Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרוייקט טאבלט גוגל נקסוס 7 - מודל טכני

שימו לב! השרשור הזה בן 3534 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בלי שום קשר בחלק מהנסיונות היום שעשיתי ניגנתי סרט דרך הDAC ישירות לאזניות ואחרי זה גם קובץ ב24/96 ללא כל קשר לרכב - דווקא מדליק אסלה היי-אנד!

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 517
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

זה תלוי בצרכים שלך ומה אתה רוצה להעביר הלאה.

זה נכון שאני משתמש במכשיר שהוא גם dac אבל אני בכלל לא ממיר לאנלוגי את הנקסוס אלא אני ממיר את זרם האודיו או יותר נכון המידע שלו מusb לאופטי. אני משתמש בדאק שלי כממיר דהיינו converter

לאון למשל, חבר טוב, רוצה להמיר את האות אבל לא לאופטי אלא לspdif כלומר דיגיטלי דרך קואקס או בעברית חוט.

אז לאון משתמש באודיופילו 2

אני משתמש בhifimediy מדגם sabre והוא או ממיר מדיגיטלי לאנלוגי ליציאת pl במילים אחרות אוזניות, או ממיר דיגיטלי USB לדיגיטלי אופטי.

האחד שאני משתמש בו מאוד מומלץ כי בו בזמן שהוא מאוד זול הוא מאוד איכותי.

האודיופילו2 , כואב לי רק לחשוב על העלות שלו. אם אני זוכר נכון באזור ה1000 דולר אם לא 1500 בעוד הסייבר עולה כ50 דולר פלוס מינוס.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנקסוס וברוב המכשירים איכות היציאה (PL) מזעזעת, ההעדפה היא להמיר מUSB לSPDIF ומשם ישירות לפרוססור ולחסוך המרות מיותרות,

גם המרה מUSB לANALOG RCA תהיה איכותית יותר מיציאת הPL.

אדי - הSABRE והאודיופילו באותה השורה :lol: תעשה כבוד למלך.. ובנימה רצינית, אני יותר מאשמח להיות נוכח בניסוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבודו של האודיופילו במקומו מונח - ביחד עם סוללת הגיבוי שלו :evil: והאקדח שאני צריך לקחת איתי בכדי לשדוד את הבנק כי אני לא יכול להרשות לעצמי צעצוע כזה - אבל יש לנו מזל שלאון לא שפוי.

אין מה להשוות בכלל בין היציאת PL של הנקסוס, לבין חיבור ליציאת PL של הDAC - זה הבדל שמיע ומאוד ברור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה מה אתה צריך באמת - DAC או CONVERTER? עד כמה שזכור לי המוצרים של FIIO הם DAC בלבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אדיופיל אני לא ובדרך כלל מוסיקה ברמה רגילה וסבירה מספיקה לי חשבתי לנצל ציוד קיים ברכב חדש שיגיע ביום א׳

הציוד הקיים מגבר 4 ערוצים של jl וקומפוננט חדש של מורל (אוביישן משודרג) יחד עם הנקסוס 7.

בהתחלה חשבתי להפוך את הנקסוס למכשיר קבוע ברכב כולל טלפון אבל עדיין לא מצאתי רום תומך. כעת נשאל השאלה כיצד למצות הכל יחד או להתחיל במכירת ציוד- חג שמח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף אחד מאתנו לא אודיופיל - בטח שלא בתוך רכב שהסיכוי שלך לשחזר בו מקור הוא 0.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר ראיתי שיגעונות של אנשים עם ציוד באלפי שקלים אטימות והחזרות ולו רק לנסות להגיע כמה שיותר למקור אני לא שם, ובטח לא אוזניי שנחלשו אבל כפי שציינתי אני מתלבט האם לנסות למצות את הציוד הקיים ולשפר את חווית השימוש ברכב או להסתפק בסטנדרט הקיים ולמכור את הציוד.

אני עוקב אחרי הפוסט והאתגר הוא זה שמושך אותי הרבה יותר מאשר התוצאה שלבטח תהיה מופלאה.

עריכה אחרונה על ידי moshesher
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז תן לי לתת לך תשובה שפויה - קול ההגיון נקרא לזה ככה

הציוד שיש לך כרגע לא רע בכלל! למען האמת יש לך ציוד טוב!

