Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרוייקט טאבלט גוגל נקסוס 7 - מודל טכני

שימו לב! השרשור הזה בן 3555 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יצא ממש יפה, נראה מאוד מקצועי,

למה הבחירה דווקא בנקסוס 7? לא מתבקש לשים ברכב טאבלט עם כרטיס סים מובנה לחיבור לאינטרנט?

.We apologise for the inconvenience

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 517
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

נקסוס 7 בגלל קהילת פיתוח ענקית שעומדת מאחורי המוצר ובאופן וודאי ידוע שהוא מסוגל להוציא usb audio

לגבי אינטרנט - לא ממש לא מחייב.

קודם כל ה3G בנקסוס הוא רק מודם ולא טלפון - כבר לא משתלם לי.

כשאני רוצה אינטרנט בלפטופ אני פשוט נכנס לאייפון שלי ומפעיל את הHOT SPOT וישר הנקסוס מתחבר באופן אוטומטי.

זה מאוד נוח - גם לאשתי יש נקסוס, בנסיעות ארוכות בסוף שבוע - נכנסים לרכב, מפעיל את ההוט-ספוט ובום יש רכב מרושת :-D

עובד פגז - אני שומע רדיו דרך הHU, היא קוראת לה באינטרנט ליד הילדה או ששתיהן רואות ביחד סרטים דרך יו-טיוב :-P

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון חשוב - פתרתי את בעיית הטעינה ברכב!

Fast charge עובד כמו גדול והמפתח עצמו טועה כנראה לחשוב שלא, אעדכן אותו באופן אישי.

קניתי מטען שטח של genius בשביל המילואים הקרובים, מטען זול יחסית אבל מוציא 1 אמפר עם קיבולת 2600 מיליאמפר

אמרתי לעצמי ננסה לחבר אותו ברכב בין ספק הכוח של הנקסוס לכבל yotg

נסיעה הביתה, 20 קילומטר עם קצת פקקים, התחלתי עם 97 אחוז את הנסיעה ולשם שינוי סיימתי אותם עם 99

מסתבר שצמת הרדיו אצלי לא מעבירה מספיק זרם ומה שיוצא מספקי הכוח זה חרטא!

בקיצור, בכדי לפתור את זה סופית אני צריך לחבר ממסר על הצמה ולמשוך פלוס נוסף מהמצבר.

סוף סוף, סוף סוף!

עשיתי עכשיו פלוק לתושבת שבניתי לאייפון, נראה מחר איך יצא.

איזה כיף :-)

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יודע שלא.

אבל אתה יודע טוב מאוד שיש לי משפחה ברחוב סמוך אליך, אז אתן לך סימן פעם הבאה שאני שם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפלוק יצא מטמטם - ברור שלא מדובר בעבודה מהוקצעת ברמה של מקצוען אמיתי אבל סה"כ התושבת לא מכערת את הרכב וכן שומרת על האסטטיקה שלו והפלוק היה קלי קלות.

הדבק לפלוק הוא בתכלס צבע שחור, לדעתי צבע שמן שקר כלשהוא, לקחתי קופסא, לקחתי מסננת, מכחול - צביעה

ביד נדיבה מ-א-ו-ד כי החלקיקים של הפלוק אצלי לא טעונים חשמל סטטי שכבה נדיבה ולאחר חצי שעה סילוק עדין ביותר עם האצבע כולל לחיצה עדינה בכדי להספיג את החלקיקים לתוך הצבע.

בוקר למחרת ניקוי עם מברשת של כל השאריות וזה יצא באמת יפה.

אם אני אחליט לעשות קורות אני כבר אקנה אפליקטור זול רק בכדי להוסיף לכל הנושא קצת חשמל סטטי.

לגבי הטעינה - הבוקר הנקסוס פרק ומהר יותר אבל זה היה צפוי - סוללה של 2600 מילי אמפר שלא מקבלת טעינה מספקת מצד אחד ומצד שני מנסה להטעין סוללה של 4500 מילי אמפר צריכה להגמר פחות או יותר תוך חצי שעה עד שעה וזו הנסיעה של אתמול, היום בבוקר כשחילצתי את הסוללה - היא היתה פרוקה לגמרי - כצפוי.

במילים אחרות הרכב עכשיו ניסה להטעין סוללה של 7.1 אמפר.

אז לפחות איתרתי את הבעיה ואני יודע מה צריך לעשות בכדי לפתור אותה:

1. להביא ספק "קצת" יותר חזק בשביל יתירות - נניח לפחות 5A ב5V אני חושב לכוון של 10A למען האמת.

2. לסלול לו כבל פלוס מנקודה אחרת ברכב שיכולה להעביר זרם גבוה יותר או ישירות מהמצבר ולהתקין ממסר על הצמה.

