Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

onr ומים מזוקקים כנוזל שמשות ברכב + ניקוי שמשות

שימו לב! השרשור הזה בן 1298 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ממליץ להעביר ניגוב על השמשה והחלונות ברכב לפני תחילת העבודה.

הפלסטלינה זה תהליך שלוקח דיי הרבה זמן...חבל שהמים יתייבשו ויהיו סימני אבנית. (מניסיון לצערי)

אוקיי תודה רבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ להעביר ניגוב על השמשה והחלונות ברכב לפני תחילת העבודה.

הפלסטלינה זה תהליך שלוקח דיי הרבה זמן...חבל שהמים יתייבשו ויהיו סימני אבנית. (מניסיון לצערי)

אכן כן סימני אבנית על השמשות זה מעיק, שמתי לב שגרמתי לזה בעצמי לצערי ועכשיו אני צריך לנסות פלסטלינה.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

מבחינת סתימות, גם לי לא היה אף פעם.

אבל באחד הרכבים (רכב ישן) הנוזל השאיר לי סימנים על מכסה המנוע (שירדו בפוליש). בשאר הרכבים החדשים לא הבחנתי בבעיה הזו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Wurth חברה מוכרת.

אכן.

בנוגע לנוזל הכחול - עשה לי סתימה רצינית, במשאבה עצמה. (יש פילטר בפתח המיכל).

בהתחלה חשבתי שמדובר בסתימה בשפריצרים עצמם, ועשיתי אינפוזיה עם מסיר אבנית, אבל לא שם הייתה הבעיה.

ניקזתי את כל הנוזל שבמיכל, פירקתי את המשאבה, ניקיתי מה שיכלתי - והופ - חזר לעבוד.

מה שגם מדובר במשאבה יחסית חדשה, בת 4 שנים.

M-TECH E46

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

מבחינת סתימות, גם לי לא היה אף פעם.

אבל באחד הרכבים (רכב ישן) הנוזל השאיר לי סימנים על מכסה המנוע (שירדו בפוליש). בשאר הרכבים החדשים לא הבחנתי בבעיה הזו.

מתאר לעצמי שלא שמת לב לזה כי מדובר ברכב חדש יחסית, אבל לאורך טווח הנוזל אכן גורם לנזק, לאט ובטוח, בכל אופן יש בו אלכוהול ועוד כל מיני כימיקלים שכנראה פוגעים בצבע, שמתי לב בסופר לנסר הישנה שהיתה לי, כשהייתי מפעיל מגבים היה נשפך קצת מהנוזל על הגג / מכסה מנוע, זה היה משאיר סימנים קשים בשמש שהיו יורדים רק עם שטיפה בחומר חזק.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום שטפתי את האוטו בפעם הראשונה עם ONR.

האמת שהיה די קשה ומתיש,3 שעות עבדתי על האוטו רק חיצונית.

האוטו לא נשטף מאז האובך הנוראי וכנראה שזו הייתה הבעיה.

האם כדאי לרסס את כל האוטו מלכתחילה או לרסס כל פאנל בנפרד ולהמתין ?

אני חושב שאם אני ארסס את האוטו מלכתחילה זה יחסוך לי זמן המתנה כל פעם מחדש.

לגבי ה-silk shine - אין ספק שהוא עושה את העבודה נאמנה רק שהוא משאיר סימנים של ניגוב על הפאנלים השחורים מסביב לחלונות.

איך מנקים איתו מבלי שיווצרו סימני מריחה ? (לפני היישום ניקיתי עם SONAX ומיקרופייבר).

(את הsilk מרחתי עם אפליקטור של מגוויר - יש מצב שמרחתי יותר מידיי על האפליקטור ?)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל שטיפה אחרי האובך שהיה ממליץ על שטיפה בגרניק ושמפו חזק כגון הסיטרוס, אישית לא הייתי משתמש ב ONR אחרי כל החול שהיה ובגלל זה היה לך קשה.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כאלה שאין להם גישה למים ו ONR זה האופציה היחידה :-(.

