Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

onr ומים מזוקקים כנוזל שמשות ברכב + ניקוי שמשות

שימו לב! השרשור הזה בן 1305 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

sciPoPo האם החומר הזה תואם APC - כלומר הכנת הקרקע לפני יישום ?

http://www.autostore.co.il/%D7%AA%D7%A8%D7%A1%D7%99%D7%A1-%D7%A0%D7%99%D7%A7%D7%95%D7%99-%D7%9B%D7%9C%D7%9C%D7%99-Chemical-Guys-All-Clean.html

+ האם ניתן להשתמש ב APC עם מטליות מיקרופייבר פשוטות או שצריך איכותיות ?

אני משתמש בחומר הזה לניקוי פנים של הרכב ולניקוי תא המנוע.

המטלית היא תלות במקום שאתה משתמש בAPC

לדשבורד אני משתמש במגבת איכותית

לתא המנוע מגבת סינית פשוטה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

כאן דיברנו על ONR כנוזל שמשות, יש כאלה שמשתמשים בזה והמליצו, ואחרים שפחות ממליצים - אתה מוזמן להציץ...

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?558083-%D7%A0%D7%95%D7%96%D7%9C-%D7%A9%D7%9E%D7%A9%D7%95%D7%AA-%D7%9E%D7%95%D7%9E%D7%9C%D7%A5&highlight=onr+%D7%A9%D7%9E%D7%A9%D7%95%D7%AA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

קראתי את המדריכים שלכם על ONR ועוד הרבה מדריכים אחרים על מוצרים שונים.

אשמח אם תעזרו לי לעשות סדר בבאלגן. יש לי ידע בסיסי בפוליש, פלסטלינה ווקס אך עדיין עם כמה שאלות פתוחות.

אני בטוח שהשרשור יעזור לעוד אנשים כמוני להבין את הFllow בצורה מסודרת ומקיפה על טיפול ותחזוקה בצבע הרכב, חילקתי את זה לכמה נושאים תשתדלו לענות לפי המספור בבקשה:

טיפול ברכב:

1. פלסטלינה או NANO SKIN ומה ההבדל? (דילול ONR מל60 ל3.84 ליטר?)

2. וקס? אוטם צבע? או ציפוי ננו? לפי הבנתי לכולם אותה המטרה "שכבת הגנה וברק", ננו מחזיק יותר זמן בדר"כ אך מה ההבדלים הנקרים הנוספים?

3. האם אתם מבצעים את אותן הפעולות על שמשות ופנסים כמו על צבע הרכב?

תחזוקה שוטפת:

4. ניתן "לסבן" את הרכב עם ONR כמו עם שמפו? זאת אומרת העברתי מים על הרכב, סיבון, שוב מים וניגוב. מה הדילול שיש להשתמש בדלי (30 מל ל7 ליטר)?

5. מטליות מיקרופייבר וכפפות מיקרופייבר (ג'ילדה עבר זמנה?). יצרנים מומלצים? מה ההבדל בין מטלית שקונים בסופר למטלית ייעודית מחנויות רכב?

6. טיפול נקודתי בלשלשת ציפורים, זבובים שנמרחו וכיוצא בכך. להשתמש בONR בדילול 62.5מל לליטר לרסס נקודתית לחכות ולנגב? או להשתמש בחומרים אחרים ייעודים למטרה?

מקווה שהשאלות יצרו סדר והבנה אצל משתמשים רבים, כיוון שבפורום יש כל כך הרבה שרשורים והלכתי לאיבוד ביניהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום.

באיזה חומר מומלץ לנקות את הזכוכיות (בכותרת)?

אני לא מצליח לנקות אותן כמו שצריך, אני משתמש במגבת מיקרו פייבר ובמנקה שמשות של סנו, גם מבפנים וגם מבחוץ, תמיד נשאר לי הסימני ניגוב והסימנים של המגבים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף, אני תמיד מנקה ומנגב יפה אך לאחר כמה זמן נשארים סימנים ולפעמים גם אבק נדבק.

מנסה בכל השיטות, עיתונים, ניירות, מטליות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחד המוצרים הטובים ביותר שיש לניקוי שמשות (לאחר ניסוי רוב המוצרים)

לא משאיר שום סימן.

http://www.autostore.co.il/%D7%AA%D7%A8%D7%A1%D7%99%D7%A1-%D7%A0%D7%99%D7%A7%D7%95%D7%99-%D7%A9%D7%9E%D7%A9%D7%95%D7%AA-SONAX-Xtreme.html

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסיתי הרבה. הכי טוב?

קחו נייר סופג ותרסיס ניקיון חלונות ביתי. (רסס נגב כזה שמנקים איתו הכל)

עושה עבודה הכי טובה מכל השיטות שיש והכי זול למי שזה מפריע.

ד"א עם התרסיס הזה אפשר לעשות הכל באוטו - דשבורד, פלסטיקה, ניקלים.

היום:

Alfa Romeo MiTo 2010 Distinctive Move 1.4T 155HP

בעבר:

Minimum SIZE, Maximum FUN. Smart Fortwo 2004 0.7T:twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי שמנקים עם סנו ומטלית, לוקחים מטלית יבשה ועוברים על החלונות ואז אין סימנים.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משתמש במטלית לניגוב חלונות של הקוריאני ונוזל שמשות של CG שרכשתי באוטוסטור. העניין הוא כזה, משפריצים 2 שפירים על המטלית ועוברים על החלון, עכשיו מה שחשוב זה להפוך את המטלית לצד היבש ולעבור שוב על החלון כמה ניגובים, זה יוריד את כל המריחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עובד עם המוצרים של CG עבור השמשות.

יש לי את האדום (הישן, בריח רימון), מנקה טוב, אבל דורש מעבר שני עם מטלית יבשה (משאיר HAZE ).

היורש שלו, זה שבצבע ירוק (גלאס קלינר?), סבבה לגמרי.

הסנו אולי מנקה טוב מאוד כפי שצוין, אבל מכיל אמוניה, שלדעת גדולים לא ממש בריא לגומיות ושאר החומרים שבאים במגע עם הזכוכית. (המוצרים הייעודיים אגב, יכולים להתאים גם לניקוי מסכים מאותה הסיבה שציינתי).

M-TECH E46

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1305 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...