Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הוי ברצלונה ברצלונה, למה את כל כך מסריחה?!

חולגי
שימו לב! השרשור הזה בן 3897 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אנלוגי - זה קורה גם בטיול מתוכנן. כמובן שהדבר הראשון כאשר אני מתמקם במלון הוא להסיר את הבגדים המיוזעים מהטיסה ולהתקלח .

סיבוב רגלי בסביבת המלון חשוב. מבחינתי, למשל, אחד הדברים הראשונים הוא לאתר סופרמרקט קרוב כיון שאני אוהב שיהיה לי קצת אוכל בחדר, ורצוי מוצרים טריים ולא רק המנה החמה והביסקויטים שאני מביא מהבית על כל צרה שלא תבוא.

לגבי תורכניות טיול - דווקא התכנון הוא אחד הפרקים היותר מהנים בטיול. כמובן שאפשר ליפול עם אתר זה או אחר, ובעניין זה המלצה של מדריך תיירים אינה שונה מהמלצה של חבר או מישהו מהפורום.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 84
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בקיצור - לא נהנית ממה שהעיר מציעה ולא סבלת מחסרונותיה.

חבל שהטיול הסתיים בצורה כה עצובה.

השאלה היא מה היא מציעה למי, אני טיפוס מאוד לא אורבני, עיר "גדולה" כמו פתח תקווה או אשקלון עושה לי כאב ראש.

אז נכון שברצלונה הרבה יותר נעימה משתי אלו, אבל עדיין רועשת מידי בשבילי, ברור לי שלא עשיתי וי על כל פינה בלונלי פלנט אבל הייתי לדעתי בחשובה ובמעניינת שבהן שזו הסגרדה לה פמייליה, אני ממש לא חובב התחום והתפעלתי מאוד מהמבנה ומהמוזאון למטה (הדגמות מעולות של שיטות תכנון ובניה).

אגב המלצה מעולה שקיבלנו לגבי הסגרדה לה פמייליה, מזמינים כרטיסים ברשת, ונכנסים בתור של כרטיסי און ליין במקום לעמוד בתור של מאתיים איש לפחות בקופה הרגילה. (אנחנו עמדנו אחרי עוד זוג אחד שנדחף לפניינו).

מעבר לזה הסתובבנו בעיר, ישבנו לאכול בכל מיני מסעדות בכל מיני פינות, וקצת פגשנו אנשים. חוץ מזה שיש חמון בכל מקום (לא ברור לי איך רזיתי קילו שם...) השוק די מאכזב ומנסיון כל אתרי המורשת וכו' משעממים אחרי חמש דקות.

אגב עלינו גם למוניות, החזקתי מפה ביד, והראתי לאן אני רוצה להגיע, יש לי חוש ניווט די טוב, ונראה שהם תמיד נסעו בדרך הגיונית לכל הפחות. התעריף (1/2) כתוב על כל המוניות מבחוץ ככה שכשאתה עולה אתה כבר יודע איזה תעריף אמור להיות עכשיו.

פעם ראשונה שאני משתמש במטרו, יעיל מאוד, בדרך כלל אפילו לא היה מסריח.

לגבי האנטישמיות, לא נתקלנו בשום דבר שהופנה כלפינו, ותמיד הצגנו את עצמינו כישראלים, ראינו צלב קרס אחד על איזה חורבה לצד הדרך בהרים, אז בחרנו לעצור לפיקניק במקום אחר. חוץ מזה כלום.

נשוי לשתי חיפושיות 74 1300 האחת ידנית השניה חצי אוטומטית כבר לא חצי אוט' :twisted:.

וגם לסובארו בראט (טנדר ) 81 4X4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לה בוקריה לא מאכזב (לפחות לא אותי).

אבל מדהים אותי, שבכל העיר יש ריח ביוב, שעולה מכל פתחי הניקוז של הכבישים ברחובות העיר (אומי 5 - נסעת אולי מנוזל ? :lol:). אני לא צוחק.

השתמשתי מעט גם במוניות, והנהגים היו דיי עיניניים, אם ניתן לומר (וגם הדרך "הגיונית" ובכוון, ללא סיבובים מיותרים). המחירים ? - כמו בארץ.

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היינו קבוצה שם, לקחנו 3 מוניות לשדה התעופה ב 4 בבוקר.

כל הדרך הם התחרו בניהם על 170 קמ"ש, במחלפים הגדולים הם הורידו מהירות ברמפות ל 140:shock:

עד היום אישתי מזכירה לי אותם.:twisted:

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתחרים בפריזאים? זכורה לי נסיעה ממקום די מרכזי בפריז לנמה"ת אורלי בשעת בוקר מוקדמת במונית שהפחידה אותי יותר מרכבת הרים.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב ברצלונה - יש בה שלוש חנויות כל בו של רשת del corte ingles .

בתרגום חופשי (אני מקווה שאדייק) - בית המשפט האנגלי.

מה לשם החנות האינגליזי ולברצלונה שבספרד ? זו רשת אנגלית ?

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב ברצלונה - יש בה שלוש חנויות כל בו של רשת del corte ingles .

בתרגום חופשי (אני מקווה שאדייק) - בית המשפט האנגלי.

מה לשם החנות האינגליזי ולברצלונה שבספרד ? זו רשת אנגלית ?

CORTAR פירושו חיתוך. El corte Ingles - כלומר חיתוך אנגלי (הכוונה היא לחיתוך של חייט, או Tailor made באנגלית).

מקור הרשת דווקא במדריד, זו אחת הרשתות הגדולות בעולם (כמו המשביר לצרכן, אבל לא ממש).

מתחרים בפריזאים? זכורה לי נסיעה ממקום די מרכזי בפריז לנמה"ת אורלי בשעת בוקר מוקדמת במונית שהפחידה אותי יותר מרכבת הרים.

למי שפספס את האירוע:

http://www.youtube.com/watch?v=ajB9TEttHIA דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חולגי, באיזה מלון שהית? אם כתבת כבר, מצטער, אבל קפצתי על כמה וכמה עמודים.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו המשביר לצרכן, אבל לא ממש.

דווקא הקרובה האידאולוגית של המשביר לצרכן היא החנות הסמוכה - FNAC.

כיום זו רשת פרמיום של ספרים, אלקטרוניקה, משחקי וידאו ומוצרי לייפסטייל,

אבל המקור הצרפתי שלה קשור בחבל הטבור לתנועה הסוציאליסטית.

http://en.wikipedia.org/wiki/Fnac

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחנות של 7 הקומות במדריד יש עוד כמה סטליטים, החלט משהו עצום. מה שטוב - פתוח גם ביום ראשון. קניתי שם את הסימים כאשר הגעתי למדריד ביום א' בצהריים.

מהחנות בפלאזה קטלוניה יש לי זכרון אחר - גם כאן מדובר בחנות בעלת 7 קומות. הגעתי אליה עם עוד 3 קולגות ומלווה כאשר היינו בהפסקה מכנס מקצועי. נפרדנו וכל אחד הלך לקנות משהו למשפחה, בסוף לא הצלחנו להפסגש, כיון שהחנות בנויה בצורת משולש עם שערים בכל קודקוד, והולם נראים זהים. הצלחנו להתכנס רק אחרי שיחות סלולריות יקרות (2003!) כאשר נקודת הציון היתה הפגנה נגד ההתערבות האמריקאית בעיראק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...