Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

onr ומים מזוקקים כנוזל שמשות ברכב + ניקוי שמשות

שימו לב! השרשור הזה בן 1286 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לצערי מעולם לא יצא לי לכתוב את המדריך, אבל כן צילמתי את כל התמונות הדרושות וכו'.

בטח אותו היו מאחדים עם שרשור צביעת קאליפרים או משהו בסגנון :)

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי שאלה לגבי Sonax Xtreme Glass Clear NanoPro

על הבקבוק כתוב: Removes greasy films... אז איך החלונות הכהים מתמודדים איתו?

אולי לא כדאי לנקות עם החומר את החלונות מבפנים?

Sometimes one middle finger isn't enough to let someone know how you feel. That's why you have two hands

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

שלום,

אני כרגע משתמש בנוזל הכחול הסטנדרטי של השמשות (קיבלתי את האוטו ככה עדין לא מילאתי)

שמתי לב שהנוזל הזה משאיר סימנים ולא מתנקה בצורה חלקה

וזה עושה עבודה הפוכה בעצם, מנקה לכלוך והכל אך משאיר סימנים

יש המלצה למשהו אחר?

המליצו לי לשים מים עם טיפה ספריי חלונות

בכל מקרה אני רוצה לקבל ייעוץ קצת יותר.

Seat Ibiza FR

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי ,

עברתי על כמה נושאים שנפתחו פה אך לא מצאתי תשובה . אני מנקה את השמשה הקדמית אצלי ברכב (פנים+חוץ) עם עיתון והספריי חלונות , ניסיתי גם גילדה , נייר סופג ועוד כל מיני דברים. בפועל השמשה נראת נקייה אך לאחר נסיעה קצרה רואים שהיא מלוכלכת והשמש שמסנוורת מדגישה את כל סימני הניגוב ובלילה זה גורם לסינוור:

איך אפשר לנקות את השמשה בצורה הכי יעילה וטובה?

תודה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מלבד זאת יש סימנים שומניים שכנראה מגיעים מהדשבורד, מחומרים שמרחת בדוגמאת סקאיי ולפעמים גם מתוך הפתחים של המזגן.

קורה, לכן מנקים את השמשות רצוי כל שבוע או בכל פעם שזה מופיע, שום דבר לא נשאר נקי לנצח.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

רציתי לשטוף את הרכב בצורה יותר מקצועית. עכשיו היות ואני חובבן ומודה שמעולם לא עשיתי זאת חיפשתי כאן בשרשור תשובות.

למעשה אין לי צינור זמין ליד האוטו. אני שוטף עם דליים.

אני מנסה לקבל איזושהי הבנה לגבי ONR - טוב לשימוש על שמשות/חלונות אבל לא טוב במגע עם פח?

לא הצלחתי למצוא מהי שיטת המטליות אע"פ שחיפשתי !

מתנצל מראש על השאלות,

את שאר המידע כן הצלחתי למצוא כאן, ואני מקווה להשלים את החסר.

תודה

התנגדות של בידוד איננה לינארית ואם המתח השאריתי באזור הזליגה של גוף החימום כשהאפס מחובר נמוך מספיק לא תהיה זליגה משמעותית. כשהאפס מנותק מלוא המתח מופיע בנקודה החלשה ונוצרת פריצה להקפיץ את הפחת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1286 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...