במקרים כאלה צריך לשיים קצת יותר ONR בדלי, ולהשתמש עם דלי שני של מיים לצורך שטיפת הכפפה בין פאנל לפאנל,

לפני כל מעבר הייתי מרסס ONR (במינון QD) על הפאנל ועובר עם כפפה.

אחרי שמסיימים את כל הרכב, עובר עם ONR QD ומטלית מיקרופייבר לצורך פייניש אחרון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השתמשתי במטליות QD של הקוריאני ללא דלי,לפני כל פאנל ריססתי קצת והמתנתי בין חצי דקה לדקה ואז עברתים המטליות ולבסוף ייבשתי עם אובר.

נראה לי שבסופש הקרוב אני אעבור מחדש כדי לעשות פינישים,מקווה שיהיה לי הרבה יותר קל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להוסיף Onr מעבר למינון המומלץ המקסימלי בדלי (30 מ"ל על 7.5 ליטרים מים), אינו מגביר את יכולת הנקיון של onr.

דילול גבוה מהמומלץ יבוא בסופו של דבר לרעתכם.

לרסס את כל הרכב במכה ורק אז לנקות, לא טוב.

הסיבה היא שהחומר יתייבש עד שתגיע לפאנל אותו אתה רוצה לנקות, ואתה צריך סיכוך, הרבה סיכוך.

אין קיצורי דרך, מרססים פאנל, ממתינים בין חצי דקה לדקה, ורק אז עוברים עם הכפפה.

אני לא יודע אם ניקית עם דלי אחד גדול וגריט גארד, או שני דליים.

במקרים כאלה שאין גישה למים זורמים והרכב מטונף ברמות, אישית הייתי בוחר בשני דליים שהגדול מבינהם יכיל את המים ללא התמיסה.

בנוסף, הייתי מוסיף עוד כפפה, שתשמש אך ורק לניקוי פאנלים תחתונים ברכב.

ד"א אתמול ניקיתי את הרכב לראשונה מסוף נובומבר (!!!!!), לקח לי כמעט חמש שעות, רק חיצוני (רק ג'אנטים שעה- לנקות פלאסטידיפ מג'אנט שלא נוקה מליון שנים ולו מליון חישורים, לא כיף).

הלכתי על שטיפה עם פיירי בדילול אגרסיבי מאוד עם שני כפפות נודל ירוקות, שני דליים גדולים עם גריט, "פלסטלינה" (clay mit g3), שטיפה חוזרת כמובן, panel wipe, ולקינוח יישמתי מוצר של קארפרו ששכחתי שיש לי וששמרתי למקרים בהם באמת לא יהיה לי כוח ליישם הגנה (היישום שלו מצחיק בקלילותו, היה לי חבל לבזבז את הזמן שלי עם מריחות המתנות והורדות, כי אוטוטו פוליש), החומר נקרא carpro hydro2, סילנט דיי מדהים, פשוט נח לו בארון שנה ומשהו ושכחתי מקיומו.

לא יכול להמליץ עליו כי הוא לא שווה את המחיר בשיט :) מאוד יקר יחסית לכמות שנדרשת ליישום.

אבל עדיין הפקתי ממנו המון תועלת.

עריכה: הלכת על שיטת המטליות, ממש לא מומלץ במקרים כאלה חבר.

זה לתחזוקה שוטפת, לא מתאים לנקיון רכב שלא נוקה חודשים.

צריך להתאים את הטכניקה לרמת הלכלוך ברכב.

עריכה אחרונה על ידי sciPoPo

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

sciPoPo שטפתי את הרכב עם שיטת המטליות שלך ללא דליים.

מישהו יכול לענות לי לגבי הsilk shine? קשה ממש לשלוט עליו בכמות ששמים על האפליקייטור כי אין לו פקק התזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1298 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...