Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיבוב ההודעות. בנצי שוכח. הגיבוב זוכר

razmel

פוסטים מומלצים

אפילו בדברים קוסמטיים כל מה שתוסיף יהפוך את זה לערסמוביל, אין כלום

קורולה זה חנונמוביל.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 32.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• locomotive

3548

• rupni

2410

• SlowRide

2157

• Danix60

1767

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ובנושא אחר לגמרי, שמתם לב איזה שרשור מופיע למטה של השרשור הזה?

וSLOW RIDE, בהחלט יוצא לי לנסוע בכל מיני רכבים אחרים, באף אחד לא הצלחתי להתאהב למרות שהם גם יפנים, בטויוטה התאהבתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על איזה עוד רכבים נסעת שאתה לא מפסיק לדבר על הקורולה שלך או אחרת או בכללי על יפניות שצריך אורטופד אחרי נסיעה עליהן?

על ספייס סטאר?

בחייאת אושריקו, אתה פאנטי וקיצוני בכל מה שקשור לטויוטה שלך, ולפעמים זה מוציא אותך קצת א**וט, אני לא יודע אם אתה עושה את זה בגלל מקורות כספיים מהיבואן או שאתה מה שהדגשתי וצינזרתי למעלה.

רועי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

ספייס סטאר זה תאילנדי, לא יפני :)

אושריקו, אתה צריך לעשות סיבוב בוולוו, תבין מה זה איכות נסיעה ונוחות שהיתה למכוניות אירופאיות בשנות ה80-90 ובקורולה שלך שהיא חדשה בכמעט 10 שנים זה לא קיים. נהגתי גם בקורולה כמו שלך וגם באוונסיס 00.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי היא נוחה. בטח ביחס ליפניות אחרות דומות.

אתמול למשל נסעתי בניסן אלמרה שנת 99 של חבר, אי אפשר בכלל להשוות.

המאזדה 626 של חבר גם נוחה , ואילו הפג'ו XS של חבר אחר על הפנים מבחינת נוחות(לא שהיא מיועדת לכך, אבל עדיין).

רועי, צא מהסרט שלך... דווקא אחד שבורך בחוש הומור כנראה על פי התגובות בפורום לא מתאים לו לדבר לא לעניין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על איזה עוד רכבים נסעת שאתה לא מפסיק לדבר על הקורולה שלך או אחרת או בכללי על יפניות שצריך אורטופד אחרי נסיעה עליהן?.

יש ויש.

בלנסר היה צריך אורטופד. בקורולה, אחרי שכיוונתי את המושב כמו שצריך, נוח לא פחות ממונדאו/קסנטיה.

גם בקורולה כמו של אושריקו (למדתי נהיגה על כזאת) היה לי נוח.

הקורולות החדשות מרווחות כמו רכב מנהלים.

זה בטוח עדיף על מכוניות צרפתיות וגרמניות שצריכות שיפוץ מנוע וגיר אחרי נסיעה לסופר [emoji4]

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכחתי להגיד שהיא גם יותר נוחה לי מהיצובישי של העבודה והI20 של אמא שלי.

וגם נסעתי על הונדה סיויק ישנה, בלאנו ישנה...

מה לעשות שטויוטה השקיעו בעבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

פעם השקיעו בטויוטה? יש שם כיסאות של חדר המתנה ברשות המיסים. אפילו באוונסיס של השנים האלה יש מושבי קרש עם בד שעושה צמרמורת בציפרניים.

הרכבים היפנים הישנים שבאמת היו נוחים זה סובארו.

היום רוב היצרנים ישרו קו בתחום הנוחות במשפחתיות, למשל רנו פלואנס לא נוחה משמעותית מקורולה חדשה, לא הרגשתי שום הבדל.

במכוניות קטנות הכי מרגישים את ההבדלים בנוחות.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברשות המיסים אכן השקיעו בכיסאות.

הכל כדי שלא תרצה להיות שם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרק, זה בדיוק ההבדל, שאני משווה "גרוטאה" שנת 99 לגרוטאות דומות ולשמחתי מבחינת נוחות ואיכות פלסטיקה היד של הקורולה עליונה.

בוא תיכנס אליה ותלחץ על כמה פלסטיקים מסביב לדאשבורד ולדלתות ותרגיש שהם רכים, עכשיו סע על גרוטאה דומה משפחתית מאותן שנתונים, אם תמצא תגיד לי.

אני נסעתי גם על קורולה הצורה הלפני החדשה, זאת ממודל 08-12 ואיכות הפלסטיקה שם מזעזעת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסעת על גורטאות ואין לך שמץ של מושג מה זה רכב נוח. תעשה סיבוב על גולף דור 6 או 7 ותגלה עולם אחר.

נסעת על גרוטאות ואין לך שמץ של מושג מה זה רכב נוח. נסה סדרה 7 או S-Class 8)

אושריקו מסתכל על נקודת הייחוס שלו שזה בסדר. אולי מצחיק או עצוב, אבל זה בסדר. לא אולי, אני נקרע מצחוק כל פעם שהקורולה מטוס או נוחה ומאזדה זריזה, אבל סבבה.

