Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הוי ברצלונה ברצלונה, למה את כל כך מסריחה?!

חולגי
שימו לב! השרשור הזה בן 3897 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 84
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

דווקא אני לא מסכים עם מה שנכתב, אבל אני מאמין שגם הפעם כמו בהרבה תחומים בחיים הכל תלוי ברמת הציפיות שלך ובכמה אתה משלם.

בפעם האחרונה והשנייה (שאגב הייתה לא מזמן ואף ציינתי זאת באשכול אחר) לנו בקטלוניה ראמבלס, מלון מעולה לטעמי. יש אפילו בריכת שחייה, ארוחת בוקר שגורמת לחדרי אוכל במלונות דן להראות כמו ארוחת פועלים (לא שיש בה משהו רע), מיקום מעולה, יחס אדיב מאנשי הצוות, נקי ובכלל נותן הרגשה מעולה. לא סתם חזרתי לשם.

בעניין האוכל בחוץ, לצערי או לשמחתי אני לא זוכר שמות ובבחירת המסעדות התייעצתי עם מקומיים שאני מכיר, ככה שאוכל טוב אכלתי, אבל זול זה לא היה.

בעניין החום, לצערי לא שמתי לב לסירחון גדול, בנוסף, בכל הלילות שטיילתי ראיתי את עובדי העירייה או חברות הקבלן או וואט אבאר מקרצפים את הרחובות.

כייסים? בכל מקום, צריך להיות ערני וזהיר. דווקא נהגי המוניות היו אדיבים מאוד.

יש לא מעט שיכורים, לא מעט הודים/יוצאי מדבריות אפריקה שנראים לא הכי סימפתיים ברחובות.

החוויה שלי הייתה שונה לחלוטין, זו כנראה גם הסיבה שחזרתי. אבל אני בטוח שכמעט כל מי שהתאכזב, פשוט לא היה במקומות הנכונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל מקום תמצא דברים כאלה, אבל אמירה גורפת של "אירופאים אנטישמיים" היא לא במקום. הייתי עשרות פעמים באירופה ואף פעם לא הרגשתי גילויי אנטישמיות (גם אף פעם לא הסתרתי את מוצאי).

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חן,

מרבית (אם לא כל) ההפגנות האנטי ישראליות וגילויי האנטישמיות המילוליים והפיזיים באירופה של השנים האחרונות הן של הקהילות הפלסטינאיות/ ערביות שרק הולכות וגדלות בארה"ב.

הרוב המוחלט של האירופאים (לא של המהגרים) לא רק שאין להם שום דבר נגד יהודים וישראל אלא שהם גם רואים בנו איזה חומת מגן אחרונה שנלחמת בטרור שמאיים גם עליהם.

אז נכון, בכל מקום יש אנטישמים ושמאלנים קיצוניים (שלא אנטישמים אלא נגד הכיבוש) וכרגיל, הם גם הקולניים ואלה שרואים מתלהמים מול עדשות הטלויזיה בכל מקום אבל מכאן ועד "הארופאים האנטישמים" הדרך ארוכה.

עבדתי הרבה בחו"ל, כולם ידעו בדיוק מה המקור שלי ולמרות שיצא לי לנהל עם חלקם שיחות ארוכות וגלויות על "המצב בישראל", הרוב המוחלט של הדעות מאוד אוהד את ישראל, חלק ניכר פשוט אדיש ויצא לי רק פעם או פעמיים (מתוך מאות שיחות) לשמוע סיסמאות כמו "הפסקת הכיבוש" או "אפרטהייד".

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

I call bullshit...

הוצאת לי את המילים מהפה.

הייתי עשרות פעמים באירופה ואף פעם לא הרגשתי גילויי אנטישמיות (גם אף פעם לא הסתרתי את מוצאי).

אומנם לא ביקרתי באירופה עשרות פעמים, אבל גם במעט הפעמים יחסית שכן יצא לי להיות שם מעולם לא נתקלתי בגילוי אנטישמיות כלשהו.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמנם הייתי בברצלונה תשע פעמים (שזה פחות מעשרות), גרתי שם שנה, אני דובר ספרדית (ומבין קטאלאן) אבל לא נתקלתי באנטישמיות וגם לא באוכל גרוע.

למען הגילוי הנאות - אינני מקפיד בכשרות.

אולי לא הכל אבל בטוח שהרוב בעיניי המתבונן.

