Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרוייקט טאבלט גוגל נקסוס 7 - מודל טכני

שימו לב! השרשור הזה בן 3546 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

איזה סלט עשית!!

למה שלא תחבר ספק 10 אמפר לY , הY מתפצל לנקסוס\האב.

זה הכל, למה לעשות מרכזייה באוטו?:)

אצלי ככה זה עובד\יעבוד. רק שאני עובד מול המפתח על קרנל שלא "ישבור" את החיבור כל איבוד כח של הY [כיבוי סוויטש]

מוכר סטים קומפוננט ומגברים ברמה גבוהה לרכב!

טוויטרים HYBRID AUDIO L1 PRO + L1V2

מידריינג Hybrid Audio L4

מגברים לרכב - TRU TECHNOLOGY S44 - \ TRU TECHNOLOGY S45

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 517
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אצלי התופעה הזאת לא מתרחשת כי הרום מוריד את המכשיר לתרדמת והוא מנתק את הusb host

יצא סלט כי הdab7 של די לינק לא יכול לעבוד כמטען מהיר אם הוא מזהה חיבור דאטה בכניסה שלו, אז הוא עובד כמטען מהיר ונכנס לשקע y ובמקביל נותן כוח נוסף להאב השני.

אפשר גם להפעיל את ההאב השני ללא השרשור כי הוא מקבל מתח בעקיפין לשקע y אבל אז 1.2 אמפר היה הזרם הכולל שיוצא על המעגל במקום 2.4

זו הסיבה לסלט הזה.

עכשיו קצת קרדיט לך יא תותח! הצלחת לעשות בדיוק את אותו הדבר רק על הנקסוס החדש מבלי שתהיה תמיכה רשמית בusb audio

שאפו על עבודת המחקר אליקו!

הפאוור מגנט מחכה לך אצלי, קפוץ לקפה או שאצוד אותך מתישהו :wink:

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

עופר, תודה על ההקפצה

:-P

אין לי צורך בזה כי יש לי מצלמת רוורס כרגע שמחוברת למסך ייעודי ואני עוד חושב להכניס לשם איזה מיקרו מחשב רק בשביל להחזיר את היכולת לשלוט בביט 1 מהרכב - בקרוב יהיה לי הרבה צורך בזה :wink:

אפרופו - הנקסוס עדיין פורק, כשהוא מלא 100% הוא נשאר ככה יחסית זמן רב אבל בסופו של דבר פורק.

הפתרון היחידי - ומצאתי את זה באיזה פורום נידח בחו"ל הוא באמת להשתמש בספק רציני כמו הDCDC USB 200 של מיניבוקס ולעשות עליו טריק קטן שהוא להעלות את המתח ל5.4V - ואז הנקסוס אכן טוען, עשיתי על זה ים שיעורי בית בזמן האחרון והמטען הוזמן וצריך להגיע אליי בשבוע הקרוב כנראה.

יותקן במהלך החודש הקרוב אני מקווה.

ביחד עם עוד כמה הפתעות.

אפרופו - גיליתי שלמקלט רדיו שהיה לי בCARPC - הדיירקטד HD1000I - מישהו כתב תוכנה לאנדרואיד שיודעת לשלוט עליו אז יש גם פתרון לרדיו FM וHD רדיו דרך נקסוס 7 :wink:

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשה לי לענות לך על זה כי היה לי גורם מפריע באוונסיס שהכניס לי הרבה רעשים למקלט - אני חודש בM2 הסיני שהיה לי.

בתוך הדירה הוא פשוט קלט רדיו מ-ד-ה-י-ם אבל ברכב היו לי קצת בעיות - מה שכן, תחנות שהוא היה קולט טוב, הוא היה קולט טו-אוב!

יכול להיות שאם עכשיו אני אנסה להחזיר אותו לרכב הוא יעבוד חלק סוף סוף.

