Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרוייקט טאבלט גוגל נקסוס 7 - מודל טכני

שימו לב! השרשור הזה בן 3534 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתה יכול לקחת JOYCON EX למשל ולבנות בעצמך כפתורים - זה סה"כ כפתורים עם מינוס משותף ולכל כפתור (לחצן) אתה שם נגד בערך קצת שונה מהאחרים - הJOYCON יודע לקרוא את ההתנגדויות ולפרש אותן לפקודות מקלדת.

העליתי כאן גם סרטון על JOYCON - אתה יכול לקפוץ לתחנה מרכזית, לקנות לחצנים בכל גודל שמתחשק לך (אפילו בגודל מיקרו) להתקין את זה בקופסא פצפונת שאתה תטמיע במקום נבחר ברכב ותיצור לעצמך את המוצר איך שאתה רק רוצה.

לא מסובך בכלל - אפילו פשוט.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 517
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

זה דווקא נשמע יותר מאתגר אבל כיפי ויהיה לפי מידה. ניראה לי שאבחר באופציה הזו גם כדי להנות מהדרך. זה צריך להיות לחצן push to close מן הסתם נכון? רק בעלי התנגדויות שונות.

PAST - POLO 16V , 2000

NOW! - POLO 1.2TSI , 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן.

אתה קונה מה שנקרא לחצן קפיצי רגעי וקונה מספר נגדים בערכים שונים במקצת זה מזה.

מחבר את המינוסים של כל הלחצנים על אותו הBUS ומחבר את זה למינוס של הכניסה לזיהוי הלחצנים של הגו'יקון (יש לו ארבעה זוגות כאלה ועל כל אחד אפשר לשים משהו כמו 16 לחצנים אם אני זוכר נכון)

ועל כל פלוס של כל לחצן אתה מחבר נגד

ככה אתה יוצר לך בעצם מקלדת לכל דבר ודבר.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה משווה בין DAC לבין DAC שהוא גם CONVERTER

הSABRE הוא לא רק ממיר מדיגיטלי לאנלוגי אלא מדיגיטלי USB לדיגיטלי אופטי - יותר מידע אתה תוכל למצוא כאן

http://hifimediy.com/index.php?route=product/product&product_id=83

כאשר המידע החשוב ביותר הינו:

Highlights about Sabre ES9023 dac chip:

- The sound go straight out of the DAC chip and into your headphones or amplifier. It is not needed that the sound signal go through a capacitor to remove a DC voltage, there is no DC voltage to remove! This omits the need of a coloring cap which adds costs and reduces sound quality.

- Jitter Eliminator! The ES9023 utilISed patented HyperstreamTM architecture and Time Domain Jitter Eliminator.

- 112db DNR

וגם

USB (receiver) chip TenorTE7022L:

- Accepts 32khz, 44.1khz, 48khz 96khz sample rates. Most USB DAC's use the cheaper PCM2704 usb receiver chips that can only accept up to 48Khz/16bit.

- Works in USB Adaptive mode. For a asynchronous alternative, look here.

הFIIO כן תומך 24/96 אז כנראה שגם שם הUSB RECEIVER הוא צ'יפ איכותי.

אני בחרתי את הSABRE לאחר שקראתי בפורום בשם ROOTZWIKI איפה שהמפתח TIMUR עצמו כותב ובאחד הפוסטים שם (לך תמצא עכשיו, אחד מתוך אלפים) ציינו שם מאוד לטובה את הSABRE בפן של איכות מאוד גבוהה בתמורה למחיר מאוד נמוך - הבחירה עד עכשיו מוכיחה את עצמה.

אלא אם כן מתחשק לך להוציא 1500 דולר על Audiophilleo2 ביחד עם סוללת ייצוב מתח וכל זה בכדי לקבל שליטה מלאה בסיגנל ולהוציא אותו דרך SPDIF.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכיף - אשמח אם תפתח שרשור משלך בנושא ותעלה תמונות.

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חפש בתחילת השרשור, העליתי לכאן הכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

אם כבר הקפצנו ושאלת שאלה - אז נענה

אין חדש תחת השמש - סה"כ פתחתי שרשור מאז "מה לאנדרואיד ולHU היי אנד" ובאמת הUSBPLAYER PRO מנגנת בצורה פנטסטית אבל ההבדלים קטנים מידי בכדי שאוותר על הנוחות שלי.

פה ושם יש עדיין בעיות מתח שמביאות אותי למצב שרק ריסטרט של הטאבלט פותר בעיות של זיהוי התקני USB או בכלל MOUNT שבוצע לא נכון לאחד הכוננים.

