Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הוי ברצלונה ברצלונה, למה את כל כך מסריחה?!

חולגי
שימו לב! השרשור הזה בן 3896 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

להגיד שאין שם מה לאכול/לראות זו בורות לשמה.

הרבה מהדברים שנכתבו פה הם בורות לשמה, אבל ככה זה עם ישראלים - אחרי ביקור של שבוע בטוחים שהם כבר יודעים הכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 84
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לא מתיימר להכיר את העיר. הייתי בה קצת פחות משבוע, ספציפית עבור פסטיבל SONAR (עבורו אין לי מספיק סופרלטיבים).

לא חיפשתי אטרקציות, כן חיפשתי אוכל טוב (עשיתי רשימת מסעדות עוד מהארץ) והתאכזבתי. זה לא אומר שהוא לא שם (יש אוכל טוב בכל מקום אם אתה מחפש מספיק), אבל הייתי לוקח את המסעדות הקבועות שלי בארץ על פני מה שמצאתי בכל יום. החברים שאיתי הסכימו ובסוף הסתפקנו באוכל DIY מהסופר.

מאחר ואני מתכוון לחזור לשם בשנה הבאה, אשמח להמלצות על מסעדות טובות. מבטיח לחזור ולספר לכולכם איזה טמבל הייתי.

ישנו במלון ממש בין הגותי לראמבלס, קצת מתחת כיכר קטלוניה (NH Centro, מומלץ מאוד) כך שהסתובבתי כאן וכאן, הראמבלס די אכזב (נראה כמו שוק בצפון אפריקה, פעם אחת הייתי עובר בשביל הצבעוניות, אח"כ אתה הולך מסביב בשביל שלא יכייסו אותך).

ממליץ אגב על SIM מקומי + שימוש באפליקציות הניווט של גוגל בשביל התמצאות בתחבורה הציבורית המקומית. עובד נהדר, לרבות אוטובוסים והרכבת התחתית שלהם, עם זמנים מדוייקים.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור לך שבארץ יש לך יתרון המקומיות. לגבי אטרקציות כתבתי קודם ויש עוד שרשורים ומקורות מידע. כעת אני מבין שזה לא היה בפוקוס שלך בפעם הקודמת.

מסעדות- אני מיושן ושזה היה בדגש אצלי עשיתי שימוש במישלין. למשהו קליל- ודאי לא מעולה- רשת טאפאס טאפאס.

כשאני מטייל, אני בא עם ידע "למדתי". אתה לעומת זאת בא עם יכולת חיפוש עדכנית"עם החכה ולא הדגים".

ברור לי שדרכי חלף זמנה, אני תוהה באשר לשילוב הרצוי בין שתי הדרכים אם למישהוא תובנות. ראיתי לא מעט שמפספסים אטרקציות מדרגה ראשונה.

בדוק את רובע איקסמפלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אישית מאוד לא אהבתי את ברצלונה. קודם כל - מלאה גנבים. מתחיל בכייסים (מישהו שהגיע בטיסה שלי יצא מנמה"ת בלי הארנק, ואת אשתי ניסו לכייס 4 פעמים בשבוע אחד - למזלנו היינו מאורגנים נכון ולא נגנב דבר). כמוכן ניסו לרמות אותנו בכל מקום - אפילו במקדונלד ניסו לדחוף לנו לחשבון דברים שלא הזמנו.

ולגבי הריחות - התושבים הסריחו מזיעה והיה מחסור חמור במיזוג - אפילו בנמה"ת היו אזורים לוהטים.

אניחייב לומר שבהשואה לברצלונה הרבה יותר אהבתי את מדריד - התחושה היה הרבה יותר נוחה. כמובן שלא היו כל האתרים הייחודיים לאמנים שצמחו בברצלונה ובסביבתה, אבל גם כך היה מעניין מאד.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

3 פעמים הייתי בברצלונה - פעם ראשונה, פעם אחרונה ופעם אחת יותר מידי.

שברתי את הרגלים 5 ימים, קיבלתי ארוחת בוקר "קונטיננטלית" שלידה ארוחת הבוקר של בה"ד 4 נראית כמו ארוחת בוקר בהילטון, מידי ים הייתי צריך להתחנן לפקידת הקבלה לקבל שקיק שמפו, שלא לדבר על אין סוף הכייסים והגנבים ששורצים ברחובות.

אמנות וארכיטקטורה מעניינים את סבתי ז"ל, וחוץ מזה אין הרבה מה לעשות שם.

העיקר שזוגתי סימנה עוד V.

בפעם הבאה שהיא תתכנן לסחוב אותי למקומות כאלו, שתסמן V לבד.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מידי ים הייתי צריך להתחנן לפקידת הקבלה לקבל שקיק שמפו

I call bullshit...

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלתי ארוחת בוקר "קונטיננטלית" שלידה ארוחת הבוקר של בה"ד 4 נראית כמו ארוחת בוקר בהילטון, מידי ים הייתי צריך להתחנן לפקידת הקבלה לקבל שקיק שמפו.

עד כאן הבנתי שהזמנת מלון לא מוצלח, שיט הפנז. במה חטאה כלפיך עיריית ברצלונה?

אין סוף הכייסים והגנבים ששורצים ברחובות.

כן אה, וישראל היא אזור מלחמה עם מלא טרוריסטים והכל מתפוצץ כל הזמן. במטותא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בניגוד להרבה אנשים, אני לפחות ישר עם עצמי, ולא משקר כשאני לא נהנה.

לא רק שלא נהנתי, סבלתי.

עיר מסריחה, שורצת כייסים, אבל ברמות, נהגי מוניות רמאים ומסעדות מחורבנות שמפקיעות מחירים.

ליד ברצלונה, תל אביב נראית כמו לאס ווגאס.

לא סתם ספרד הגיעה להיכן שהגיעה, ובלי סיוע מהגרמנים הם היו אוכלים אבנים מזמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגדול, אני הכי נהנה בישראל, ובנוסף אני משאיר את כספי בארץ, ולא אצל אירופאיים אנטישמיים.

ולפני עידן היורו, באיים היוונים ובטורקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

I call bullshit...

:lol: :lol: :lol:

והמבין, יבין!

בגדול, אני הכי נהנה בישראל, ובנוסף אני משאיר את כספי בארץ, ולא אצל אירופאיים אנטישמיים.

נו באמת, איזו מין אמירה זאת...

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...