הנה סרטון על האפליקציה המדוברת (בכדי להוריד אותה אני אעלה קישור מאוחר יותר)

טוב האמת - הנה קישור לפורום שבו הבחור הסביר בדיוק איך הוא בנה את הפרוייקט שלו ואיך הוא הטעין את הנקסוס

http://www.audizine.com/forum/showthread.php/565432-Want-a-Nexus-7-as-your-head-unit-Here-s-how

והנה הקישור לפורום שממנו ניתן לראות את הפרוייקט עם הרדיו ומהיכן להוריד את האפליקציה

http://rootzwiki.com/topic/44698-04-jeep-tj-install/

לא מצליח למצוא את הסרטון משום מה אבל זה עובד ועובד יפה - בסרטון ממש רואים ושומעים את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדי, לרדיו למה לא להשתמש בדונגל EBAY שעולה גרושים מבוסס RTL2832U ולהשתמש ב SDR TOUCH?:)

הייתה לי נסיעה ארוכה [מנרה וחזרה] שבה המכשיר היה עם אודיו + וויז וגם נטען.

הטריק היה לעמעם את המסך טיפה ולא לתת לוויז להיות על המסך אלא שהנגן יהיה על המסך והוויז רק נותן הנחיות ברקע.

סוללה 100% כל הדרך.

ב7 2013 האודיו שם די חביב בשילוב עם הDAC שצויין בתחילת השרשור

בנוגע לרדיו, אני מחכה שהדונגל יגיע אלי ואני אעדכן.

מוכר סטים קומפוננט ומגברים ברמה גבוהה לרכב!

טוויטרים HYBRID AUDIO L1 PRO + L1V2

מידריינג Hybrid Audio L4

מגברים לרכב - TRU TECHNOLOGY S44 - \ TRU TECHNOLOGY S45

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסיתי אצלי לעמעם מסך אבל גם לא ראיתי כלום ביום וגם הוא עדיין פרק :-)

לגבי המקלטים, הפשוטים לא קלטו אצלי כלום בוא נקווה שאצלך זה יהיה אחרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יכול לענות לך על זה כי כל האפליקציות הפרוצות שהתקנתי על הנקסוס עד היום לא עבדו טוב - תמיד בעיה עם הרישוי או פשוט תכנה שלא מתפקדת.

התקנתי תכנת OBD אחרת אבל אכן היו לי בעיות להתחבר אליה - לא טרחתי יותר מידי בנושא כי גם ככה אני משתמש בOBD רק כשיש לי נורית תקלה ולבינתיים פשט השתמשתי בלפטופ שלי

אני יכול לאמר לך מנסיון ע"י מעבר על המון התקנות וסרטונים מחו"ל TORQUE עובדת נהדר ואתה יכול לקסטם איזה דשבורד שרק מתחשק לך.

לאפל יש את REV ואת התוכנה של פאלמר והם פשוט מדהימים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצלחת להתקין ולהפעיל?

כן, בכמה טלפונים אנדרואיד מתוצרות שונות.

עם איזה מתאם obd אתה עובד?

ניסיתי כמה מתאמים סיניים זולים. כולם עובדים היטב.

סריקת ואיפוס תקלות באמת עובדות?

סריקה - כן (ואומר שאין תקלות). איפוס - לא ניסיתי כי לא היו לי תקלות.

דני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתמול קיבלתי במשלוחה את הספק כוח שהזמנתי

DCDC USB 200 של MINIBOX

כרגע עוד אין לי תמונות להעלות אבל יהיו בהמשך - אני רק יכול לאמר לכם שאם זה ספק של 10 אמפר, אין לי מושג מה כל הספקים הסיניים האלה מוציאים.

ההבדלים בגודל ובמשקל הם פשוט עצומים!

בהמשך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המיני בוקס אכן יקר, הדגם הבסיסי מוציא 10 אמפר

אני קניתי את ה200 שמוציא 15 אמפר מקסימום.

370 שקלים כולל מיסים ומשלוחה והוספתי בעוד תשעה דולרים מארז מתכת ייעודי.

זה הhu שלי לפרישה מהתחביב, כלומר זה או טאבלט או hu מקורי או שניהם.

טוב לי עם הטאבלט והביט אבל אצטרך לטפל DRC שלו מתישהו אז יכול להיות שבעתיד הרחוק פשוט אצ'פר את עצמי בפרוססור חדש והיום לשמחתי יש מבחר עצום.

אני בטוח שזה יעבוד הפעם כי זה מתועד היטב בכמה פורומים שונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3546 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...