Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרוייקט טאבלט גוגל נקסוס 7 - מודל טכני

שימו לב! השרשור הזה בן 3505 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 517
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לא רק אני - יש כאן הרבה חברי פורום שהיו מעורבים בפרוייקט הזה ונתנו טיפים, עצות וכוונים נהדרים

חלקם אני לא יישמתי כי מבחינתי ברגע שהגעתי למוצר שעובד - אני לא מעוניין להוסיף בו יותר שינויים, אני גם טיפוס שמסוגל לסבול דברים שאין בהם אוטומציה, יש אנשים שמתחרפנים מזה.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא רום חדש לנקסוס 7 2012 שמותאם לרכב.

מבוסס slimkat 4.4.4

אפשרות להוספת כל כפתורי המולטימידיה לNAVBAR,

אפשרות לבחירת סרטון כיבוי ( לאחר שמוציאים את המפתח ) ועוד.

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2789993

עובד איתו כבר שבועיים, עובד ממש מצוין.

סירטוני "powerloss": (יצירות שלי)

https://drive.google.com/folderview?id=0ByMPSnGy7Y0cUzlMOVNTUmVXdUE&usp=drive_web

אוקיי כיוון שלא יכולתי להתאפק, שודרג הטאבלט של האשה לגרסא 4.4.4.4

עכשיו, אני צריך לעשות לו אנלוק ורוט אך לפני זה כמה שאלות תם של מישהו שהוא כרגע עצלן:

איזה tool kit יתאים לי בשביל לעשות unlock ל boot loader ואחכ לעשות גם root ?

האם הgapps נשארה אותה חבילה בדיוק או שלסלימקט אני צריך חבילה אחרת?

כמובן מדובר בנקסוס 7 מ2012

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם התקנת רום מקוסטם אז לא יכול להיות שיש לך בוטלואדר נעול!

בוטלואדר נעול לא היה נותן לך להתקין ריקברי מקוסטם לצורך התקנת רום.

לגבי רוט, מסתבר מאד שברום שהתקנת יש כבר רוט ולא צריך לעשות כלום בשביל זה. תנסה להפעיל אפליקציה שדורשת רוט וכך תדע אם יש לך.

לגבי הgapps, זה הלינק להורדה לפי מספרי גרסאות

http://wiki.cyanogenmod.org/w/Google_Apps

(לצורך העניין CM11 זה גרסה 4.4)

עריכה אחרונה על ידי zalmi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא - מדובר בטאבלט השני - האחד שהאשה והילדה משתמשות בו - אצלו הBOOTLOADER נעול ועדיין אין עליו שום רום.

פשוט שדרגתי אותו אתמול ל4.4.4.4 עכשיו אני צריך לפתוח לו את הBOOTLOADER ואני תוהה לעצמי אם יש TOOL KIT מיוחד לגרסא הזו או להשתמש באותו הTOOL KIT של ה4.2.1 ?

עריכה - אמממ אני מניח שהטול קיט האחרון הוא 1.8.6 ואני מתאר לעצמי שבזה אני צריך להשתמש וזהו?

כנראה שכן...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהדר! תודה.

אם הטאבלט השני יתפקד טוב עם הרום אז אני כנראה פשוט אעביר את הטאבלט שלי גם כן - אם אני לא אראה שום רווח או משהו מיוחד - לא אטרח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדי לחסוך לך קצת כאב ראש וזמן אני השתמשתי בGAPPS של SLIMKAT6 עובד מצוין וניסיתי גם את הGAPPS הרשמי בגירסאת הKK עובד מצוין.

לאחר התקנת הרום חשוב שתלך למידע על הטאבלט בהגדרות תלחץ 7 פעמים על הBUILD כדי לאפשר הגדרות מפתח, לאחר מכן תאפשר את אפשרות הרוט.

הרום שודרג לגירסאת AUTODROID 1.1 עם תמיכה בOPENDELTA ככה שהוא יקבל לאחד מכן עדכוני OTA.

המלצה שלי שתעשה המרה למערכת הקבצים במכשיר לF2FS עובד הרבה יותר חלק.

