Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פולקסווגן גולף GTI החדשה בישראל

י.ל1
שימו לב! השרשור הזה בן 3872 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מדוע?

נוחות נסיעה, ומעבר לזה בחתך 45 עם צמיג קשיח כמו הטויו R1R אין בעיה של קריסת הדופן תחת עומס, כך שאני לא בטוח מה יעזור שם 18". גם הצמיגים יותר זולים, הג'נטים פחות רגישים לשפשופים ממדרכות וכו'... היתרון של ה18 הוא רק ויזואלי, אני מאמין.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 539
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

נוחות נסיעה, ומעבר לזה בחתך 45 עם צמיג קשיח כמו הטויו R1R אין בעיה של קריסת הדופן תחת עומס, כך שאני לא בטוח מה יעזור שם 18". גם הצמיגים יותר זולים, הג'נטים פחות רגישים לשפשופים ממדרכות וכו'... היתרון של ה18 הוא רק ויזואלי, אני מאמין.

נכשלת!

במקרה של הגולף מדובר באותו רוחב ואותו חתך.

אין משמעות לנוחות.

ההיפך!

בד"כ זה נכון מה שכתבת. לא פה!

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכשלת!

במקרה של הגולף מדובר באותו רוחב ואותו חתך.

אין משמעות לנוחות.

ההיפך!

בד"כ זה נכון מה שכתבת. לא פה!

אמרתי באופן עקרוני ;) לרוב 18 מגיעים בחתך 40, נדמה לי.

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתבתי בפירוש את המידות.

אלוהים בפרטים הקטנים.

מפרגן לך 135I לשנה החדשה...

באמת נראה ששם לא עבדו עלינו.

עריכה:

מה שמדאיג אותי הוא שלנוכח כל החסרונות שליקטנו רק מניירות ותמונות, יש עוד חסרונות שאפשר לחשוב עליהם שכבר מותר לחשוד שעשו שם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על הפרגון, אבל טעית במידות.

225\40\18.

huKAfT4.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חביבי, אתה ממשיך להסתכל בפרוספקטים. זה בעיה גדולה. כבר דיברנו על זה...

תסתכל בבקשה במבחן שאתה הבאת מאוטוקאר...

עריכה:

התבססתי על הנתונים שלך ומכאן יצאתי. כמובן שסביר בעיני שמה שהוספת עכשיו מתקיים ואז כמובן שאתה צודק ב 100%.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין סיכוי שזה יקרה, בטח שלא הגרסה הישראלית - אבל זו מלכתחילה לא הפואנטה של האוטו.

אתה צודק לחלוטין, אבל אני מנסה להיאחז בשבב של אופטימיות, שאולי צ'מפיון לא משתינים עלינו (ציבורי חובבי הרכב) בקשת, ושאנחנו (לא אני, חובבי הרכב שקנו אחת) לא מתחננים לעוד.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.bmw.co.il/pricelist_2013.pdf

המחירון הוא רק נקודת פתיחה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה הכתבה הראשונה שלי יצא לקרוא בעיתונות הישראלית. אולי זו העייפות שלי כרגע, אבל לא הצלחתי להבין אם הוא נהג ברכב, ואם לא - על סמך מה הוא קובע את מה שקובע. בשורהב התחתתונה זו ביקורת של לא לכאן ולא לכאן, וכל אחד יכול למצוא בה מה שהוא רוצה.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה הכתבה הראשונה שלי יצא לקרוא בעיתונות הישראלית. אולי זו העייפות שלי כרגע, אבל לא הצלחתי להבין אם הוא נהג ברכב, ואם לא - על סמך מה הוא קובע את מה שקובע. בשורהב התחתתונה זו ביקורת של לא לכאן ולא לכאן, וכל אחד יכול למצוא בה מה שהוא רוצה.

לא, זו לא העייפות שלך. מעט מלל ועוד פחות תוכן.

שחר הזלקורן, תגיד משהו: פולקסווגן מפנקים אותך, שולחים אותך לאירופה, נותנים לך לנהוג במכונית שאנחנו הלקוחות לעולם לא נראה (אתה יודע, GTI עם מפרט נורמלי וכל החידושים והשכלולים האלו שכנראה צריך רק בחו"ל, כי כאן מספיק הסמל של VW מקדימה והפראיירים מתנפלים). אז אחרי כל זה כל מה שאתה מסוגל להפיק זו כתבה של 500 מילים? בחייאת, שחר הזלקורן. הרי לנו לעולם לא יזדמן לנהוג בGTI יפה ובעלת יכולת כמו שאתה קיבלת. אנחנו נתקענו עם הגרסה הזולה. מה עם כמה מילים על תוספת האלקנטרה למושבים, פנסי הקסנון הבהירים וגלגלי ה19 הנאים? אולי על תפקוד חיישני החניה, כשתמרנת את האוטו בפיטס (עוד משהו שאין לנו כאן. כן, גם פיטס אין לנו, אבל התכוונתי לחיישני החניה). והדיפרנציאל המחוכם עד דמעות? והבלמים גדולי המימדים? ומה על המנוע הפוטנטי בעל עשרת הסוסים הנוספים, מדוע מקומו נפקד?

500 מילים, זה כל מה שאתה יכול להפיק עבורנו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמנם איני ממש מתחבר לכתיבה של הזלקורן בכללי ולכתבה זו בפרט, אבל:

עם כל הכבוד, גם חבילת ספורט אמיתית (כלומר, לא כזו שמסתכמת בשינויים קוסמטיים) לא אמורה לתפוס את כל הכתבה. 10 כ"ס זה לא משהו שראוי לאזכור ארוך יותר מחצי משפט ואם הרכב אינו טוב ללא חבילת הספורט (טובה ככל שתהיה) אז כנראה שעדיף לקנות רכב אחר.

נ.ב. דמעות תזיל על המערכות של פרארי, אולי פורשה, כאן מדובר בסה"כ בגולף.

* מועדון אלפא רומיאו הישראלי IAROC *

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תשכחו מי קהל היעד של הבחור וגם שהוא צריך לשמור על איזושהיא רמה של כתיבה כדי שיזמינו אותו לסקר גם את הדגם הבא...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3872 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...