Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרוייקט טאבלט גוגל נקסוס 7 - מודל טכני

שימו לב! השרשור הזה בן 3532 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נשמע קצת שקט.

התקנתי

USB player pro גרסאת ניסיון, לצערי אני לא מצליח להתחבר לDAC.

שאני לוחץ play רשום לי הודעה שבגדול אומרת שלא זוהה DAC מחובר ואם אני רוצה לשמוע דרך האפליקציה צריך לאפשר את האופציה של שמע דרך אנדרואיד.

אתה עובד דיגיטלי אצלך?

יכול ליהיות שיש לתוכנה הזאת בעיה עם כרטיסי קול אנלוגים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 517
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יש להם תמיכה נהדרת ואני מציע לפנות אליהם, האפליקציה שלהם עובדים כמעט מול כל USB DAC אפשרי.

עם הסייבר עובד נהדר וגם עם אודיופילו

יש להם רשימת נתמכים באתר.

דרך אגב, על הסטורג' שלי כש כולו אובר אינדקסינג גם הפאוור אמפ לא עובד חלק לגמרי, ניתן לזה עוד צ'אנס מחר כי ניהול ההתקנים של הרים הזה באמת עדיף אבל כמו שזה נראה, שבוע הבא אני חוזר לרום הקודם.

לא מתחבר לבינתיים.

הקרוספייד באמת נחמד אבל קוסמטיקה מעולם לא היתה הקטע שלי וגם במורטפלייר לא היו לי את הפקים האלה במעברים בין שירים.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כותב את ההודעה הזאת בפעם השנייה בתקווה שלא ישכח כלום. ( ככה זה שהקליטה של הWIFI חלשה ).

אז לפני שאתה מתייאש מהרום ההיתי רוצה שתנסה עוד כמה דברים

1. תכתוב לי עם איזה תדר מכפלה מינימום של מעבד אתה עובד.. 100? או שהעלת.

אתה מכבה את המסך בזמן שאתה שומע מוזיקה? אם כן זה יכול לגרום לך לקפיצות בגלל שהמסך כבוי התדר של המעבד עובד על מינימום ולא עולה בצורה דינאמית.

אם אתה עובד על 100 תעלה ל300. ( כמו בUSBROM)

2. קיימת אפליקציה בשם SD TOOLS שנועדה לעשות בדיקות מהירות לכרטיסי זיכרון.

אני משער שבגלל שהHDD נטען בתור כרטיס זיכרון אולי האפליקציה תעבוד גם עליו, במידה והיא תעבוד,באפליקציה trickster יש אפשרות גם להגדיל את הcache שמוקצה לSDCARD.

הברירת מחדל הוא 2048, ההיתי מנסה 3072 או 4096 ורואה איך זה משפיע על מהירות הקריאת נתונים.

3. עוד בדיקה שכדאי שתעשה, תעתיק תיקייה אחת של FLAC שקופצת באופן קבוע לזיכרון הפינימי של הנקסוס.

ותעשה בדיקה אם גם שהמכשיר מנגן מהזיכרון הפינימי שלו יש קפיצות, זה צריך לתת לנו אינדיקציה יותר טובה מאיפה נובעת הבעיה.

4. אני חושב שלפני שאתה מחליף רום אולי כדאי שאחרי כל הבדיקות אני ינסה לכתוב בשירשור הרשמי של הרום בXDA ולראות אם למפתח של הרום יש פתרון.

בקשר לUSB PLAYER PRO הDAC שלי מופיע ברשימה, ואם אצלך אתה אומר שזה עובד סביר להניח שהבעיה היא שאני לא משתמש במערכת קבצים סטנדרטית. (F2FS)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זכרון הפנימי לא קופץ כלום ואם אני מנגן דרך הhdd ישירות מהusb player גם לא קופץ כלום אבל הוא עוקף את כל מערכת ההפעלה.

הנגנים האחרים לעומת זאת קופצים, אז זה לא מהירות מעבד אלא משהו ברום כנראה.

העלאת מהירות מעבד והוא קפא אחרי כמה שעות וגם היה חם יותר באופן קבוע, נפסל על הסף.

מצטער, אני מחפש פתרון שעובד חלק, לא שפן נסיונות, לא במערכת שכבר עובדת אצלי ברכב.

בנוסף לזה ביומיים הראשונים היו לי נפילות רשת בבית ובעיות חיבור דרך הטאבלט, לקח לי מספר אתחולים עד שהכל חזר לעבוד.