אני אומר לך את הדברים הבאים מנסיון - נסיון רב.

גם מעבודה עם CARPC עם כרטיס קול מקורי - האופטי שלו מול יציאת הרמקולים הרגילה שלו (יציאת אזניות - השקע הירוק הרגיל)

גם מעבודה עם אייפון 3 יציאת אזניות ישירות לביט 1

ההבדלים בין האופטי של הCARPC שלי למשל ליציאת האזניות של האייפון היו מינוריים! בדיוק באותה רמה שההבדלים היו מינוריים בין יציאת האנזיות של הCARPC עצמו לבין האופטי שלו.

בנקסוס אמנם יהיה כבר הבדל שמיע כי יציאת האזניות שלהם ממש לא משהו - אבל בדיוק בגלל זה אני אמליץ לך כן לקנות את הSABRE DAC שאני קניתי (גם בתחילת השרשור אני חושב שאתה תוכל למצוא לינק לרכישה שלו) ולמה?

כי יש לו DAC פנטסטי ויציאת אזניות מדהימה באנלוגי ואם יבוא הרגע ואתה תוסיף פרוססור טוב עם כניסה אופטית - אתה רק צריך להחליף את הכבל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברכב שלי אין כפתורי שליטה מההגה למערכת, עם מסכי מגע הדבר נהיה דרוש עוד יותר לנוחות ובטיחות בעיני. אשמח להמלצה על שלט שיהיה לשליטה בסיסית של ווליום קדימה אחורה ואולי פאוס. השלט מיועד לחיבור לגלאקסי 3 ןמבחינתי שיהיה כמה שיותר מינימליסטי. אולי אלחוטי אפילו. תודה מראש, מניח שאני במקום הנכון אחרי שרשור כלכך מושקע בנושא ;-)

PAST - POLO 16V , 2000

NOW! - POLO 1.2TSI , 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שאתה צריך זה אחד כזה

http://www.amazon.com/Universal-Steering-Remote-Control-Learning/dp/B0097PJ7NU/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1397399709&sr=8-2&keywords=universal+steering+wheel+remote

ביחד עם אחד כזה

http://www.amazon.com/Multimedia-Remote-Controller-Receiver-DELIMITER/dp/B00E3UMI8U/ref=sr_1_9?ie=UTF8&qid=1397399741&sr=8-9&keywords=pc+multimedia+remote

מהשלט של המחשב הביתי אתה לוקח את העינית שהיא המקלט בעצם שמתחבר לUSB HUB

ואז אתה לוקח את השלט של הPC הביתי ואתה לומד ממנו מספר כפתורים לשלט הגה האוניברסלי שהוא בעצם שלט לומד

תשתדל ללמוד את הכפתורים של הפעולות הבסיסיות כמו ווליום פלוס ומינוס ופליי פאוז וכו' וכו'

את העינית של השלט הביתי אתה מחבר לHUB ברכב שמתחבר לנקסוס דרך הYOTG ואז לפי הסרטון שהראיתי כאן במהלך השרשור אתה מלמד את הנקסוס בעזרת הexternal keyboard helper ללמוד את הערכים של הכפתורים של שלט ההגה וממפה אותם לפעולות - נשמע מסובך אבל זה הרבה יותר פשוט ממה שאתה חושב.

בכל מקרה תוודא שהשלטים שאתה מזמין עובדים בתדר 38 קילו הרץ - אם לא רשום רוב הסיכויים שזה התדר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את הפיתרון היצירתי הזה ראיתי ואהבתי, מה שלא אהבתי זה את גודל השלט הגה ואיך שהוא נתפס עליו. אני מחפש משהו שיהיה קטן כמו הכפתורים המקוריים מבחינת גודל או משהן בסגנון (אולי אני דורש יותר מדי ;-). התקנה של הגה אצלי היא יקרה ולא באה בחשבון בתכלס (פולו חדשה, עד עכשיו אני מתבאס על שויתרתי על השליטה מההגה לטובת מערכת מולטימדיה מקומית.. היה או זה או זה במעמד הקנייה. אבל הפרוייקט בדרך וזה הולך להשתנות!)

PAST - POLO 16V , 2000

NOW! - POLO 1.2TSI , 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3534 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...