Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרוייקט טאבלט גוגל נקסוס 7 - מודל טכני

שימו לב! השרשור הזה בן 3546 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...
  • תגובות 517
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

עוקב כבר זמן רב מרחוק ונהנה. עכשיו כנראה תורי...

בדיוק בימים אלה נקבע מוות של לוח האם או המעבד או שניהם במחשב שאצלי. עקב היותם מיושנים עומדות בפני שתי אפשרויות והן חיפוש לוח, מעבד וזיכרונות חדשים או מעבר למערכת אנדרואידית.

הכיוון הנראה כרגע הוא חזרה ליחידת ראש שתבצע חיתוכים ותשמש כרדיו ואליה יחובר טאבלט דרך aux שיחובר ל-ssd משאריות המחשב.

כמה שאלות לפני שאני מקפץ למים:

1. האם ישנה, בתצורת ההתקנה הנוכחית, אפשרות לשחק עם ניתוב הסאונד ( של תוכנת הניווט) בין aux ורמקול המכשיר... נניח למקרה בו אני שומע רדיו מיחידת הראש או רחמנא ליצלן CD.

2. האם ישנו טאבלט שעדיף יותר להתקנה ברכב מאשר הנקסוס. לדוגמא, כזה ללא בעיות טעינה.

3. האם ssd מקל מבחינת מערך החשמל?

נראה לאן נתקדם...

אצלי המטרה היא טאבלט שליף ולא מוטמע ברכב, אבל עדיין לא סגור על זה סופית.

Morel Dotech + MT22 - JBL 75.4 - Hertz ES250

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיני IPAD בעקרון אם אתה לא באמת צריך יותר מ32 גיגה בשביל המדיה שלך.

אם אתה מתקין טאבלט שליף נושא הטעינה לא צריך להדאיג אותך בכלל - זה סתם אני והשריטה שלי לגבי הטעינה.

ומה גם שפתרתי לחלוטין את נושא הטעינה ברכב עם הנקסוס הישן - לדור החדש יש גם מטענים אלחוטיים שיכולים לעשות את העבודה בלי הרבה מאמץ.

SSD אמור להקל על צריכת החשמל כי אין בו חלקים מכאניים שזזים אבל כמו שאמרתי זה זניח - אני משתמש היום עם HDD חצי טרה בלי בעיות טעינה בכלל.

ולגבי ניתוב השמע - לפחות באייפונים אפליקציית הWAZE מאפשרת לך לברור את יציאת השמע הרצוייה - לגבי נקסוס, לא בדקתי.

ואם אתה רוצה לשמוע משהו עוד יותר מוזר - אני בכלל לא משתמש בWAZE דרך הנקסוס - כמעט אף פעם - נכון זה יפה וזה נחמד אבל למי יש כוח בכלל להוציא אותו מAIR PLANE MODE, לתת לו להתחבר לWIFI ואז גם להפעיל את הWAZE?

אני פשוט משתמש בווייז דרך האייפון שלי וזהו ב95% מהמקרים.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה עם הנקסוס החדש מתחלקת לשתיים:

1. מחיר גבוה יחסית.

2. עדיין אין קרנל מתאים לסביבת הרכב כמו שיש לנקסוס הראשון.

כל נושא היציאה ממצב טיסה, חיבור לרשת וכו יתבצע על ידי Tasker. נראה לי שמהרגע שהרכב מונע, תוך חצי דקה הכל כבר יעבוד.

האלפיין המיועד בעל bt. מה שאומר שברגע שהסלולארי "יראה" את הדיבורית אז הוא יפעיל שיתוף Wifi באופן אוטומטי.

הטאבלט יראה מתח כניסה וייצא ממצב טיסה, ידליק Wifi וgps ויתחיל לרוץ...

לא נראה לי מסובך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כבר קרנל ורום מתאימים - מפתח אחר לקח את הקרנל או את הרום של טימור וערך אותו לנקסוס החדש

ויש עוד קרנל או רום של אלמנטל-אקס שמתאים לפרוייקט הזה.

אין לי את הפרטים המלאים לזה אבל אני בטוח שעם מספיק חפירות אתה תוכל למצוא את כל התשובות ולהפוך את זה לאפשרי.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טימור משיק רום לנקסוס החדש באמצע מאי

אל תדליק אותי! אל תדליק אותייייייייי :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבדיקה שעשיתי, אחרי קריאה מרובה ביומיים האחרונים מצאתי אופציה אחת וגם היא לא מושלמת ולא עובדת עם כל DAC.

הנקסוס החדש יקר יחסית כאשר ניתן למצוא ביד שנייה נקסוס 3G במחיר של כ-750 ש"ח.

בתכלס לשימוש של ניווט ומוזיקה נראה שהנקסוס 2012 מבושל יותר ויעשה עבודה טובה באותה המידה ועם פחות בעיות תאימות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

סליחה אם שאלו את זה לפני ואני שואל על זה שוב

אני מנסה גם ליצור את הפרוייקט הזה ברכב שלי (ככה שזה יהיה נייד ויוכל לעבור איתי מרכב לרכב)

הבעיה שאני מנסה לפתור כרגע זה היכולת להפוך את הנקסוס לדיבורית בלותות' לאייפון

(בעצם לעשות בלותות' פיירינג וככה גם להזרים לנקסוס מוזיקה וגם יכולת לענות לשיחות והכל דרך הנקסוס )

האם ידוע למישהו פתרון לבעיה הזאת?

(היפוטטית אפשרי יש מערכות מבוססות אנדרואיד לרכבים הרצון הוא להפוך את הנקסוס לאחד כזה אבל אני לא מצליח למצוא מישהו שעשה דבר כזה לנקסוס)

אשמח לכל עזרה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הנייד שלך גם אנדרואיד אז תחפש ערך tabletalk או tablet talk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי אייפון זאת הבעיה חחח

תוכל להוסיף קישור לאפליקציה למה אני לא מוצא כזאת בפלייסטור

המון תודה

בעז"ה אעלה תמונות כאסיים את הפרוייקט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע מה אתך אבל אני מוצא את האפליקציה בשניה הבעיה היא שגם הטלפון שלי הוא אייפון וזה טלפון מהעבודה עם כיסוי מלא ללא שום הגבלות אז אני לא מחליף לא את המכשיר, לא את המפעיל ומה גם שהדיבורית שלו (הספיקר שלו) כל כך טובה שפשוט ביטלתי לחלוטין את הדיבורית שהיתה לי ברכב והעפתי אותה.

מצד שני אני נוסע ברכב שלעיתים גורם לרנו ZE להשמע קצת רועשת :-D אבל באמת - לא מפריע לי ללחוץ על פאוז ואז לענות לשיחה ולהעביר אותה בלחיצה לספיקר - אני בקושי מדבר בטלפון גם ככה ובנסיעה זה די נדיר שנכנסת שיחה.

להעלות לינק לקובץ APK - לא הקטע שלי :-P יש כאן מספיק חברים אחרים שאין להם בעיה עם זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא עד כמה שידוע לי, זה או לחייג דרך חשבון בסקייפ או אפליקציות טאבלט טוק שמשרשרת את השמע של השיחות לטאבלט וגם מסרונים אבל בפועל הפעולה מתבצעת דרך הנייד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3546 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...