Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרוייקט טאבלט גוגל נקסוס 7 - מודל טכני

שימו לב! השרשור הזה בן 3534 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני יותר מבטוח שהSABRE יפתור לך את זה הוא חזק, לפחות מהתחושה שקיבלתי מלחבר אליו אוזניות ולחבר אותו כמקור אנלוגי - לא זכור לי שלא הצלחתי להוציא OUTPUT מספק מהמערכת

מצד שני - כבר כתבו עליי לא פעם שאני "עדין".

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 517
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

זלמי - באנדרואיד L מדובר במעקף של הALSA ישירות לDAC? עבור כל תוכנה ועבור הטלפון עצמו? או שמדובר רק בתמיכה בUSB אודיו מובנית? (שזה כבר קיים היום כמעט בכל סמסונג, אסוס, LG או סוני ואולי עוד הרבה מאוד יצרנים נוספים)

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שזה נראה באנדרואיד L המצב לא יהיה שונה כל כך, אבל תמיכה מובנת בDAC בקוד המקור של אנדרואיד יכול לתרום הרבה למפתחי הרומים.

יהיה הרבה יותר פשוט לפתח רום מותאם לרכב ואני מקווה שזה יעורר הרבה מפתחי רומים וניראה אלטרנטיבות אחרות לרום של TIMUR.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל זה כבר נתמך! כמעט בכל סמארטפון אפשרי - בייחוד במערכות ההפעלה האחרונות שלא לדבר על קיטקט.

הדבר היחידי שמהווה בעיה בגללה יש צורך להתקין רומים זה טעינה מכבל YOTG שלא נתמכת כמעט על אף סמארטפון ללא רום חיצוני.

טעינה אלחוטית פותרת את זה חלקית - הבעיה היא שטעינה אלחוטית מוגבלת בזרם שלה לפחות ממה שטעינה מהירה מאפשרת - במכשירים עם מסך גדול זה מהווה מכשול סף טעינה בדיוק כמו לנסות לטעון נקסוס בפאסט-צ'ארג' עם מסך בבהירות מלאה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים איתך שזה כבר נתמך בהרבה פלאפונים אבל לא בכולם, לדוגמא בנקסוס 7 שלך.

בקשר YOTG זאת בעיה שכנראה נמצאת רק אצל פתרונות האנדרואיד ברכב, שכנראה שהפתרון הטוב מכולם הוא פשוט לנתק את הבטריה ולהשתמש בSTEPDOWN לתת מתח יציב לטאבלט ולא צריכה לדאוג יותר לטעינה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל דבר יש יתרונות וחסרונות

אל תשכח שהנקסוס שלי הוא מוצר של שנת 2012 ואנחנו ב2014 - בזמנים של מערכות הפעלה של מוצרי PAD זה שנות אור

הטאבלטים החדשים של סמסונג - הנוט 3 פרו - אתה לא צריך שום דבר למעט נושא הטעינה.

לגבי רגולטור סטפ-דאון ומתח קבוע - נכון, בהתקנה קבועה ברכב אני לא רוצה סוללה שיכולה להתפוצץ לי ולעשות לי נזק בלתי הפיך או לשלוח אותי לעולם שכולו טוב - מצד שני, מה עם ניקוז סוללה? מה עם הנושא של עליה מחדש כל פעם במידה ואתה בוחר לנתק את הזרם? גם כן יש התערבות לא קטנה בבניית מנגנון של SHUTDOWN CONRTOLLER ומיתוגים נוספים.

בעיני הבעיה הכי גדולה היא שבסופו של דבר אתה משאיר ברכב שלך ארנק!

זה ארנק לכל דבר ודבר! הפרטים הכי אישיים שלך נמצאים בטאבלט הזה רק עצם המחשבה שהרכב יגנב ביחד עם הטאבלט או יפרצו ויקחו את הטאבלט - בלתי נסבלת בעיניי ולכן אותי לפחות, לעולם לא תראו עם התקנה קבועה של ארנק סלולרי ברכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אדי, מה שאתה אומר פה בעצם זה שאם אני לא מוכן להסתובב עם הטאבלט איתי לכל מקום (ומבחינתי זה בחלט דיל ברייקר),

אז אני חייב להתקין ראספברי פיי? :-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ארז,

אתה חייב להתקין ראספברי פיי בכל מקרה :-P

לא - יש מקרים שבהם אני באמת משאיר את הטאבלט ברכב אבל מדובר במקרים בודדים - למשל חוף ים, העדפתי להשאיר אותו ברכב אבל הוא נמצא בתוך תא נפרד ברכב ולא מחובר למקום שלו בצורה כזו שניתן לראות אותו בכלל.

