Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרוייקט טאבלט גוגל נקסוס 7 - מודל טכני

שימו לב! השרשור הזה בן 3534 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב מסקרנות יתר ירדתי לאוטו לבדוק כמה דברים, להלן הממצאים:

1. בtwrp recovery אין בעיה להשתמש גם ללא סוללה, הצלחתי לעשות NANDROID להתקין רום למחוק לשחזר והכל עובד.

2. בנוגע לHARD RESET לחיצה ארוכה על כפתור ההדלקה ממושכת מפעילה את המכשיר מחדש.

3. שמתי לב שיש לusb-rom אפשרות בהגדרות ביצועים להעביר את המכשיר למצב ondemand או performance שאמורים לתת ביצועים יותר טובים על חשבון סוללה, אז כרגע להיום התחלתי עם performance ואני ינסה בנסיעה חזרה הביתה להפעיל waze + poweramp + caro0 ואני ינסה לראות איך זה ישפיע על המכשיר.

4. עוד אפשרות מעניינת זה להגדיר ברכב חשבון נפרד של גוגל, ואז בבית דרך האתר של גוגל פליי להוריד אפליקציות ישירות לרכב ( ברגע שמדליקים את הטאבלט הוא מתחיל להוריד).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 517
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לאחר נסיעה של 40 דקות עם מצב הperformance אני חייב להגיד שההבדל מורגש הטאבלט מרגיש יותר מהיר האנימציות מעבר מרגישות יותר חלקות.

מצב performance פשוט קובע את תדר המעבד לתדר הכי גבוה, לאומת זאת מצב ondemand מעלה ומוריד את תדר המעבד כדי לשלב ביצועים עם צריכת חשמל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור - אם המעבד עובד קבוע בתדר הכי מהיר שלו הוא מייצר יותר חום = צורך יותר אנרגיה.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השלב הבא בפרויקט - מצלמת נסיעה

לצורך ניסוי בדקתי 2 מצלמות, LOGITECH C525 , microsoft hd 3000

המצלמות הם בעצם מצלמות USB רגילות של מחשב שמתחברות דרך המפצל USB, יש אפשרות לחבר גם מצלמות RCA על ידי EASYCAP.

האפליקציה היא caro0

מאפשרת צילום נסיעה + מפה שתראה איפה בוצע הנהיגה(מקצים לדוגמא 8G והאפליקציה נותנת לראות כמה ימים אחורה)

מתחברת לרכב על ידי OBD2 ונותנת הרבה מידע בזמן אמת כולל חישוב דלק פר נסיעה וחישוב דלק כולל, טעינת מצבר, חום מנוע ועוד.

כרגע אני קצת תקוע בבחירת המצלמה והמיקום שלה, אני לא כל כך יודע איך להעביר כבל בין הדשבורד לחלון.

לצערי אני חושב שהמקום הסטנדרטי של מאחורי המראה המרכזית לא כל כך חכם בגלל שזהו מקום שהסאב ממש אוהב להרעיד.

האפליקציה מאוד מומלצת גם לאנשים שסתם רוצים לצלם את הדרך על ידי הפלאפון, בשנה האחרונה ההיתי מחובר עם נוט 2 על מעמד שמשה לצורך תיעוד הדרך.( על ידי המצלמה המובנת של הפלאפון )

car.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נחמד!

האם אתה יכול להקצות את ה8GB האלו לתוך HDD חיצוני? (במילים אחרות לתוך MOUNT שנבחר בצורה ידנית).

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כעיקרון לא ניסיתי אבל אני מעריך שזה עובד, יש אפשרות בהגדרות להעביר מפנימי לחיצוני שאני חושב שהנקסוס מייצג את כונן הOTG בתור חיצוני (SDCARD).

(מניסיון שלי עם הנוט 2 היתה לי בחירה פנימי או חיצוני ו אפשרויות של 2GB 4GB 8GB 16GB 32G.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תריץ אחורה בחיפוש ניר - אתה תראה שלא ממש צריך - ברגע שאתה מחבר אביזר מסוג USB VIDEO GRABER ואתה עובר לאפליקציה המצלמה של הנקסוס היא מזהה את אביזר הUSB הזה ומראה מה הוא מצלם.

מעבר לזה יש גם מידע בYOUTUBE.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

יצא רום חדש לנקסוס 7 2012 שמותאם לרכב.

מבוסס slimkat 4.4.4

אפשרות להוספת כל כפתורי המולטימידיה לNAVBAR,

אפשרות לבחירת סרטון כיבוי ( לאחר שמוציאים את המפתח ) ועוד.

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2789993

עובד איתו כבר שבועיים, עובד ממש מצוין.

סירטוני "powerloss": (יצירות שלי)

https://drive.google.com/folderview?id=0ByMPSnGy7Y0cUzlMOVNTUmVXdUE&usp=drive_web

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נחמד - בשבילי באופן אישי זה מידע שאני מאוד שמח לדעת שנמצא בשרור הזה לפרויקטים עיתידיים.

במה שעובד, אני לא אוהב לגעת, לשנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע את כמה אתה מכיר את מערכת האנדרואיד, יש כלי שנמצא בrecovery שנקרא nandroid.

עם הכלי הזה אתה יכול לגבות את הרום הנוכחי שלך, כולל האפליקציות והכל, ממש כמו ghost image.

זה אומר שאתה יכול לגבות להתקין רום אחר לנסות אותו ואם לא מתאים בשתי לחיצות אתה חוזר אחורה למצב הקודם שהיה לך.

יש גם אפליקציה בשם titanium backup שיודעת לגבות אפליקציות באופן מלא כולל נתונים, ככה שאחרי שינוי רום אתה יכול להחזיר את כל האפליקציות למצב הקודם שלהם.

אז במה שעובד, כדאי לגעת, כי אפשר להוציא ממנו הרבה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה הסיפור של TOMETO TOMATO

כל אחד והגישה שלו לחיים - אני בא מתחום טכני, מאוד טכני - את האנדרואיד אני בקושי מכיר אבל אני מכיר היטב מערכות הפעלה רבות וחלקן מבוססות יוניקס\לינוקס העניין כאן הוא עקרוני - אני מפריד בין סביבת עבודה לסביבת מבחן

בPRODUCTION אני לא נוגע! :-D

יש לי עוד נקסוס בדיוק כזה רק עם פחות מקום לאכסון מידע ובו אני יכול להתנסות - מצד שני, זה הנקסוס של הילדה - אז גם בוא אני לא נוגע :-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3534 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...