יש ויש.

בלנסר היה צריך אורטופד. בקורולה, אחרי שכיוונתי את המושב כמו שצריך, נוח לא פחות ממונדאו/קסנטיה.

זה בטוח עדיף על מכוניות צרפתיות וגרמניות שצריכות שיפוץ מנוע וגיר אחרי נסיעה לסופר [emoji4]

לפעמים אני לא מבין אם אתה מצליח לעקוב אחרי מה שאתה כותב. כל דיון אתך על רכב כל שהוא מסתיים באמינות. מה הקשר נוחות ושיפוץ?

אתה כמו ילד שילדה קיללה אותו ועכשיו שונא את כל הבנות.

עריכה אחרונה על ידי ניקו פ.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספייס סטאר זה תאילנדי, לא יפני :)

אושריקו, אתה צריך לעשות סיבוב בוולוו, תבין מה זה איכות נסיעה ונוחות שהיתה למכוניות אירופאיות בשנות ה80-90 ובקורולה שלך שהיא חדשה בכמעט 10 שנים זה לא קיים. נהגתי גם בקורולה כמו שלך וגם באוונסיס 00.

אז שישנו ל' - יהלום התאילנדי'':x

לי היא נוחה. בטח ביחס ליפניות אחרות דומות.

אתמול למשל נסעתי בניסן אלמרה שנת 99 של חבר, אי אפשר בכלל להשוות.

המאזדה 626 של חבר גם נוחה , ואילו הפג'ו XS של חבר אחר על הפנים מבחינת נוחות(לא שהיא מיועדת לכך, אבל עדיין).

רועי, צא מהסרט שלך... דווקא אחד שבורך בחוש הומור כנראה על פי התגובות בפורום לא מתאים לו לדבר לא לעניין.

206 זה רכב לא נוח? הצחקת אותי, צרפתיו זה אולי בין הרכבים היותר נוחים, תעשה סיבוב על כמה צרפתיות ותחזור עם תובנות.

נ.ב, כמו שאתה מטריל עם הקורולה שלך, אני סה''כ מציב לך מראה על רכבים אחרים.

יש ויש.

ם ניסיון של כמה וכמה צרפתיות, חלקן גם ישנות שנחשבות הכי לא אמינות כמו C5 דור ראשון, הן מאוד אמינות, וצריך סה''כ לטפל כמו שצריך, לא לפי הוראות יבואן, לא מעט רכבים שעברו כבר את ה- 160K עם AL4 מגלים אמינות מופלאה.

גם במנוע, גם בגיר, וגם עם בעיות חשמל, בגלל אופן טיפול ושיטת חיסכון של מכונאים\בעלי רכבים צרפתיים יצאה להם תדמית ח*א

שכחתי להגיד שהיא גם יותר נוחה לי מהיצובישי של העבודה והI20 של אמא שלי.

וגם נסעתי על הונדה סיויק ישנה, בלאנו ישנה...

מה לעשות שטויוטה השקיעו בעבר.

סע על C5 ישנה, תגיד לי כמה רכבים נוחים כמוה? לא רק מאותה שנה, גם חדשות, וגם כאלו שעולות כמה מאות אלפי שקלים.

מרק, זה בדיוק ההבדל, שאני משווה "גרוטאה" שנת 99 לגרוטאות דומות ולשמחתי מבחינת נוחות ואיכות פלסטיקה היד של הקורולה עליונה.

בוא תיכנס אליה ותלחץ על כמה פלסטיקים מסביב לדאשבורד ולדלתות ותרגיש שהם רכים, עכשיו סע על גרוטאה דומה משפחתית מאותן שנתונים, אם תמצא תגיד לי.

אני נסעתי גם על קורולה הצורה הלפני החדשה, זאת ממודל 08-12 ואיכות הפלסטיקה שם מזעזעת.

בכלל קורולה מזעזעת, או בכללי טויוטה.

נסעת על גרוטאות ואין לך שמץ של מושג מה זה רכב נוח. נסה סדרה 7 או S-Class 8)

אושריקו מסתכל על נקודת הייחוס שלו שזה בסדר. אולי מצחיק או עצוב, אבל זה בסדר. לא אולי, אני נקרע מצחוק כל פעם שהקורולה מטוס או נוחה ומאזדה זריזה, אבל סבבה.

לפעמים אני לא מבין אם אתה מצליח לעקוב אחרי מה שאתה כותב. כל דיון אתך על רכב כל שהוא מסתיים באמינות. מה הקשר נוחות ושיפוץ?

אתה כמו ילד שילדה קיללה אותו ועכשיו שונא את כל הבנות.

לא צריך ללכת רחוק (S קלאס) 308 חדשה, או C5 אפילו משנת 2004, הן אחלה דוגמאות.

רועי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...