יותר מידי בעיות לעומת הרום הקודם שכל הבעיה בו היא זיהוי מחדש של התקנים שנפתרה בעזרת מפסק.

שבוע הבא אני חוזר אחורה לראות אם זה באמת מסיים את הבעיות האלו או שעכשיו זה גם יקרה ברום הקודם.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין הגיון בזה שהוא יקפא אחרי העלת מהירות המעבד,

כרגע המעבד שלך עובד בתדר דינאמי שמשתנה בין 100 ל1300, זה אומר שבמצבים שאין עומס הוא מוריד את המהירות שלו כדי לצרוך פחות חשמל.

זה שהעלת את התדר ל300 לא אומר שאתה מגדיל את מהירות המעבד, פשוט אומר שהמעבד לא ירד כזה נמוך בתדר שלו.

אודיו כדי שיתנגן חלק הבנתי שצריך לפחות 200.

בהצלחה בכל המעברים חזרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום עשיתי נסיעה ארוכה, שעה לכל כוון

בהלוך עבדתי עם הפאוור עמם

בחזור עם הusb player pro

לא משנה כמה סייקלים המעבד עובד במינימום, הקפיצות זהות. זה לא שלא נהניתי מהמוזיקה אבל בחלק מהשירים זה ממש בלתי נסבל.

בדרך חזרה, מן הסתם, המוזיקה התנגנה חלק ומדהים.

הבעיה היא ששני הנגנים האלה לא עונים לי על צורך בסיסי של הרגל ונוחות בפעולות כמו

מעבר מיידי משיר שמתנגן בשאפל מתוך רשימת כל השירים, ישירות לתיקיה ממנה הוא מתנגן ואז לבחור ממנה שיר אחר עם או בלי ביטול השאפל.

לבחור תיקיה תוך שיוט במאה עשרים, המורט פלייר כאן מנצח בענק מבחינתי ואני לא הולך לוותר עליו.

לדעתי, זה משהו ברום עצמו, משהו בניהול המאונט שלו, כשהעליתי אותו בראשונה השתמשתי בstickmount ותוך כדי שהאפליקציה התרסקה לי מול הפרצוף, הטאבלט קרא קבצים מהכונן הקשיח אז כנראה שמנוע אחר עושה שם משהו מאחורי הקלעים, ברום הקודם, בלי הסטיקמאונט פשוט אין גישה לכוננים חיצוניים.

אז כנראה שבזמן שהרום של אוטודרואיד מאפשר גישה נוחה יותר לכוננים הוא כנראה תוך כדי עושה שם פעולת לוואי שמתבטאת כקפיצות ברגע שכמות הקבצים שצריך לקרוא היא גדולה מידי.

ברום של טימור כנראה שזה לא קורה.

עכשיו רק נשאר לי לאמת את זה.

הusbplayer מנגן מדהים דרך אגב!

עוד דבר שיכול להיות זה מהירות הגישה לסוג ההתקן, יתכן ועל dok זה לא יקרה ויש לי אחד של 128 גיגה, אתן לזה עוד נסיון אחד אחרון לפני שאני באמת חוזר אחורה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ברור לי למה ואיך הנושא ננעל אבל אולי באמת הגיע הזמן לפתוח מדריך חדש על ידי מישהו, אעדכן אתכם בהתפתחויות למרות הכל.

העתקתי את הhdd לdok 128 גיגה וכרגע המצב סביר ביותר!

עבודת הנגנים חלקה רוב הזמן וקצב הקריאה של הקבצים מהיר בערך פי מאה ממה שהיה עם כונן קשיח חיצוני.

אני נותן לרום הזה תקופת מבחן נוספת.

בין יתר הדברים גיליתי שתי תיקיות ברונו הקשיח שכבר לא היה ניתן לגשת אליהן, כנראה שקצת זמן וחום עשו את שלהם, כונן חסר מנוע שלא דורש מתח חיצוני הרבה יותר מתאים לפרוייקט הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חזרתי אחורה - לא יכלתי לסבול את הקפיצות במורט פלייר - מקווה שזה יחזור באמת לקדמותו הפעם

והורדתי מחדש את האפליקציה של הבנק אבל נראה שהם שינו משהו וזה לא היה קשור בכלל לרום הקודם - מוזר.

סוף.

(עריכה - חזרתי אחורה והכל עובד חלק כפי שעבד קודם, הכל בסדר, השרשור ננעל בגלל שהוא הפך כבד מידי, ארוך מידי, קשה מידי למעקב).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3532 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...