Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התקנתי MSD באוטו איזה תענוג

giladblum
שימו לב! השרשור הזה בן 3891 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני כשלושה שבועות תוך כדי נסיעה הפורשה 911 שנת 76 שלי מתה בכביש מהיר בלי שוליים ( פחד אלוהים!!!!)

הבאתי רכב אחר שיחסום אותי כדי שיהיה אפשר לעבוד על האוטו והתחלתי להעלות השערות או דלק או הצתה,

עברתי על מערכת הדלק עד ההזרקה והבנתי שיש בעיית הצתה, שיחקתי קצת פה ושם הצלחתי בקושי להגיע הביתה,

לאחר בדיקות והתייעצות עם פורום אמריקאי מתמחה( pelican part) הבנתי שהבעיה היא בcd box

עלות השיפוץ כ 300 דולר ללא משלוחים ובצ״מ, התחלתי לקרוא את הספר 101 פרויקטים ל 911 ובו כתוב כי מערכת msd היא השיפור הראשון לעשות באוטו הזה,

בקיצור ב 300 דולר קנינו קיט של מערכת וכוהל תואם קצת עבודה מקצועית של תמיר( ולא בחינם ) יש לאוטו מערכת הצתה דיגיטלית חדשה

אשר נותנת ניצוץ 40000 וולט לאומת 20000 במערכת הסטנדרטית של בוש והרכב מחזיק טורים מעולה , מאיץ נהדר פשוט מתנהג בקלות יותר בצורה משמעותית,

בקיצור שווה לגמרי, התקנה לא מסובכת מדי , במערכת שאני קניתי ( msd 6al 2 ) יש אופציה לברור בין 4, 6 או 8 צילינדרים , מנתק הצתה מתכוונן וקביעת הסל״ד ,

אני ממליץ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן המערכות של msd מומלצות לכל מנוע הן מבחינת השיפור בביצועין והן השיפור בפעולת המנוע.

RACING

because football ,baseball , bowling & golf only require

ONE BALL

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במנועי קירור אוויר ההבדל מורגש , לפני שנתיים דר באג כבר עשה את הניסוי בהצלחה במנוע מקורר אוויר שהם שידרגו .

במנועים סטנדרטים גם בv8 זה מיותר לחלוטין עם המנוע עציץ עם יחס דחיסה נמוך , פשוט חבל על ההוצאה .

מה גם ששימוש לא נכון בפאלגים יכול לעשות חור בבוכנה .

(קרה לאיזה מישהו בארץ שהיתעקש)

אין ספק שחברה טובה ומוצרים טובים

לא לכל אחד

If you don't chew Big Red, then f-*bleep* you.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במנועי קירור אוויר ההבדל מורגש , לפני שנתיים דר באג כבר עשה את הניסוי בהצלחה במנוע מקורר אוויר שהם שידרגו .

במנועים סטנדרטים גם בv8 זה מיותר לחלוטין עם המנוע עציץ עם יחס דחיסה נמוך , פשוט חבל על ההוצאה .

מה גם ששימוש לא נכון בפאלגים יכול לעשות חור בבוכנה .

(קרה לאיזה מישהו בארץ שהיתעקש)

אין ספק שחברה טובה ומוצרים טובים

לא לכל אחד

בדרך כלל אני מסכים איתך,

אולם הפעם אני חולק עליך מנסיון אישי על המוסטנג שלי , מנוע V8

שדרוג המערכת (שנעשה בידי אומן - איציק ) בהחלט גרם להרגשה של רכב חזק יותר

מה גם שכיום לאחר שנתיים וקצת המערכת עובדת ללא כל תקלה , וללא כל צורך בתחזוקה כלשהיא

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אף פעם לא טועה ...

למרות שיש לך פורד , המנוע שלך רחוק מלהיות עציץ

קליבלנד מגיע עם יחס דחיסה יחסית גבוה

If you don't chew Big Red, then f-*bleep* you.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקנתי אצלי בשברולט [s10]ולא היה טוב ,שרף לי את הדיסטבוטור [מפלג]פעמיים ,לא מומלץ למנועי 4.3 ,של ספארי,סונומה למינהם.

התקנת מגבר על מער מקורית ?

mustang 67 GT, 302 engine t5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדיסטרבטור המקורי לא מחזיק טוב את הניצוץ

חוץ

מיזה במנועים עם יחס דחיסה נמוך וסטנדרטי זה ממש מיותר

כתבת את זה בעבר ומצדיק את זה כיום.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3891 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...