Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרוייקט טאבלט גוגל נקסוס 7 - מודל טכני

שימו לב! השרשור הזה בן 3542 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

סיכום ביניים.

לגבי עבודה עם שני DOK במקביל -

---------------------------

הסוד הוא להפעיל את הטאבלט אחרי ריסטרט.

לדאוג שבתיקיות ובSTORAGE של הMORT PLAYER לא יהיה מחובר שום דבר ואז לחבר אותו לUSB HUB.

הוא בצורה כזו יצליח לקרוא את התיקיות והDOKים נמצאים בתוך המסלול הבא

/

sdcard

storage

sda1

sdb1

כתבתי את זה בצורה כזו בכדי שתראו את ההיררכיה מבלי שאצטרך להתחיל לעבוד כאן על הפורמט.

SDA וSDB נמצאות באותה תיקייה, לא אחת בתוך השניה.

ברגע שאני עומד בתוך תיקיית הSTORAGE אני לוחץ בMORT PLAYER על ADD FOLDER וזה כבר מוסיף את כל השירים בתוך הDOKים כSTORAGE יחיד ומאפשר לכם לעשות על הכל שאפל\ראנדום.

לגבי שליטה מההגה בין אם זה שלט רחוק או ג'ויקון

--------------------------------------

- הMORTPLAYER כנראה פשוט לא עובד עם הפיקודים הרגילים של מדיה פליירים וכל הפעולות כמו פליי או פאוז או שיר קדימה או שיר אחורה פשוט לא עובדים.

רק ווליום למעלה למטה.

אבל!

לMORT PLAYER יש תמיכה בGESTURES ולכן להעביר שירים ותיקיות ניתן פשוט על ידי להעביר את האצבע על המסך למעלה למטה או ימינה שמאלה - אז אין כאן הרבה בעיות.

ואם אני אעשה בשלט כוון ימין, שמאלה, למעלה למטה - יתכן וזה יעבוד באותה צורה - צריך לנסות.

בכל מקרה זה נוח מאוד כרגע רק נשאר לי למצוא דרך לעשות פליי פאוז בצורה נוחה.

וכאן אני הולך לבדוק אפליקציה שנקראת GMD GESTURES שמאפשרת לי להגדיר מחוות ידיים קאסטום מייד - אני בטוח שיש כאן דברים שיוכלו לעזור לי בנושא.

בנוסף אני מתכוון לעשות כפתורים בשלט הגה בכדי להפעיל אפליקציות נבחרות - בעיקר וויז, מסך בית ונגן המוזיקה.

פקודות קוליות - יתכן, נכון לעכשיו, לא רוצה - לא ממש אוהב את הנושא הזה.

לגבי ווליום ואיכות צליל

-----------------

לאון תמיד מנסה להפוך יציאות אופטיות של מכשירים לRAW ככה שלא תהיה שום שליטה על האות למעט הוצאה נקיה שלה לפרוססור.

הסיבה לכך היא שאות אופטית שיש עליה שליטה בווליום בעצם מבצעת חיסור סיביות בכדי להוריד ווליום ובכך - חיסור מידע.

בנוסף לכך - למי שיש ביט1 - הDRC שולט על הווליום בצורה אנלוגית ולא דיגיטלית והוא גם שלט ווליום הרבה יותר רגיש ממה שניתן למצוא בנגנים או בכלל ברוב יחידות הראש.

היום עשיתי ניסוי - הורדתי את הווליום בDRC והעליתי את הווליום עד הסוף בטאבלט

אכן - יש הבדל, יש הבדל מאוד ברור שניתן גם להדגים אותו די בקלות

בעוצמות נמוכות דרך הטאבלט לעומת עוצמות נמוכות דרך הDRC יש הבדל מהותי בדינמיות של המערכת, דרך הנמכה מהDRC הכל נשמע פתוח יותר, חי יותר - מאוזן יותר

לא ברמות תהומיות אבל יש הבדל ברור!

עד היום לא עשיתי את זה כי הCARPC במובן הזה היה נוח בצורה בלתי נתפסת אבל בחודשיים האחרונים פשוט התרגלתי לעבוד עם הווליום של הביט 1 - כנראה שאמשיך לעשות זאת מעכשיו הלאה, לפחות בזמן שאני רוצה להנות מהFULL EXTENT של המערכת אם נקרא לזה ככה.

תענוג!

בקרוב - תחילת עבודה על תושבת לטאבלט

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 517
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הGMD אכן הביאה את פרשיית הפליי פאוז לקיצה.

תענוג.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל הרוחות - נקסוס חדש כמו שלי נמכר עכשיו באינטרנט ב800 שקלים!

:evil:

נפלה אצלי החלטה סופית - אני נשאר עם הרכב.

בודק את האופציות שלי אבל בעקרון כבר יצרתי קשר עם יוסי :-D

רציתי להתקין את הטאבלט במקום המסך 7 אינטש ולהתקין מראה מרכזית שהיא גם מסך רוורס 4.3 אינטש אבל בסופו של דבר מתברר שהטאבלט יותר גדול מהתושבת של המסך בקונסולה המרכזית אז כנראה שיהיה מדובר בבניה כזו או אחרת של התא העליון...

