Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרוייקט טאבלט גוגל נקסוס 7 - מודל טכני

שימו לב! השרשור הזה בן 3562 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כן זה בדיוק ההאב שדיברתי עליו, כבר הוזמן ובדרך לארץ ואני גם ממתין לשני ספקי כוח של cpt שמוציאים 5 וולט בזרם עד 3 אמפר

אחד להאב והשני לטאבלט

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 517
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לדעתי אתה לא צריך 2 ספקים.

היציאות POWERED של ההאב נותנות 1.2 אמפר כ"א.

אני חושב שספק אחד של 3 אמפר להאב יספיק להכל.

מוכר סטים קומפוננט ומגברים ברמה גבוהה לרכב!

טוויטרים HYBRID AUDIO L1 PRO + L1V2

מידריינג Hybrid Audio L4

מגברים לרכב - TRU TECHNOLOGY S44 - \ TRU TECHNOLOGY S45

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוב הסיכויים שכן אבל רק בכדי להיות בטוח וגם הזמנה מdx לוקחת נצח וזה סיני אז שיהיה שניים בשביל הספייר.

בהתחלה כשראיתי את ההאב הזה לא הבנתי מה לדי לינק ולהאבים והיה ברור לי שיש שם איזה פועלישטיק ואחכ כשחפרתי בפורומים הבנתי שזה לא סתם האב, זה לוקסוס זה גשאפט אמיתי!!!

דר דה וולט מחזירה שידור לאולפן יהה! :-)

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוב הסיכויים שכן אבל רק בכדי להיות בטוח וגם הזמנה מdx לוקחת נצח וזה סיני אז שיהיה שניים בשביל הספייר.

בהתחלה כשראיתי את ההאב הזה לא הבנתי מה לדי לינק ולהאבים והיה ברור לי שיש שם איזה פועלישטיק ואחכ כשחפרתי בפורומים הבנתי שזה לא סתם האב, זה לוקסוס זה גשאפט אמיתי!!!

דר דה וולט מחזירה שידור לאולפן יהה! :-)

זהו!

התחרפנת סופית! :-D

די לדבר יידיש בפורום אדי! :x

אני גם רוצה להבין מה אתה מדבר שם...

בכל מקרה, הפרויקט נראה מצוין, אני מאוד אוהב את ההשקעה כל הכבוד אדי.

אני נכנס מדי פעם להתעדכן וכל פעם יש משהו חדש, זה אומר שאתה עושה משהו נכון, אז אתה יכול להיות רגוע. :lol:

בהצלחה בהמשך!

Volvo S40 T4 MT

Volvo For Life :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלומי, מה שאתה צריך לעשות זה פשוט מאוד!

תתחתן.

תביא ילד

תראה שני פרקים רצופים של וונדר פטס, מיד אחרי זה דורה, אומי זומי ואז תקנח בפרק של הרמזים של בלו!

אני מבטיח לך שני דברים:

לא צריך סמים! :-)

אתה תדבר יידיש שוטפת!

אל תשכח שאני רק חצי פולני, יש בי גם רבע גרמני.

יהה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק שהנקסוס שלך תומך USB OTG

ואתה יכול להתקין מה שבא לך

מוכר סטים קומפוננט ומגברים ברמה גבוהה לרכב!

טוויטרים HYBRID AUDIO L1 PRO + L1V2

מידריינג Hybrid Audio L4

מגברים לרכב - TRU TECHNOLOGY S44 - \ TRU TECHNOLOGY S45

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך שיהיה לו USB host באמת ומערכת הפעלה בגרסא שניתן להביא עבורה קרנל וקאסטום רום שיאפשרו את זה.

אצלי הגרסא של האנדרואיד היא 4.2.1 והגרסא העדכנית של הקרנל של טימור וסיאנוגן מוד 10.2 עד כמה שזכור לי.

תבדוק מה רשמתי ואת כל הלינקים בתחילת השרשור כולל ביצוע הסרת נעילה boot loader וחשיפת root או במילים אחרות התקנת super user

עלול להשמע קצת סינית אבל תעקוב צעד צעד אחרי המדריך ואתה תראה שזה פשוט, אני מאמין שפחות משבוע ואתה תעשה את כל השלבים הראשונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשדרג גם לשדרג אני אומר!

אולי הנקסוס 4 יכול להיות טוב עבורך או אחד הסמסונגים, צריכים להיות מעולים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העיקר שיש קו מהעבודה!

עכשיו עזוב שטויות - מקסימום תקנה טאבלט, המחירים יורדים לאט לאט והנקסוס הזה מספיק מעל ומעבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זו עבודה לטווח ארוך אז רוב הסיכויים שאתה פשוט תבטל תוך זמן מסויים את הקו הפרטי שלך - תתחיל להעביר את כל המשפחה, חברים, גורמים חשובים לטלפון של העבודה ותסגור את הקו הפרטי או תשלם עליו רק תחזוקה מינימלית ושים אותו בצד.

מברוק! :-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

תמונות עכשיו - הסברים מחר.

DSC_0434.JPG

DSC_0435.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3562 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...