא לקוח שלה (ועוד מכנה אותם, בכותרת המקורית - "בדיחה")?

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. קניתי לפני 3 חודשים לאחר שקניתי את הרכב.

2. בגלל זה לא פניתי למוסך (למרות שבקניית חלפים ממנו הוא כן מרוויח), אלא לשירות הלקוחות של החברה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אקצר לך תהליכים.

אתה צריך לפנות למוסך והמוסך רשאי לגבות ממך תשלום על השירות.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוזר, כשקניתי את ה 206 שלי לפני 3 חודשים התקשרתי אליהם וביקשתי את היסטורית הרכב, פיקססו לי אותה בלי לשאול שאלות.

גם אני לא לקוח שלהם ואף פעם לא ביקרתי במסכי הרשת.

כנראה זה תלוי על איזו נציגה אתה נופל.

תנסה להתקשר למוסך המרכזי ולבקש את ההיסטוריה מהם, אולי זה יצליח.

Peugeot 3008 1.6 Premium 2021
Mazda 2 Pure White 2015

Peugeot 206 XS 2006

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוזר, כשקניתי את ה 206 שלי לפני 3 חודשים התקשרתי אליהם וביקשתי את היסטורית הרכב, פיקססו לי אותה בלי לשאול שאלות.

גם אני לא לקוח שלהם ואף פעם לא ביקרתי במסכי הרשת.

כנראה זה תלוי על איזו נציגה אתה נופל.

תנסה להתקשר למוסך המרכזי ולבקש את ההיסטוריה מהם, אולי זה יצליח.

התקשרת לשירות הלקוחות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פלאו אתה סתם מקטין ראש. בסמל"ת אתה שולח להם מייל מסודר עם הפרטים שאתה צריך ומחזירים לך טבלה מפורטת של כל מה שעבר האוטו תוך כמה שעות. אם הם רוצים לזכות בו כלקוח לא מן הנמנע שהם יתנו לו שירות גם אם זה לא בתשלום או גם אם הוא עדיין לא לקוח שלהם.

בצ'מפיון לעומת זאת, עושים לך טובה שהם בכלל עונים בשירות לקוחות, אין להם מושג איך בכלל אפשר להשיג דבר כזה, מבטיחים שיחזרו אליך וזה כמובן לא קורה.

VW Golf GTI 2006 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא זוכר אם זה היה שירות הלקוחות או המוסך עצמו, בגלל זה ממליץ לך לנסות לקבל את ההיסטוריה מהמוסך.

אם אתה יודע היכן טופל הרכב בעבר, תתקשר ישירות אליו.

Peugeot 3008 1.6 Premium 2021
Mazda 2 Pure White 2015

Peugeot 206 XS 2006

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתקשר למוסך המורשה הקרוב אליך ותבדוק מולם מה הם יכולים להגיד לך על הרכב שלך.

אם המוסך הקרוב אלייך לא יהיה נחמד, תנסה מוסך מורשה אחר, בשביל שיחת טלפון המרחק לא ממש משנה.

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3780 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...