כרגע, לא הולך לעשות את זה, נגמר לי הכוח :-D וגם אין לי באמת צורך להתאמץ עד כדי כך :-P

אבל לפחות אני יודע היכן הבעיה.

תמונה של התושבת לאחר פלוק - נשאר רק לקבע את הכבל טעינה (שוב, כשיהיה לי כוח לזה)

וכן - הכבשה שלי!!! לא של הבת שלי :-P קוראים לה מה-מי!

photo.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איביי או אמאזון (תנסה גם רפדים או מחסני בדים)

http://www.amazon.com/INSTALLBAY-FLKMINI-Fabrication-Flock-Flocker/dp/B00FMS6VZI/ref=sr_1_3?ie=UTF8&qid=1386144490&sr=8-3&keywords=installbay+flock

זה אפליקטור בלי מטען חשמלי

וזה האבקה והדבק

http://www.amazon.com/INSTALLBAY-FLKBLK-Fabrication-Flock-Adhesive/dp/B00FMS6UTK/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1386144490&sr=8-1&keywords=installbay+flock

כמובן אתה יכול לקנות רק אבקה ולקחת כל צבע שקר כלשהוא שאתה רוצה מכל חנות עשה זאת בעצמך בארץ

אפשר לקנות אבקה כזו כמעט בכל צבע אפשרי.

ובאיביי אפשר לקנות אפליקטורים עם מטען סטטי שעובדים על סוללות גם בסביבות ה25 דולר.

מכונה שגם מפזרת את אבקת הפלוק וטוענת אותם בו זמנית כבר תעלה סכום נכבד אבל זה באמת למקצוענים שעושים עבודות בהיקף גדול ולא לחובבנים, למרות שהתוצאה החובבנית היא טובה מאוד ומספקת.

דרך אגב - אני בכלל לא השתמשתי באפליקטור - לקחתי מסננת מטבח קטנה ורגילה ופשוט פיזרתי כמו פסיכי :)

ולמי שמתעניין במטען החיצוני - Genius ECO-U200 עולה בארץ 150 שקלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הצלחתי מתאפקת

:-P

קניתי מטען (שקע סיגריות) 3.1A במקום ה2.1A שיש לי עכשיו כי גם אחרי שהזזתי את התקע USB שמטעין את הנקסוס למטען השני (שהוא מטען שקע סיגריות) בלי האייפון על אותו המטען נראה שהנקסוס שומר על הטעינה שלו - לא יודע אם פורק או טוען אבל לפחות נראה ששומר עליה, אני רוצה להאמין שהוא בעצם טוען.

עם האייפון - הוא פורק לאט.

אז, במקום ש2.1 אמפר יתחלקו בין שני מכשירים קניתי מטען שמוציא בשקע אחד שלו 1A ואליו חיברתי את האייפון ובשקע השני שלו מוציא 2.1A שזה נותן למעלה מ1.8 אמפר (המקסימום שהפסט-צ'ארג' מוכן לטעון גם ככה) ואם זה לא פותר את הבעיה

אז אני חייב למשוך נקודת חשמל חדשה ישירות מהמצבר :evil:

אפשר לקנות מטענים כאלה היום בכל תחנת דלק.

לא יודע מה יש לי - לא מסוגל לראות את הטאבלט פורק - זה מוציא אותי מדעתיייייייייייי :shock:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מברוק!

לא פתר את הטעינה אפרופו, אם באחד הימים אעבוד שוב על תשתית הרכב או על הקונסוליה, על הדרך אעשה שם נקודה חדשה וא סגור את העניין הזה.

ניסיתי, באמת, ניסיתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לבינתיים התמונות מראות את התוצאה די טוב.

הדיון על הנוכחות שלי במפגשים לא שייך לשרשיר הזה.

אומר זאת בקצרה, עד שאני לא אראה שינוי מהותי בפורום בכל הנוגע ליחסי אנוש ודרכי האכיפה, אני מחוץ לתמונה.

מעבר לזה, אתה יותר ממוזמן לשאול אותי בדיוק למה אני מתכוון בהודעה פרטית.

ואתה גם יותר ממוזמן להפגש איתי באופן אישי ולראות ולשמוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואיך תדליק עכשו סיגריות? :)

ייצא מעולה!!תתחדש

אני מנסה לחשוב על תשובה שלא תוציא אותי גייז, לא תגרום לי לתאר לך את הג'ונסון שלי ולא תזכה אותי בהתראה. אין כזו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איכסה פיכסה סיגריות :-)

בשביל מה יש היום מבערים מdx בשקל ועשרים, לא מעשן בכל מקרה.

תודה תפוחי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3555 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...