Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

onr ומים מזוקקים כנוזל שמשות ברכב + ניקוי שמשות

שימו לב! השרשור הזה בן 1285 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שריטות אפשר לנקות עם onr, ובדרך כלל השריטה על רכב, ולרכב יש חלונות, וחלונות מנקים עם נוזל לניקוי חלונות, ואפשר לשים גם onr במתזים, אז בגלל זה.

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

5 פעמים כתבת ווקס.

אני מאמין שהתכוונת לפוליש...

בקיצור מה שאמרו מעלי שטויות.

תקנה ultimate compound , זה של מגווירס.

תקנה אפליקטור לפוליש ומטלית סבירה.

אם יש לך פלסטלינה תעבור על האזור כולל שטיפה וכו'.

תן כמה שפריצים של מים על האפליקטור וכמה נקודות של uc ותתחיל לשפשף בקו ישר(שמאלה ימינה) עד שהחומר נהיה שומני וחסר צבע.

ברגע שזה קורה תוריד טיפה את הכוח המופעל על האפליקטור ותמשיך איזה חצי דקה עד דקה.

תנגב עם מטלית ותבדוק תוצאה. אם צריך תחזור שנית.

כל זה בתנאי שהשריטה לא עמוקה.

לא, דווקא התכוונתי לווקס, אתה אומר שאני מדבר שטויות שיהיה לך לבריאות, הבנאדם רשם שהוא לא מבין כלום בתחום הזה ואתה מסבך אותו עם אפליקטורים ומוצרים יקרים, זו כולה שריטה קלה ובכלל לא עמוקה. כל הכבוד לך שאתה מומחה דיטיילינג ומכיר הרבה שמות ומושגים ואתה מסבך בנאדם שכולה רצה למחוק שריטה קטנה של מפתח או אבן שפגעה לו בדלת. אינספור פעמים הורדתי שריטות קלות עם הוקס הכי זול ב-5 דקות ומינימום מאמץ בלי לעשות דיטיילינג כללי והכנה למכירה לרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

כיום אני משתמש במטלית מיקרופייבר קטנה וספריי חלונות כחול רגיל, משפריץ פעמיים על המטלית ומנגב.

אך אני לא מרוצה מן התוצאות, בנסיעה שיש אדים או בערב שמכוניות באות ממול, רואים סימנים ולא נקי.

האם אתם ממליצים על המגבות הנ"ל לנקיון חלונות מבפנים?

http://www.ebay.com/itm/3pcs-Microfiber-tricot-glass-window-towel-cloth-/320583822775?vxp=mtr&hash=item4aa448edb7&rmvSB=true

והאם זה כזה בעייתי להמשיך להשתמש בספריי הכחול?

Volkswagen Polo GTI 2020 - White

Skoda Fabia 2015 - Style, White & Black (sold)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה להעביר עם מטלית מיקרו יבשה על החלונות כשהם יחסית יבשים.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף פעם לא אהבתי את הנוזל הכחול, אני משתמש בחומר של סונקס(50 שקל לבקבוק שפריצר) חומר חסכוני כי לא צריך להשתמש הרבה, הוא עובד טוב.

אני משתמש גם במטליות הירוקות, מקפל מטלית ל4 חלקים, עם החלקים היבשים אני נותן עוד ניגוב שירדו כל מיני סימני מריחות.

המטלית הזאת לא דורשת הרבה מאמץ, ממש ניגוב אחד לכל כיוון ועוד מעבר על יבש.

יש גם את הצהובות של הקוריאני שמעולות לחלונות(יותר מהירוקות שלפעמים מתקפלות תוך כדי ניגוב).

אז אם יש צהובה פנוייה אני אשתמש בה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם יכול להיות שיש לו סימנים של מים על השמשות או לכלוך שדורש פלסטלינה, אבל ADAMM זו בדיוק השיטה שאני עובד עם הירוקות הנ"ל, מעולות.

הפיניש האחרון כדי להוריד שאריות או עם צד יבש של הירוקות או הצהובות של הקוריאני. :mm_yeah:

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם יכול להיות שיש לו סימנים של מים על השמשות או לכלוך שדורש פלסטלינה, אבל ADAMM זו בדיוק השיטה שאני עובד עם הירוקות הנ"ל, מעולות.

הפיניש האחרון כדי להוריד שאריות או עם צד יבש של הירוקות או הצהובות של הקוריאני. :mm_yeah:

אשמח לקישור לצהובות.

הרכב חדש בן 5 חודשים לא חושב שיש צורך בפלסטלינה.

Volkswagen Polo GTI 2020 - White

Skoda Fabia 2015 - Style, White & Black (sold)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פלסטלינה עושים כל חצי שנה בערך או לפעמים יותר תלוי במזג האוויר, ועם האובך שהיה כאן עשיתי פלסטלינה פעמיים בחצי שנה האחרונה :p

אלו הצהובות, בתור שימוש בהן לניקוי השמשות כדאי רק בשביל הפיניש, כלומר לאחר שהשתמשת בירוקות (הירוקות מתקפלות מעט כשנרטבות, אבל עושות את העבודה מעולה)

3pcs Microfiber Terry Buffing Detailing Polishing Towel Cloth Atop Korea | eBay

הירוקות

3pcs of Microfiber Tricot Glass Window Towel Cloth | eBay

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשמח לקישור לצהובות.

הרכב חדש בן 5 חודשים לא חושב שיש צורך בפלסטלינה.

גם רכב שיצא ישר מהמפעל אחרי צביעה ומספיק שישב במחסנים כמה ימים

צריך פלסטלינה. חשוב להבין שפלסטלינה אינה מזיקה לצבע (לא מורידה שכבה להלכה) אלא

רק מנקה מזהמים (נמצאים באוויר) מעל פני הצבע. תהליך זה תמיד תורם לשמירה ומראה הרכב.

בדיקה פשוטה, תעביר את היד מעל פני הצבע, אם הוא מחוספס מעט? צריך פלסטלינה

אם לא? לא צריך. אני מהמר על אפשרות ראשונה.

אגב אני אוהב את הצהובות גם לבאפינג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם רכב שיצא ישר מהמפעל אחרי צביעה ומספיק שישב במחסנים כמה ימים

צריך פלסטלינה. חשוב להבין שפלסטלינה אינה מזיקה לצבע (לא מורידה שכבה להלכה) אלא

רק מנקה מזהמים (נמצאים באוויר) מעל פני הצבע. תהליך זה תמיד תורם לשמירה ומראה הרכב.

בדיקה פשוטה, תעביר את היד מעל פני הצבע, אם הוא מחוספס מעט? צריך פלסטלינה

אם לא? לא צריך. אני מהמר על אפשרות ראשונה.

אגב אני אוהב את הצהובות גם לבאפינג.

הוא מדבר על השמשות, אם כי כנראה זה תקף גם שם (אבל פחות, לדעתי).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא שמתי לב. ראיתי את לתגובתו של ליאב שדיבר על פלסטלינה (אז גם הוא לא שם לב)

והגבתי בהמשך. כוונתי הייתה כמובן לצבע הרכב. שמשות פחות ניזוקות מזיהומים בגלל הרכבם השונה

ואין באמת צורך לעשות פלסטלינה בתקופה כל כך קצרה לשמשות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1285 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...