ממתין לכמה דברים קטנים שהזמנתי מDX ואח"כ אני מאמין שזה כבר יהיה להזמין תור :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרגע אני בפיילוט של הטאבלט וסה"כ הוא עובד נהדר אבל שמתי לב שלמרות שהוא נטען הוא פורק...

בקיצור הFAST CHARGE לא עובד!

אחרי קצת חפירה בפורומים מתברר שברגע שכבל Y OTG מחובר לנקסוס הנקסוס לא מזהה טעינה מהירה (כלומר טעינה במצב AC ולא במצב USB)

הסיבה לזה היא שבמטען המקורי של הN7 חוטי הדאטא מקוצרים וזה מה שנותן לנקסוס את הסימן שהוא יכול לצרוך יותר מחצי אמפר.

הכבל YOTG לא מאפשר את זה אחרת לא יהיה אפשר להעביר דאטא עליו - ראיתי מישהו שסירטט שם שצריך לשים נגד של 100K בין פין 4 לפין 5 בכדי לאפשר טעינה אבל הכבל YOTG שלי מאפשר טעינה.

מכמה חפירות נוספות גיליתי שאפשר לחבר לכבל Y OTG מטען מהיר שפשוט יזרים לתוך הנקסוס יותר זרם - מצאתי USB HUB של DLINK שיש לו חמישה פורטים רגילים שמוציאים 0.5A ועוד שני פורטים שמוציאים 1.2A

DLINK כזה ביחד עם STEP DOWN מ12 ל5V שמוציא 3A נראה כמו הדבר היחיד שיכול לפתור את זה.

מקריאה בפורומים בחו"ל מה שנראה שזה שיש אנשים שהנקסוס פורק להם ויש כאלה שהוא מצליח להטען בהם - כנראה יש אפליקציות מסויימות שפשוט זוללות הרבה אנרגיה אבל אצלי גם יש התקנה לא הכי סטנדרטית בעולם גם ככה -

גם USB DAC

גם שני USB KEYS

וגם שלט חיצוני שהכל ביחד מחוברים לנקסוס דרך USB HUB שגם הוא צורך קצת אנרגיה.

בקיצור באלאגאן.

אם הנקסוס יזהה את הDLINK כמטען קיר - זה יפתור את זה ולפי מה שמצאתי ברשת, זה עובד.

השקעים המהירים של הDLINK עושים בעצם את מה שמטען הקיר עושה והם מאפשרים טעינה גם על כבל הדאטא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי בדיקה שעשיתי הטאבלט כן מזהה מטען ac ברכב אבל משום מה כנראה עדיין לא מקבל מספיק זרם.

כשהספק 3 אמפר יגיע אני מקווה שהבעיה תיפטר סופית.

הזמנתי את ההאב של די לינק גם כן.

החלטתי להכנס שם לעובי הקורה ולפתור את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדי, במקום להשתמש ב CAFFEINE למה לא להכנס ל DEVELOPER OPTIONS ולהשתמש ב STAY AWAKE?

ככה כל עוד המכשיר מחובר למקור חשמל הוא לא "נרדם"

לא קראתי את השרשור, אבל נראה מגניב :)

תיידע אותי על האיכות סאונד שמתקבלת, אולי אחליף לשם שינוי את ה D310

בנוגע לטעינה, הגיוני ש FAST CHARGE לא יעביר DATA. למה להכנס לסיפור הזה?

תשתמש בטעינה רגילה וגם ב OTG.

או שכל מה שאתה מריץ שם שוחט את הסוללה? [לא עקבתי]

מוכר סטים קומפוננט ומגברים ברמה גבוהה לרכב!

טוויטרים HYBRID AUDIO L1 PRO + L1V2

מידריינג Hybrid Audio L4

מגברים לרכב - TRU TECHNOLOGY S44 - \ TRU TECHNOLOGY S45

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הבעיה? מפזר קצת אבקת חשמל וכישוף מאיביי

מידריינג Hybrid Audio L4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמח לראות אותך כאן אליקו!

הוא מזמן ב stay awake הסרתי את הקפאין כמה ימים אחרי :-)

האיכות יוצאת מן הכלל אתה תקבל השמעה כשאאסוף ממך את הL8 :-)

לפי מה שאני רואה אני כבר בטעינה מהירה אבל אני חושב שחסר לי איזה אמפרון קטן, יתוקן בקרוב וגם אם לא במילא אני מתקין את הטאבלט בצורה שניתן יהיה לשלוף אותו.

בנסיעות ארוכות הוא בכלל עובר אחורה לבדר את הילדה והאייפון תופס את מקומו כיחידת ראש.

זה לא קריטי כי גם אם הוא פורק לאט הוא עדיין יחזיק מעמד למעלה משלוש שעות, אפשר להגיע ככה כמעט עד אילת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדי, יצא לך לבדוק לגבי ה DLINK D-HUB7?

יש לו 2 יציאות POWERED USB שתומכות בFAST CHARGE למכשירים "רעבים" כמו שכתוב בתיאור של המוצר עצמו.

1.2 אמפר ל2 יציאות + 5 כניסות USB רגילות.

מה אומר?

מידריינג Hybrid Audio L4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוגע להודעה למעלה, הכוונה שלי היא ל DLINK DUB-H7

[אין לי אפשרות לערוך, סליחה על ההודעה הכפולה].

מידריינג Hybrid Audio L4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3542 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...