Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרוייקט טאבלט גוגל נקסוס 7 - מודל טכני

שימו לב! השרשור הזה בן 3548 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קיבעתי לבינתיים את הכבל טעינה לתושבת - מחזיק טוב.

בהזדמנות אני אמתח נקודת חשמל דרך ממסר מתא המטען או שאמצע אחת טובה יותר מלוח הפיוזים - אם יש אחד שהוא לא בשימוש.

photo.JPG

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 517
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

וואלה?

:-D

במציאות רואים שהקווים שם בכמה נקודות היו יכולים להיות ישרים יותר אבל סה"כ כמו שציינתי - היא שומרת על המראה הנקי של הרכב וזה כן יצא לי אסטתי.

זו פעם ראשונה בחיים שלי שאני עושה עבודות שיש להן גימור "ראוי" - ננסה להמשיך עם זה הלאה.

איפה שאני אכשל אני יודע שיוסי יצליח אז מה כבר יכול להיות רע?

אני רוצה לנסות קודם כל בעצמי - אם אני יוצא מרוצה ממשהו שאני עשיתי אז כנראה שזה טוב מספיק.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסיתי עכשיו להטעין מנקודה אחרת ברכב, גם שקע מצת.

עדיין פורק.

משהו ברכב או משהו במטענים שלא מעביר מספיק זרם לטאבלט, פשוט נראה שאין מנוס מסלילת נקודת חשמל נקיה ומטען חזק על חיווט טוב כולל הכבל מהמטען לנקסוס עצמו.

מדהים כמה דבר כל כך קטן יכול לשגע ולו רק בגלל העקרון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העקרונות שלך פגומים :)

כל הכבוד על נהשקעה!!!

אני מנסה לחשוב על תשובה שלא תוציא אותי גייז, לא תגרום לי לתאר לך את הג'ונסון שלי ולא תזכה אותי בהתראה. אין כזו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני פולני, איזה עקרונות?

:-P

סתם קטע מרגיז לראות שהסוללה פורקת.

בקרוב אני מתחיל את הפרוייקט הבא על הרכב הזה (פרוייקטון) אז כנראה על הדרך אני כבר אנסה לסדר שם נקודת חשמל וספק נורמלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מדבר על פרוייקט MIMICS לאפל שיודע להתחבר אינטגרלית למסכי מגע - לא יודע אם יש להם עדיין פתרון לאנדרואיד.

יש את מירור לינק אבל הוא לא עובד עם כל אנדרואיד וגם לא מתחבר ישירות למסכי מגע.

ומעבר לזה אני בכל מקרה צריך לחבר את הטאבלט לUSB HUB - זה לא מה שיפתור את נושא הטעינה.

ברגע שתהיה תמיכה לUSB AUDIO לדור הבא של נקסוס אז יהיה פתרון נקי ויפה של טעינה אלחוטית.

אני רוצה להאמין שנקדות טעינה + ספק חזק יפתרו את זה כי סוללה חיצונית שמוציאה סה"כ 1 אמפר פתרה לי את הבעיה אז אין סיבה שאני לא אצליח לעשות זאת ברכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדי,

אצלי ברכב אני משתמש ב-USB HUB הזה וממיר 6V כזה שיושב על 12V שמשכתי ממחבר מולקס,על הHUB הזה עובד צורב,4 דונגלים,2 DOK וגם הצלחתי להטעין גלגקסי TAB של חבר...

בשיפוצים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין ספק וגם יש ספקים חזקים יותר וטובים יותר - הבעיה אצלי היא לא הספק 3A לדעתי אלא שכל נקודות החשמל שחיברתי אליהן את הטאבלט כנראה לא מספקות מספיק זרם או הספקים הקטנים של המצית סיגריות לא באמת מתקרבים לזרם המוצא שהם מוצהרים לתת.

יש לי POL של CARNETIX שצריך להיות די והותר בכדי להטעין את הנקסוס - זה רק עניין של לקנות כבל חשמל ולמצוא זמן למתוח אותו מנקודת חשמל טובה לתא כפפות - לא סיפור רציני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין ספק וגם יש ספקים חזקים יותר וטובים יותר - הבעיה אצלי היא לא הספק 3A לדעתי אלא שכל נקודות החשמל שחיברתי אליהן את הטאבלט כנראה לא מספקות מספיק זרם או הספקים הקטנים של המצית סיגריות לא באמת מתקרבים לזרם המוצא שהם מוצהרים לתת.

מדדת?

אולי הבעיה היא הפוכה - לא הספק אינו נותן, אלא המכשיר אינו לוקח?

האם אתה בטוח שהמכשיר עובד במצב של טעינה מהירה?

דני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עובדה שהוא נטען מסוללה חיצונית ומתפעל. את הרכב אז הוא לוקח גם לוקח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עובדה שהוא נטען מסוללה חיצונית ומתפעל. את הרכב אז הוא לוקח גם לוקח.

אבל יש את הענין של חיבור חוטי האות לאפס כדי לסמן מטען מהיר - האם זה כך?

דני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה היה נכון אז היה לי קצר על חוטי הדאטה דרך המטען החיצוני וחוץ מטעינה לא הייתי יכול לעשות כלום.

גם בדקתי את הנושא של חיבור נגד בין החוטים, לא עובד.

נקודת חשמל נקייה עם ספק בריא צריך לסדר את נושא הטעינה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עובד!

הנקסוס נטען בהצלחה תוך כדי נסיעה מבלי לפרוק!

מה היה הפתרון בסוף?

נזכרתי שההאב של דילינק יושב על ממיר מתח מ12 ל5 במוצא של 5 אמפר שהתקנתי בשביל המחשב שהיה ברכב והוא לא אמור להיות מחובר על הצמה עד כמה שזכור לי.

ניתקתי מהדילינק את האפסטרים והשלישית בו רק כמטען והוספתי עוד האב בשרשור אליו וככה הנקסוס מקבל 1.2 אמפר מהדילינק וההאב גם מקבל 1.2 מהדילינק והנקסוס מתקשר דאטא להאב המשורשר עליו מחוברים הדונגלים והdac

עובד חלק, הגעתי הביתה עם טאבלט טעון 100%

סוף סוף, פרוייקט שעבר שלם ב100 אחוז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3548 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...