אם יש לך תקלה מיוחדת או משהו אתה יכול להתייעץ איתי, אני מהרום הזה מהרגע שיצא ואני מכיר כל אפשרות שקיימת בו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה!

השאלה העיקרית שלי כרגע היא אם בעצם יש משהו מיוחד שניתן להרוויח במעבר לרום הזה? האם יש תמיכה טובה יותר בארועי ניתוק חיבור של התקני USB? תמיכה טובה יותר בארועי חידוש כוח (התעוררות) של הטאבלט?

עריכה - קראתי עוד קצת - נראה שHOT PLUG כנראה עונה על אחת השאלות שלי.

לגבי F2S מעדיף להמנע ולהשאר על מערכת הקבצים הנוכחית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון שלי עם הרום לא נתקלתי בעיות של ניתוק או חיבור USB, ועד היום לא היתה לי בעיה אחת של התעוררות.

לא כל כך יכול להשוואת את זה לרום של טימור כי לא ההיתי בו כל כך הרבה זמן כי מאוד קשה לי להשתמש ברום שכבר שנה קהילת הפיתוח שלו נעצרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה אחרונה לבינתיים - האם אני צריך להתקין רום של סלימקט ורק אחרי זה להתקין את האוטו-דרואיד או שאני מתקין ישר את האותו-דרואיד והוא כבר מבוסס על סלימקט?

אם אני מבין נכון - מתקין את האוטו-דרואיד ישירות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב - סיימתי לעשות עכשיו גיבוי נאנדרואיד שלם לטאבלט שלי - התהליך כולו היה מלא בנפילות ובחוסר יכולת זיהוי של הטאבלט באחד המחשבים.

הגיבוי שנוצר בכלל לא נוצר בPC אלא נוצר בטאבלט ועכשיו אני סיימתי להעתיק אותו למחשבים שלי.

העבודה עם הADB לא חלקה אבל בסופו של דבר הצלחתי לבצע גיבוי מלא לטאבלט.

אבל החלטתי בסוף לא לגעת בטאבלט של האשה כי היא משתמשת בו גם לצרכי עבודה.

אם כבר אז אני אעשה לטאבלט שלי התקנה נקיה של 4.4.4.4 - STOCK + RELOCK ועל זה אני אתקין ישר את הרום של אוטודרואיד אבל זה לא יהיה בזמן הקרוב.

לפחות יש לי גיבוי שזה גם דבר טוב.

עשיתי גם גיבוי לכל הDATA שלי והוא נמצא ישירות על המחשב. כרגע אוריד את הרום ואת GAPPS שיהיה לי על המחשב הזה ונראה לי שביום שישי, היות ואהיה השבוע בעבודה - כנראה שאנסה לעשות התקנה מחדש של הטאבלט :shock:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שהלך לי הטאבלט!

עשיתי STOCK+UNROOT לגרסא 4.4.4.4 - הוא פרס את הפלאש לתוך המכשיר אבל משום מה הגרסא של הבוט לא מתאימה והוא לא מצליח לעלות עכשיו - אפילו לא לRECOVERY והADB במחשב לא מזהה יותר מכשיר מחובר.

יש משהו שאני יכול עוד לעשות? או שאני חייב לשלוח את המכשיר למעבדה לצריבה מחדש???

עריכה - יש לי יכולת להתחבר אליו כנראה דרך הפאסטבוט... כן מזהה אותו ככה - נראה איך מתקדמים מכאן -אעריך עזרה

עריכה - נוספת - לבינתיים אני כנראה אצטרך לפרוס אימג' מקורי דרך הפאסטבוט - ניסיתי כמה פעמים לפרוס אחד ואז בסוף התברר לי שהורדתי בטעות את האימג' של נקסוס 7 אבל ה2013 שנקרא בפיתוח שלהם "רייזור" בעוד אני צריך את ה"נאקאסי"

נראה איך מתפתח...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://forums.androidcentral.com/google-nexus-7-2012-rooting-roms-hacks/191477-guide-nexus-7-factory-image-restore.html

פה יש לך מדריך מסודר אין לך מה להילחץ כל עוד יש לך fastboot אתה מסודר. הסיכוי להרוס נקסוס7 הוא אפסי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3505 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...