Para comer bien hay que saber manejar

"Dona Rosa"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמנם הייתי בברצלונה תשע פעמים (שזה פחות מעשרות), גרתי שם שנה, אני דובר ספרדית (ומבין קטאלאן) אבל לא נתקלתי באנטישמיות וגם לא באוכל גרוע.

כן אבל מה אתה מבין באוכל... :wink:

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני טס ביום ראשון לברצלונה, אני אשמח מאוד לשמוע איפה כן כדאי לאכול (לא שומר כשרות ובהחלט אשמח לנסות דברים חדשים).

המלצות למלונות זולים, אכסניות וכו'.

ואם יש איזו שמורה במרחק של עד יום נסיעה זה בכלל ישמח אותי.

איפה כדאי לשכור רכב/אופנוע לנסיעה מוץ לעיר?

תודה רבה :)

נשוי לשתי חיפושיות 74 1300 האחת ידנית השניה חצי אוטומטית כבר לא חצי אוט' :twisted:.

וגם לסובארו בראט (טנדר ) 81 4X4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא אמליץ לך על מסעדות, בשדרת הרמבלה יש שוק מקורה, מדהים שנקרא בוקריה, בשוק הזה יש כמה דוכני מזון שמתבססים על תוצרת השוק, ללקק את השפתיים!!!

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואם יש איזו שמורה במרחק של עד יום נסיעה זה בכלל ישמח אותי.

איפה כדאי לשכור רכב/אופנוע לנסיעה מוץ לעיר?

חפש שרשורים של סקוטרמן ויוריער בפורום הסמוך, בזמנו הם כתבו לא מעט על הנסיעות שלהם לאזור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוריד trip advispor ואתה מקבל שפע אינפורמציה רלוונטית. (תוריד לזכרון המכשיר כדי שלא תצרוך דאטה איפה שאין wifi).

מסעדות - לה פונדה חמודה, עובדת מעט שעות ביום ותמיד שיש תור עוד לפני הפתיחה.

קרקולס יקרה אבל אפשר לחוות שם מטבח כמעט ימי-בינימי אמיתי, אם אתה שם תבקש לעבור דרך המטבח (זה מקובל שם), חוויה אמיתית ולא זולה.

שתיהן אגב ברחוב פראן נדמה לי, ברובע הגוטי לכוון לה ייטאנה.

מאחורי הבוקריה באיזור פריקת הספקים יש בית קפה קטן, מעולה ומאוד מקומי.

ברחוב פורטל נואו יש טאפס בר קטן בשם rincon de galicia, לא יקר ואהוב על ה"מהגרים" הספרדים שאינם קטאלאנים.

תהיה חייב להגיע לצ'אמפה באיזור הנמל הישן, מי שמכיר פתחו אחת כזו ברוטשילד, לך לראות את הדבר האמיתי!

יש ה מ ו ן מסעדות, תן ז'אנר ואנסה להיות יותר מדוייק.

מלונות זולים יש ברחבות שחותכים את הרמבלס (מזרחה, כי מערבה יש בעיקר דוחי).

סביב סוף ספטמבר מתקיים החג "לה מרסה" שהיא הקדושה של המחוז, חג מדהים אבל הכל אובר-בוק, קח בחשבון.

Para comer bien hay que saber manejar

"Dona Rosa"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דוריש, תודה אני אחפש.

בגירה, בהחלט נעשה את זה.

Fangio , אנחנו מחפשים את רוב הארוחות לאכול יום יומי וזול ולהשקיע פעמיים או שלוש במסעדות טובות.

המסעדות הטובות לפחות אחת בדגש על ים, פעם אחת בדגש על מקומי, והשלישית בטח תהייה בשר (לא פרה, כי פרות יש בארץ ואני מכין אותן מעולה לבד:-) ).

אשמח לשמוע גם על סים מקומי אם מישהו יודע איך זה עובד.

תודה רבה!

נשוי לשתי חיפושיות 74 1300 האחת ידנית השניה חצי אוטומטית כבר לא חצי אוט' :twisted:.

וגם לסובארו בראט (טנדר ) 81 4X4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איני יודע להמ אתה מתכוון ב"שמורה" - אבל אם מדובר בטבע ונוף מומלץ המונסראט. להגיע ברכבת עד למרגלות ההר ומשם ברכבת שיניים, וגם לנסוע בשני הפוניקולרים. יום מלא ונחמד.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...