Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הוי ברצלונה ברצלונה, למה את כל כך מסריחה?!

חולגי
שימו לב! השרשור הזה בן 3897 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ואני כבר הייתי מלא תקוה שיש מקור להתארגן בברצלונה.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 84
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

חולגי, באיזה מלון שהית? אם כתבת כבר, מצטער, אבל קפצתי על כמה וכמה עמודים.

המלון נקרא sansi hotel ונמצא ברחוב דיפוטצ'יו מרחק דקות ספורות ממרכז העיר (אאל"ט המלון ממוקם ע"י מרכז אוניברסיטאי כלשהו). מוצהר 4 כוכבים. בפועל - 3 בלבד.

שמר - תודה על ההסבר.

באגירה - מה הסיבה ל"ייאוש" שלך ?

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהמקצועות החשובים ביותר בעיר - הביובית ! (שכמוה נצפו כמה יחידות בפעולה).

נראה לי שמי שיפתח שם עסק כזה - פרנסתו מובטחת לשנים ארוכות :lol:

מוניות טיפוסיות מקומיות (יש הרבה מאוד סיאטים - טולדו, אלהמברה, אלתיאה - מה שרק תרצו. וגם אוקטביות, טויוטות פריוס...)

P1010531 (Copy).JPG

P1010335 (Copy).JPG

P1010696 (Copy).JPG

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

La sagrada familia (בתרגום לעברית - המשפחה הקדושה)... :idea:

אופס... תודה על התיקון :)

לה בוקריה מאכזב? :shock:

שוק מחנה יהודה,הכרמל ואפילו התקווה יותר ציבעוניים ומעניינים ממנו כשווקים. כמרכז חנויות, היה נחמד לראות המון בשר אהוב שאין בארץ, ומאפים מיוחדים שהלהיבו את חברתי.

לה בוקריה לא מאכזב (לפחות לא אותי).

אבל מדהים אותי, שבכל העיר יש ריח ביוב, שעולה מכל פתחי הניקוז של הכבישים ברחובות העיר (אומי 5 - נסעת אולי מנוזל ? :lol:). אני לא צוחק.

השתמשתי מעט גם במוניות, והנהגים היו דיי עיניניים, אם ניתן לומר (וגם הדרך "הגיונית" ובכוון, ללא סיבובים מיותרים). המחירים ? - כמו בארץ.

למען האמת אני בדרך כלל מנוזל, אבל דווקא בשבועות האחרונים נושם לרווחה, אני לא אומר שכל העיר ריחות שושנים, אבל גם לא יותר מסריחה מתל אביב.

נשוי לשתי חיפושיות 74 1300 האחת ידנית השניה חצי אוטומטית כבר לא חצי אוט' :twisted:.

וגם לסובארו בראט (טנדר ) 81 4X4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...