Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרוייקט טאבלט גוגל נקסוס 7 - מודל טכני

שימו לב! השרשור הזה בן 3504 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז מבחינת השלבים אני יכול לעשות את זה דרך הטאבלט בלי מחשב זאת אומרת להוריד את בגרסא הנכונה של cm11 את האלמנטל קרמל (רוט, ריקוברי twrp יש לי) להכנס לריקוברי twrp לעשות wipe להכל חוץ מהאיחסון שלי ואז install ובקבצים שהורדתי cm11 וכן הלאה עם הקרנל.

זה אפשרי כל זה? במידה וכן תוכל בבקשה להביא לי לינק להורדה שנראית לך יציבה וסבבה של cm11 פשוט יש הרבה.

תודה מראש יוסי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 517
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

Clean rom 3.6

http://www.scottsroms.com/downloads.php?do=file&id=546

elementelx

http://www.androidfilehost.com/?fid=23610159112652343

לאחר בירור קצת התברר לי שנכון לעכשיו הגרסאות של AOSP יותר יציבות מCM11.

clean rom כולל בתוכו gapps.

ככה שהשלבים מתקצרים

recovery > wipe > clean rom > reboot > recovery > elementelx > wipe cache > reboot

אחרי זה כבר אתה מגדיר tasker והכל.

וכעיקרון כן אתה יכול לעשות את כל העדכונים בטאבלט ישירות, רק שים לב שההקבצים שאתה מוריד באמת ירדו טוב, יש נטייה לדפדפנים של פלאפונים וטאבלטים לא להוריד קבצים כמו שצריך ולהוריד קבצים בגודל ביטים בודדים, סביר להניח שאם זה ירד לך מהר מידי זה לא טוב.

הקבצים אמורים לשקול בערך 350 לרום משולב גפס ו10+ קצת לקרנל.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שני יבין למה בעצם צריך את הclean rom יש לי כבר עכשיו סטוק 4.4.4 ואני יכול להתקין רק את הקרנל של אלמנטל, או שיש בזה תמיכה מיוחדת כדי להפעיל דברים שחשובים לרכב?

זה משנה מבחינת התמיכה בusb audio , fast charge וכל האופציות אם אני משתמש בclean rom, cm11 או סטוק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כעיקרון טכנית אתה צודק אתה יכול להסתפק בסטוק, ורוב מה שאתה צריך באמת נמצא על הקרנל.

פשוט CLEAN ROM אמור להיות קצת יותר מהיר.

במידה ואתה רוצה ללכת על הקרנל

recovery > elementelx > wipe cache > reboot

הכל מתקצר.

אתה יכול להתחיל ככה אם לא יספקו אותך הביצועים תתקין את הcleanrom

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקנתי את הקרנל תודה על כל העזרה.

איך אני יודע עם הusb audio פעיל?

יש משהו שצריך להגדיר בקרנל או אופציות מעניינות להפעיל?

במידה ו אני יחליט להתקין רום על הקרנל מתקינים רגיל על הקרנל או שצריך להחזיר לקרנל המקורי ואז להתקין מחדש?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפעולה של הWIPE פשוט מוחקת הכל.

ואז אתה מתקין פשוט רום וקרנל חדשים.

אפעם אין צורך לחזור לסטוק, רק במידה והמכשיר קרס לגמרי ואין לך אפשרות להיכנס לרקברי על ידי ווליום למטה והדלקה.

אתה תדע שהUSB AUDIO פועל ברגע שתחבר DAC.

אתה יכול להוריד את האפליקציה usb host control

שדרכה אתה יכול ממש לראות איזה מכשיר זוהה ואיזה נתיב יש לכל כונן USB

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

lanosforce

הבטחתי שאני יבדוק לך את הmortplayer.

קודם כל הכל עובד כמו שצריך, אין אצלי קפיצות, ניגנתי קבצי MP3 וFLAC דרך USB DOK.

אני לא כל כך טוב בסקירות אבל זה הרושם שלי מהmortplayer

יתרונות:

הגישה לתיקיות באמת מהירה.

דרך אגב מבחינתי בהשוואה לpoweramp פה נגמרות היתרונות.

חסרונות - בהשוואה לpoweramp

ממשק לא כל כך מלוטש באנגלית.

פרסומות :(.

אקולייזר ברמה מאוד מאוד מאוד נמוכה.

אין crossfade זה פשוט מעצבן כל פעם שעוצרים או מעבירים שיר הכל נחתך בבום ושומעים פק קטן מהטוויטרים. לאומת poweramp שהכל הולך חלק כיאלו יש איזה DJ שמתקלט לך מהתא כפפות.

לא כל התמונות של האלבומים נטענו לי כמו שצריך.

לא מצאתי אפשרות להכניס שיר לתור (שיתנגן אחרי השיר הקיים).

*יכול להיות שחלק מהחסרונות הם בעצם אני שלא מכיר עד הסוף את התוכנה אבל זה מה שהצלחתי לעשות, ואולי קצת קשה להשוואות בין נגן חינמי לנגן בעולה כמה שקלים.

מבחינתי אני נשאר עם POWERAMP מבחינתי לא כל כך נורא ללחוץ שתי לחיצות עד הרשימת האלבומים.

במידה ולמישהו יש מתחרה ראוי לPOWERAMP אשמח לנסות עוד נגן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי על הרום אוטודרואיד המורט פשוט קופץ וחבל.

יש לי ביט1 אז אין לי צורך בשום אקולייזר תוכנתי נוסף כזה או אחר.

הפאוור אמפ קורא ממש לאט ויכול להיות שזה מה שיפיל אותו אבל לבינתיים נראה שיש לו את כל מה שצריך ואולי יותר בכדי להחליף את המורטפלייר.

לא היתה לי עדיין אפשרות ממש לתפעל אותו עם הHDD כי הכל היה בתנועה והשבוע בבקרים אני שומר על הילדה, אין גן, לקחתי שבוע חופש

בכל מקרה השבוע ושבוע הבא אגבש דיעה סופית לגבי הישארות עם הרום החדש או חזרה אחורה.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת מוזר מה שאתה מספר אצלי אין שום לאגים או בעיות, נראה לי שאולי אני יגיע למפגש הבא או משהו ונבדוק כבר בלייב אם מה שאתה מתאר נמצא גם אצלי, יש מצב שהתרגלתי לסוג כל שהוא לבעיות.

ותפעיל את הקרוספייד תראה איך לא תרצה לחזור אחורה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין מה תהיה התגובה שלך אחרי שתשמע משהו מתנגן ישירות דרך USB player pro כשהוא נעול על הdac ועוקף את הalsa :twisted:

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3504 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...