Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרוייקט טאבלט גוגל נקסוס 7 - מודל טכני

שימו לב! השרשור הזה בן 3555 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מי רוצה לראות איך יצא?

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 517
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בוקר טוב!

יצא לי פשוט טו-אוב! נראה כמו משהו מקורי ברגע שזה מורכב והתושבת סה"כ יפה ואסטתית.

היום אני אפרק את התושבת GOOSE NECK מהבורג של המושב סוף סוף ולקראת סוף השבוע אני מקווה למקם כבר את התושבת לאייפון במקום שלה.

עוד קצת.

photo 1.JPG

photo 2.JPG

photo 3.JPG

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המסך של הPC הוא בעצם המסך של המצלמת רוורס כרגע - חשבתי אולי פשוט להכניס שם דאבל דין אבל זה לא נחוץ לי כרגע.

והנקסוס לא ממש נכנס שם אלא אם כן אני מתקין אותו קבוע ועושה בניה - לא בא בחשבון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רגע לפני שאני הולך לאכול אותה בשיחת לקוח של 4 שעות

:?

הרכבתי היום גם את העריסה שבניתי לאייפון 5 - עוד לא מוגמר, צריך עוד לשייף ולעשות FLOCK ולקבע את הכבל אבל סה"כ הפרוייקט הגיע לסיומו סוף סוף.

ככה חשבתי לפחות :-P

יש לי עוד רעיון אחד לנסות להתגבר על בעיית הטעינה ואז בדיוק אליקו מצא לי עוד שני רעיונות נוספים:

1. הרעיון שלי לפני רגע נפסל כי הבנתי שבכל מקרה לא יזוהה קצר.

2. מטען אלחוטי - צריך לבדוק אם זה משהו שאני יכול לשלב בצורה אסטית לרכב - כן כן, לא לא.

3. כבל MMF או משהו כזה :-P לא יודע צריך לדבר עם אליקו.

בכל מקרה - אם אני אפטור את זה יום אחד אעדכן - לבינתיים.

סוף פרוייקט נקסוס 7!

photo.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקרא בשרשור של טימור, אמנם איזה 400 עמודים אבל כבר בעמוד התשיעי הוא מסביר למה זה לא יעבוד עם yotg

בגדול צריך להיות קצר על חוטי הדאטה בשביל טעינה מהירה וזה לעולם לא יקרה כי או שלא יהיה לך דאטה או שתהיה טעינה מהירה אבל שניהם יחד מאותו השקע.

בשביל לפתור את זה צריך להטעיו ישירות מסלולי או להעיף אותה ולהטעיו ישירות זה מסוכן.

בדור השני של הנקסוס יש תמיכה בqi שזה טעינה אלחוטית אבל לא בדור הישן.

הבעיה היא שאין עדיין רום תומך USB audio לדור השני...

חרב פיפיות איך שלא תביט על זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שהם מציעים שם זה כבל yotg והרום של טימור שבשניהם אני משתמש.

זה לא שהנקסוס לא נטען, הוא נטען אבל לא מספיק מהר בגלל שהוא מזהה חיבור דאטה והוא בטוח שזה שקע מחשב אז מגביל את צריכת הזרם לחצי אמפר בלבד במקום 1.8

יכול להיות שיש פתרון וזה פשוט לנתק את חוטי המתח מהשקע שהולך להאב אבל לדעתי זה לא ישנה כי הכל נכנס לאותו השקע אז הנקסוס יראה בעצם את אותו הדבר.

בקיצור, רק טעינה ישירה לסוללה תפתור את זה וכמו שציינתי זה מסוכן, השיטה של חבר הפורום vrstudio היא הפתרון הנכון רק שאצלי הנקסוס הוא שליף ואכן משמש אותי ליום יום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להגיד לך את האמת אני לא רואה את הבעיה בזה אם הוא מטעין קצת לאט, כשהוא מחובר כרדיו דיסק הוא לא מתכבה וזה הכי חשוב, כשהילדים משחקים בו אפשר לקנות מטען לרכב שיעשה את העבודה. בכל מקרה לפי דעתי השאיפה היא שהוא לא יתכבה לא שהוא יהיה 100 אחוז כל הזמן, כמובן שזה המצב האופטימלי אבל כנראה לא ניתן לביצוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק - כשהילדה משחקת בו אני יכול לחבר אותו לשקע טעינה שנמצע בחלק האחורי של הרכב והוא נטען והכל סבבה.

כשאני משתמש בו כHU בוא נאמר שהוא יחזיק משהו כמו 3.5 שעות עד 4 שעות לפני שיתרוקן תוך כדי טעינה איטית - בשביל ארץ כל כך קטנה זה מספיק ל99% מהנסיעות שאי פעם אעשה.

מקסימום ברכב הבא אם ארצה לעשות התקנה קבועה פשוט אשתמש בפתרון של חבר הפורום VRSTUDIO שהוא ללא ספק פשוט ומבריק!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3555 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...