רוב הזמן הטאבלט נטען ללא בעיות למעט ימים בהירים במיוחד בהם המסך עובד חזק מאוד וזולל סוללה מעבר ליכולת המכשיר להטען בטעינה מהירה.

אני מוציא את הטאבלט מהרכב בכל פעם לא רק בגלל חשש מהחום אלא פשוט בגלל שזה ארנק סלולרי לכל דבר ודבר.

אין שום דבר חדש מבחינתי למעט העובדה שאני לא רואה את עצמי יותר מתקין HU סטנדרטי באף רכב אלא אם כן היה שם מלחתכילה ואז אשאיר אותו בשביל האשה או בשביל נוחות.

הפרוייקטים האלה לא עובדים 100 אחוז חלק אף פעם - אבל למי שלא איכפת קצת תפעול בשביל המון תמורה ותוך כדי יכולות היי אנד אמיתיות - למה לא.

אפשר גם היום לעשות את זה כמעט עם כל טלפון של LG או סאמסונג או אסוס או סוני בלי להתאמץ יותר מידי על קסטומיזציה של רומים וקרנלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר הנושא הזה עלה שוב.

לפני חודש התקנתי נקסוס 7 + JBL MS8 על הרכב, אחרי קצת כיוון מישראל ג'וניור החלטתי לנתק את הבטריה של הטאבלט ולחבר לו מתח קבוע ויציב.

הבעיה הראשונה שעוד לא הצלחתי להתגבר עליה סופית זה הזיהוי התקני USB בזמן הנעת הרכב, כרגע אני מזין את המפצל USB מתוך שקע המצת, אם בזמן הנעת הרכב המפצל USB נמצא בחשמל הוא לא מזוהה בטאבלט וצריך להוציא ולהכניס אותו. עד שאני ימצא פתרון לבעיה אני פשוט מניע את הרכב ורק אחרי זה מכניס את המפצל לשקע המצת.

הבעיה השנייה שאני מתמודד איתה זה אות נמוך מאוד, אני משתמש זמנית בDAC behringer uca200 וכשאר אני מנסה לעשות כיול לJBL MS8 אני מקבל LEVEL LOW, ניסיתי להתקין ברכב LINE DRIVER PAC LD10 אבל הוא דוחף לי יותר מידי רעשים למערכת.

בימים הקרובים צריך להגיע אלי HIFIMEDIY SABRE U2 שאני מאוד מקווה שיפתור לי את בעיית האות החלש.

הבעיה השלישית היא שימוש בנקסוס בתור דיבורית BT.

כרגע אני משתמש באפליקציית Tablet Talk כדי לענות לשיחות דרך הנקסוס, הבעיה היא שהשמע והמיקרופון עדיין מנותבים למכשיר פלאפון.

אם למישהו יש רעיון איך לנתב את השמע ואת המיקרופון לנקסוס אני פתוח להצעות.

פה ושם יש עדיין בעיות מתח שמביאות אותי למצב שרק ריסטרט של הטאבלט פותר בעיות של זיהוי התקני USB או בכלל MOUNT שבוצע לא נכון לאחד הכוננים.

הצלחת לעשות MOUNT ליותר מכונן USB אחד?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי שקע המצת - ממסר מתוזמן חכם כמו PAC7 למשל יכול להוות פתרון הולם.

או פשוט ממסר מתוזמן DIRECTED 528T על שקע המצת.

לגבי אות נמוך - אם אתה יכול קודם לאתחל את הMS8 ורק אחרי זה לכוון אותו אז הפתרון הוא פשוט - תאתחל אותו עם מקור אחר.

ולגבי דיבורית - אני לא רואה בזה בעיה באופן אישי ויכול לסבול או דיבורית ישירות מהטלפון (האייפון חמש פשוט מעולה והרכב שלי שקט מספיק בכדי להנות מכך) או פשוט להוסיף דיבורית קטנה נוסח TK30

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ינסה את רעיון הממסר ויעדכן אם תיהיה התקדמות.

לגבי האות כבר אתחלתי את זה עם ליין דרייבר אחרי זה ניתקתי אותו, אבל אני עדיין מרגיש שחסרה לי הרבה עוצמה ביחס לHU הזמני שהיה לי עם הפרוססור.

לגבי הדיבורית, אני מחפש פתרון שיאפשר לי לשמוע את השיחה מהרמקולים של הרכב.

ואני מרגיש שפספסת את השאלה שכוונה ישירות אליך. הצלחת לעשות MOUNT ליותר מכונן USB אחד?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3534 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...