Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

onr ומים מזוקקים כנוזל שמשות ברכב + ניקוי שמשות

שימו לב! השרשור הזה בן 1285 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מעולה. תודה.

אגב מה ההבדל בין הכחול לירוק?

התנגדות של בידוד איננה לינארית ואם המתח השאריתי באזור הזליגה של גוף החימום כשהאפס מחובר נמוך מספיק לא תהיה זליגה משמעותית. כשהאפס מנותק מלוא המתח מופיע בנקודה החלשה ונוצרת פריצה להקפיץ את הפחת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

רציתי לשטוף את הרכב בצורה יותר מקצועית. עכשיו היות ואני חובבן ומודה שמעולם לא עשיתי זאת חיפשתי כאן בשרשור תשובות.

למעשה אין לי צינור זמין ליד האוטו. אני שוטף עם דליים.

אני מנסה לקבל איזושהי הבנה לגבי ONR - טוב לשימוש על שמשות/חלונות אבל לא טוב במגע עם פח?

לא הצלחתי למצוא מהי שיטת המטליות אע"פ שחיפשתי !

מתנצל מראש על השאלות,

את שאר המידע כן הצלחתי למצוא כאן, ואני מקווה להשלים את החסר.

תודה

מנהלים, אולי כדאי להחזיר את שיטת המטליות לפוסט נפרד?

פשוט חבל.

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה אבסורד, השרשור הזה נהיה סלט ואי אפשר להבין מה קורה כאן...

במקום לנעוץ את שיטת המטליות, איחדו את הפוסט החשוב הזה לתוך פוסט בנוגע לנוזל שמשות לרכב, רק בגלל ששניהם קשורים לONR? =\

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למרות שאני לא משתמש בשיטת המטליות

ראוי ומכובד לאחר שפותח התרד' עמל כל כך בפירוט והסברים יפים

לנעוץ את הנושא בנפרד. תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

ה ONR זה הדבר האחרון שאמור לגרום למתזים להסתם, ייתכן שמהעבר בשימוש של מים רגילים או נוזל "ייעודי" נגרמה אבנית במתזים, אם תצליח לפרק אחד לדעתי זה מה שתמצא

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יתכן והמצב כבר היה חמור. והמעבר לONR רק האט את התהליך אך לא מנע אותו.

בכל מקרה, לא מדובר בסוף העולם. מחט דקיקה לשחרור החריר ונגמר הסיפור, שים לב שאתה לא משחק עם הזווית כדי לא להוציא את השפריצר מכיוון (ואני אנצל במה זו כדי לפרוק את כעסי על הרכבים שנוסעים לפני ומצליחים להתיז על כל הרכב שלי)

אני נוהג להחדיר מעט נוזל להסרת אבנית בעזרת מזרק ומחט לניקוי ייסודי יותר, לשיקולך. (יש לשים לב שהחומר לא יבוא במגע עם הפח / לנגב אותו מיד)

M-TECH E46

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום חברים,

הרכב: טויוטה פריוס בצבע אפור מטאלי.

היום גיליתי את השריטה בתמונה המצורפת.

צבעה לבן אך כשמרטיבים עם מים היא מקבלת את גוון צבע הרכב, וחוזרת להיות לבנה מיד כשהמים מתאדים.

אשמח לדעת מה ניתן לעשות כדי להעלים\לטשטש אותה. אין לי ניסיון כלל ואם מישהו מאיזור המרכז יוכל לסייע לי, יותר מאודה לו. כמובן שגם טיפים לביצוע על ידי או ע"י בעל מקצוע מומולץ יתקבלו בברכה.

תודה מראש.

IMG-20150924-WA0063.jpg

עריכה אחרונה על ידי tomerc
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתמונה נראה שהשריטה היא קלה ולא עמוקה כלל. קפוץ לחנות כמו אייס או מה שיש לך באיזור, תקנה אפילו את הווקס הכי פשוט (רק תוודא שהוא מתאים לצבע מטאלי). לפני שאתה שם את הוקס תוודא שאתה עובד על משטח נקי מאבק (שפוך מים ותנגב בעדינות עם סמרטוט מיקרופייבר), תשים שכבה קלה של וקס (אפשר עם הספוגית הייעודית שבאה ביחד עם הוקס ואפשר עם סמרטוט מיקרופייבר), תחכה כ-5 דקות, שפשף עם סמרטוט מיקרופייבר נקי בתנועות מעגליות עד שתעלים לגמרי את שכבת הוקס ותשאר עם משטח מבריק, חלק, נקי ונטול שריטה.

בהצלחה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

5 פעמים כתבת ווקס.

אני מאמין שהתכוונת לפוליש...

בקיצור מה שאמרו מעלי שטויות.

תקנה ultimate compound , זה של מגווירס.

תקנה אפליקטור לפוליש ומטלית סבירה.

אם יש לך פלסטלינה תעבור על האזור כולל שטיפה וכו'.

תן כמה שפריצים של מים על האפליקטור וכמה נקודות של uc ותתחיל לשפשף בקו ישר(שמאלה ימינה) עד שהחומר נהיה שומני וחסר צבע.

ברגע שזה קורה תוריד טיפה את הכוח המופעל על האפליקטור ותמשיך איזה חצי דקה עד דקה.

תנגב עם מטלית ותבדוק תוצאה. אם צריך תחזור שנית.

כל זה בתנאי שהשריטה לא עמוקה.

עריכה אחרונה על ידי Alex Not-Exist
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש חשיבות לצבע האפליקטור?

אני מעוניין לבצע UC על צבע מטלי, רכב מודל 06 שלא עבר פוליש מעולם.

אשמח למיקוד לגבי הנחיות, סוג אפליקטור, הזמנתי את ה hex-logic במספר צבעים, עם איזה צבע להשתמש?

איך ליישם? כמה כח להפעיל? וכו'...

ראיתי מספר מקומות עם הנחיות, כל אחד כותב אחרת.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר להרטיב את האפליקטור אבל אחר כך לסחוט אותו. ככה הוא יהיה לח

מהאפליקטורים של CG אתה תרצה את הכתום - הכי אגרסיבי

לגבי הכוח אני מאמין שתצטרך להפעיל כוח סביר. חפש קצת בויטיוב ובפורום, אני מאמין שיש לא מעט מידע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1285 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...