Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרוייקט טאבלט גוגל נקסוס 7 - מודל טכני

שימו לב! השרשור הזה בן 3535 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 517
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

משה מצטער אבל לא מצליח להבין באיזה הקשר השאלה האחרונה שלך?

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אה!

הוא מגיע עם ספק כוח חיצוני שמתחבר לקיר ומוציא לו 3A ב5V - לוקח את החוט הזה וחותך ממנו את הספק AC - מגלה את הבידוד בקצוות של החוט ובודק עם רב מודד במחבר שמתחבר לHUB עצמו איזה חוט הוא המינוס (החלק החיצוני של התקע) ואיזה חוט הוא הפלוס (החלק הפנימי) - מסמן את החוטים ומחבר בהתאם לספק כוח ברכב שמוציא 5V

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון חשוב!

זה עובד! - הPATCH CABLE שבניתי עם הNPN טרנזיסטור והנגד.

אני יכול לנתק עכשיו ולחבר התקני USB בזמן שהטאבלט עובד והוא יזהה אותם מחדש מבלי שיהיה צריך להפיל לו את המתח.

פתרון אדיר!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד נקודה לטובת המעבר הבלתי נמנע.

דבר אחד אני לא זוכר- איך אתה שולט על ווליום?

אני רוצה להאמין שאני לא אהיה מוכן לשום פתרון זולת כפתור פיזי (עגול או שניים נגדיים). איך אצלך זה עובד?

מתחדשת*

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך שרק מתחשק לי -

יש לי בקרת ווליום דרך הטאבלט עצמו - היציאה האופטית מאפשרת שליטה על הווליום (פחות איכותי - הרבה פחות איכותי משליטה אנלוגית על הווליום כי אתה בפועל מחסיר מידע מזרם המדיה)

יש לי את הDRC של הביט1 שאיתו למען האמת אני משתמש - התרגלתי לזה וזה נוח לי.

אם אני ממש רוצה את שיא הנוחות אז אני חוזר לשליטה מהטאבלט ואז אני יכול גם לבחור לשלוט בווליום דרך השלט של ההגה (השלט האוניברסלי) או להתקין JOYCON ולהביא מפירוקיה גלגל הגה עם בקרת סטריאו וקרוז קונטרול.

בעקרון גם הPOWERMATE אמור לעבוד - אמור, אף פעם לא ניסיתי להבין למה זה לא עבד לי.

דרך הנגן של USB PRO (האפליקציה שמאפשרת לעבוד במוד היי אנד ישירות דרך הDAC) יש לך גם כן בקרת ווליום על בסיס תכנה, על בסיס חומרה וללא בקרת ווליום בכלל.

בקיצור - גמיש מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני ממש רוצה את שיא הנוחות אז אני חוזר לשליטה מהטאבלט ואז אני יכול גם לבחור לשלוט בווליום דרך השלט של ההגה (השלט האוניברסלי) או להתקין JOYCON ולהביא מפירוקיה גלגל הגה עם בקרת סטריאו וקרוז קונטרול.

קלאסי לדעתי.

פתרון כמו שסטס עשה בזמנו לנגן iriver שלו, מההיבט של כפתור פיזי עגול, מסובך?

מתחדשת*

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעקרון, לא! לא מסובך בכלל לקחת בקר כמו ארדואינו, מנוע סרבו קטן, עינית IR ושלט ולכתוב קוד ששולט בזה - באמת, לא כזה סיפור.

אפילו להוסיף לזה צג LCD אפשרי.

במעשי - כן בעייתי כי אצלי השלט ווליום הוא הDRC של הביט1 והוא סופר איכותי ואני לא רוצה להתקין בנוסף עוד פוטנציומטר שיהווה לי גורם השולט על ווליום - במקרה שלי מה שצריך לעשות זה לקחת את הDRC, לפרק אותו ולהתקין על הפוטנציומטר שלו מנוע סרבו בכדי להוסיף שליטה.

כאן זה כבר להכנס לבניה חדשה וכו' וכו' - ארוך, מייגע, חסר טעם, יקר בטירוף.

פשוט עדיף לחכות שאודיסון או כל יצרן אחר יוציאו פרוססור יותר מודרני עם אפשרויות שליטה מרחוק - אולי אפילו דרך אפליקציה מהטאבלט רחמנא! (הביט פליי שהיה אמור כבר לצאת לשוק ושוב נדחה ושוב נדחה ושוב נדחה - הבנת אותי, היה אמור להביא איתו את היכולת האלה על גבי הביט1 או הביט 10)

אפרופו לMDSP יש כבר פתרון כזה, הבעיה עם הMDSP הוא שהסיגנל היוצא שלהם לא מותאם לסביבת רכב עדיין וגם לא תשתית החשמל שלהם - הISOLATOR שלהם עובד טוב אבל באותה הנשימה אכלתי שם סרטים בכדי להתגבר על רעש האלטרנטור כאשר עבדתי עם הMDSP ברנו - לא רואה סיבה כרגע גם להשקיע בפרוססור שלהם כשיש לי ביט1

הDRC ממוקם אצלי במקום מאוד נוח - פשוט לא שווה לי להתאמץ בשביל זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך אתה מתכוון להטמיע את הפרוייקט ברכב? איך אתה רוצה לשלוט בווליום? אתה מתכוון לצאת מהDAC אנלוגי לפרוססור כלשהוא? יש גם כפתורי ווליום שניתן לקנות ופשוט להטמיע אותם ישירות על כבל הPL וזה נראה יפה וקלאסי.

זוג ידיים טובות ומלחם ופתרת את הבעיה.

כדאי לחפש אם יש כאלה גם עם שלט רחוק מובנה - אני לא אתפלא אם אפשר למצוא דברים כאלה היום - ואם לא - אז באמת, אפשרי לביצוע בעזרת ארדואינו ומנוע סרבו.

http://home1.stofanet.dk/hvaba/steppervolume/stepper.html

:tongue:

יש הרבה דרכים - כמו לקחת מגבר ישן ולפרק ממנו ווליום שהוא במקרה עם מנוע סרבו או לקסטם אחד וכו' וכו'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעזרת הדמיון! :?

או קיי או קיי אני אפסיק כאן כי אני כבר שומע את הצעדים שלך לכוון רמת החייל כבר עכשיו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3535 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...