Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

onr ומים מזוקקים כנוזל שמשות ברכב + ניקוי שמשות

שימו לב! השרשור הזה בן 1337 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני בכלל לא משתמש בשפריצר של השמשות :roll: (יש במיכל 20 אחוז חומר כחול והשאר מיים),

אבל כל שבוע אני לוקח מגבת מיקרופייבר פשוטה עם ONR QD ועובר על השמשה..

אין טעם להשתמש השפריצר, וגם אם בנסיעה ארוכה צריך ולהשתמש, יש מגבת + ONR QD ברכב באופן קבוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואם אתה נוסע ופתאום עף לך משהו על השמשה? נסיעות ארוכות עם לכלוך כמו בכביש 6 לדוגמא, סתם פתאום צואת יונים על הדרך..לא כולם יעצרו את הרכב ויוציאו מטלית, מלבד זאת כשמדובר ב ONR בדילול נמוך עם מים מזוקקים אני לא רואה שום דבר רע בלהשתמש במתזים.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפעלת שפריצירים בכביש מהיר (נגיד מעל 100 קמש), יגרום להתזה על חלקים רבים מהרכב (וגם על רכבים מאחור), אני לא אסתכן בלכלכך את הרכב יותר .. במיוחד אחרי שטיפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני לא השתמשתי בשפריצרים שלי כבר המון זמן בנסיעה. מדי פעם תוך כדי שטיפה מפעיל אותם כדי שלא יתייבשו ונותן למשאבה שלהם לעבוד קצת

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

DC10, אתה ממש מגזים.

עם כל הכבוד לחשיבות של הנקיון של הרכב שלי אני לא אחשוב פעמיים אם להתיז או לא במידה ובדיוק ניהיה לי כתם על השמשה של משהו לא ידוע, דבורה שמתה והשאירה סימן או מלא סימני אבק על השמשה, גם אם הלכלוך קליל ביותר ועדיין אפשר לראות את הדרך...

אתה גם מוריד נעליים לפני הכניסה לרכב ? משתמש בכפפות כשאתה לוחץ על הכפתורים ? נו באמת...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Reka, לא יודע למה אתה רגיל, אבל אני לא נכנס לאוטו עם כפפות\חלוק רופאים.

כבר כמה שנים טובות לא יצא לי צורך להשתמש בשפריצר תוך כדי נסיעה.

אם אתה מתיז על כל דבר קטן, אז בכבוד, רק אם אתה נוסע בכביש מהיר שים לב לרכב מאחוריך.

Turbulence, משגע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משתמש בשפריצרים כ-ל נסיעה, לא יכול לנסוע אפילו עם שכבת חול קטנה על השמשות. ואני אחד הפדנטים בניקיון, יש פה לא מעט פרוייקטים שהעלתי, ואני מבצע גם עבודות בתשלום לאנשים. ועדיין משתמש בשפריצרים בצורה קבועה.

שם מים מזוקקים, עם מעט נוזל חלונות כחול, לא עושה נזק לכלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1337 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...