לנסיעות קצרות - חדר כושר וכו' אני בכלל לא לוקח אותו איתי - משאיר בבית - כל השאר זה אצלי בעבודה נעול במגירה או איתי ברכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקנות קבועות מאחורי הדשבורד הכי בטוחות לדעתי, אני עוד לא מכיר גנב שיפרק קונסולה שלמה כדי להוציא את הטאבלט משם.

מה שגם בגלל שהוא יושב מאחורי הדשבורד הוא לא נראה טאבלט בכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון - אבל אתה שוכח שמדובר על מוצר שלא תמיד מזהה נכון את ההתקנים וצריך גם לפעמים לתת לו איזה איפוסון קטן (ריבוט) - אם אתה מתקין קבוע ברכב רצוי שתדאג לדברים הבאים:

1. אין סוללה במכשיר.

2. יש לך גישה לכפתורים של הטאבלט או שהארכת אותם לפאנל חיצוני.

3. הרכב איננו רכב גניב והסיכוי שיגנבו אותו ביחד עם הטאבלט נמוך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הארכתי רק את הכפתור של ההדלקה של הטאבלט, והסוללה כבר מזמן בחוץ.

במידה והרכב גניב יש הרבה אפליקציות שדרכם אפשר לנעול או לאפס את הטאבלט.

לדוגמא האפליקציה החינמית avast! Anti-Theft:

מאפשרת לאפס את הטאבלט, לאתר אותו על ידי רכיב הGPS, לנעול אותו או אפילו במקרה שיש מצלמה לכיוון הנהג גם לשלוח תמונה של הגנב.

(כמובן שהפתרון הוא לא מושלם והוא דורש שהטאבלט יהיה מחובר לאינטרנט קבוע על ידי כרטיס סים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נחמד...נחמד מאוד!

מה לגבי HARD RESET - אם לא הארכת את הכתפור של הלמטה אז אתה לא ממש יכול לעשות HARD RESET שלפעמים נדרש גם כן.

מצד שני אם אין סוללה - אתה פשוט מנתק לו את המתח - כמו שאמרתי NICE!

אפרופו - שאלה -

אם אין סוללה ועקפת אותה - מה מגן על הנקסוס מלצרוך יותר מידי זרם?

כי הנה הנתון המדאיג - בזמן שאתה טוען את הנקסוס עם 1.8 אמפר - הוא מסוגל עדיין לפרוק תוך כדי טעינה כשהמסך עובדת בבהירות מלאה - מה שאומר שהנקסוס מסוגל לצרוך מהסוללה כנראה קצת יותר מ1.8 אמפר בכדי לכסות על מחסור הזרם.

אבל אם אתה עקפת את הסוללה - כמה מתח אתה מספק לנקסוס וכמה זרם הספק שלך מסוגל להוציא?

האם המסך אצלך ללא סוללה עובד בבהירות מלאה או שהוא קצת עמום?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבהירות על הכי גבוה, ואין תקלות מיוחדות.

השתמשתי בstepdown שמחובר ישירות + - לטאבלט ללא סוללה, ולמען האמת אני לא חייב לטעון את הטאבלט ב1.8, אני לא צריך לטעון אותו בכלל מספיק אפילו 500MAH ואפילו פחות מהמפצל USB רק כדי להדליק אותו.

http://www.ebay.com/itm/DC-to-DC-4-5-30V-to-1-30V-12A-Buck-Converter-Step-Down-LED-Car-Power-Supply-/181408941977?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item2a3cd0c799

כמה אמפר הוא מוציא האמת שאני לא ממש בדקתי את זה לפחות 5A מנתונים טכניים אני מעריך, כיוונתי אותו על ידי רב מודד לV3.9.

על פי האתר XDA כשהסוללה 0% היא 3.7V ב100% היא 4.2, ככה שאני חושב ש3.9 הוא הנתון הכי בטוח (למרות שיש טוענים שהוא נדלק גם מ5V אבל אני לא חושב שזה בריא כל כך לטאבלט).

משהו שכן צריך לקחת בחשבון שהנקסוס מראה 0% וצריך למצוא פתרון לעדכון הרומים שדורשים שהבטרייה תיהיה מעל אחוז מסוים.

עריכה אחרונה על ידי RoNeR
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3534 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...