Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

onr ומים מזוקקים כנוזל שמשות ברכב + ניקוי שמשות

שימו לב! השרשור הזה בן 1301 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תגידו חברים,

אני רוצה לעשות פלסטלינה, לפני עשיית הפלסטלינה אני יכול לשטוף בשיטה הזאת עם ONR לפני עשיית הפלסטלינה? או שחייב עם מים זורמים (שני דליים לדוגמא)?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השיטה הזאת טובה לתחזוקה.

שטיפה לפני ביצוע פלסטלינה צריכה להיות הרבה יותר יסודית ומקיפה, עם חומרים מעט יותר אגרסיביים, כך שתצטרך לפנות לשיטת שני דליים.

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכוונה לשמפו.

ואחרי השמפו חייב IPA או שאפשר ישר להמשיך לווקס?

אני מפחד ממש מIPA, פעם ניסיתי לנקות איתו איזה טלפון מוטורולה ישן (כיסוי ברזלי כזה בצבע כחול מטאלי) במעבדה אלקטרוניקה בעבודה ישנה שלי, עברתי עם החומר (לא מדולל) והוא הוריד את הצבע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל זה מדללים אותו עם מים 1:3.5 או 1:4.

שמפו ונקיון טוב לפני הווקס, לאחר מכן פלסטלינה, לאחר הפלסטלינה עושים שטיפה נוספת + IPA ורק אז ווקס.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל זה מדללים אותו עם מים 1:3.5 או 1:4.

שמפו ונקיון טוב לפני הווקס, לאחר מכן פלסטלינה, לאחר הפלסטלינה עושים שטיפה נוספת + IPA ורק אז ווקס.

איפה קונים IPA? ומה אני אומר למוכר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שטיפה נוספת, ייבוש, ורק אז ווקס/אוטם.

אם תבצע ipa על פח רטוב זה יגביר את דילול האלכוהול עם המים, והעניין לא יהיה אפקטיבי.

לאחר ipa ישר עוברים להגנה.

לך לסופר פארם ותבקש אלכוהול 70%.

ריצ'רץ' - במצב כזה שהרכב מאובק מאוד, רצוי Onr בשיטה רגילה, אל תשכח את ה-pre wash, זה השלב הכי חשוב.

מיכאל - כן ניתן, בכל מקרה גם אחרי הגרניק, רסס onr כ-prewash לפני המעברים עם המטלית, חייב סיכוך.

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה שאני שואל את זה פה בשרשור הזה כי זה יהיה לא קשור, אבל זה בהמשך לשאלות שלי, (אגב שיפופו ה-inbox שלך מלא, אי אפשר לשלוח בפרטי).

אחרי שאני שוטף את האוטו לפני הפלסטלינה אני חייב לייבש את הרכב? או שאני יכול להתחיל את הפלסטלינה (כמובן שעם חומר סיכוך) על אוטו רטוב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר שטיפה מקדימה לפלסטלינה, לא מייבשים את הרכב, עוברים ישר לעבודה.

ריץ' - prewash בידיוק כמו בתחילת המדריך, מיכל לחץ עם מיל ו-onr מדולל.

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר שטיפה מקדימה לפלסטלינה, לא מייבשים את הרכב, עוברים ישר לעבודה.

ממליץ להעביר ניגוב על השמשה והחלונות ברכב לפני תחילת העבודה.

הפלסטלינה זה תהליך שלוקח דיי הרבה זמן...חבל שהמים יתייבשו ויהיו סימני אבנית. (מניסיון לצערי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חנות הציעה לי את המוצר הבא:

DSC_0098-500x500.jpg

מדובר בנוזל שמשות מרוכז, מערבבים את הבקבוק עם 3 ליטר מים מזוקקים.

החברה גרמנית, אני אישית אף פעם לא שמעתי עליה, מישהו מכיר?

בכל זאת אני אנסה את המוצר, בטוח שיהיה יותר טוב מהמיכלים הכחולים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1301 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...