Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

onr ומים מזוקקים כנוזל שמשות ברכב + ניקוי שמשות

שימו לב! השרשור הזה בן 1285 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

את האמת לא הייתי מודע לזה,נבדוק זאת בעתיד.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

כבר למעלה מ 11 שנים שאני עושה "פטל", מעט נוזל שמשות והיתר מים מסוננים בריטה. מעולם לא הייתה לי סתימה ואני משער שהמינון הנמוך של החומרים הפעילים שבתרכיז לא פוגע בשום דבר.

בתכל'ס? מים מסוננים או מזוקקים ללא נוזל שמשות כלל יעשו את אותה הפעילות בדיוק.

איתמר

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כנ"ל כמו איתמר, אך משתמש בספרי לניקוי החלונות (סנו ודומים לו).

מוסיף בערך 30 מ"ל לליטר מים מפילטר.

פתרון זה הוא זול ועובד אצלי מצויין כבר שנים רבות.

If you can't go fast with 90hp, 900hp won't help you. © Bob Hall

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני תמיד קונה את בקבוק הגדול של 5 ליטר ב 20 שקל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פקק של דודו low on euw ל-3 ליטר מים מזוקקים (בד"כ מהמזגן, לפעמים קונה מיכל ואם נתקע בלי אז מים רגילים)

לא יודע אם סותם או לא (רק שנתיים עם הרכב) אבל משאיר חלונות ממש נקיים ולא פוגע בצבע.

Golf 1.6 2002-> Lancer 1.6 2007-> Swift 1.2 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כמו יוליאן, קונה את הבקבוקים של ה- 4-5 ליטר מאייס או הום סנטר, לא היו שום בעיות, אבל אם אתם אומרים שזה מוריד את הווקס

אז אתם המומחים.

רועי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אריק, אם יש לך בבית onr, תוסיף בערך 20 מ"ל למים מזוקקים, ותשפוך לתוך המיכל.

מנקה מדהים, בגשמים חזקים יוצר הידרופיליה קלה (האפקט הזה שהמים "בורחים"), לא פוגע בשכבת הווקס והאוטם כמובן.

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן שמעתי על העניין עם ONR אך אחרי שראיתי תגובה של ספונסר של אופטימום באוטוגיק ירד לי מזה.

http://www.autogeekonline.net/forum/auto-detailing-101/31051-onr-washer-fluid.html

יש לי ציפוי gtechniq g1 על כל השמשות.

כרגע אני עם נוזל ב10 שקל מאוטודיפו,עושה את העבודה וברכב הקודם לפחות לא סתם לי את השפריצרים,אך איני יודע מה ההשפעה על שכבות הגנה וגם שמתי לב שהוא משאיר כתמים על הצבע,שאומנם יורדים בשטיפה אבל זה מבאס בכל מקרה.

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נוזל שמשות זול מאוטו דיפו בהחלט יעשה את העבודה מבחינת ניקיון אבל הוא בעליל לא בריא לצבע,דיי דומה לסנו קליר AJAX ודומיהם בעניין הזה.

כבר נתקלתי במספר רכבים עם כתמי צריבה לבנים בצבע בדיוק באותם מקומות שהנוזל שמשות מגיע אליהם.

יש לי נסיון מעולה עם המוצר של SONAX ועם המוצר של CAR PLAN,תוספת קטנטנה של ONR לא תזיק אבל היא לא הכרחית .

שלומי.

חולם לראות את iron maiden , בינתיים מלטש לי...

[email protected]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כול השנים משתמש בנוזל שמשות הזה וכך אבא שלי,לא נתקלתי בסימנים,אולי זה תוצאה של קקי ציפורים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

כפי ש-aderet אמר.

לחלק מהרכבים הוא עלול להיות לא בריא.

אנחנו משתמשים בנוזל הזה, ברכבים החדשים לא רואים שהוא עושה נזק. אך בצבע של רכב בן 21, זה השאיר סימן איפה שהמים הותזו, תראה את התמונה, אם מסתכלים טוב אפשר לראות את זה:

Untitled-1.jpg

פוליש פתר את הבעיה, ומאז אני מנסה לא להשתמש במים האלו.

מאיפה אתם קונים את המוצרים של קארפלן וסונקס?

עריכה אחרונה על ידי LowNSlow
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1285 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...