Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחיר למגבות פרמיום Uber

שימו לב! השרשור הזה בן 3699 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מעולם לא ניסיתי אז קשה לדעת בוודאות, אבל לא נראה לי שזה יגרום נזק לפד.

אז איך אתה כל כך ממליץ על זה ועוד רושם שזה הופך את המגבת לרכה כל כך, כמו חדשה, ועכשיו אתה רושם שלא ניסיתה?

HONDA CIVIC SEDAN 07 1.8 VTEC 140 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 523
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לי אין מגבת כזאת אבל אם יש לך אחת אתה מוזמן להביא לי אותה ונבדוק על שלך, כי ראיתי שאהבתה את הרעיון.

קודם כל שיעור בלשון, רושמים אהבת, ולא אהבתה.

דבר שני, אם הבנת שאהבתי את הרעיון כנראה שיש לך בעיה בהבנת הנקרא.

יש דרך לטפל במגבות מיקרופייבר, הדרך שאתה הצעת היא ה-דרך הלא נכונה.

מצחיק לראותך אותך מגיב ממליץ ומכווין אנשים בפורום על נושאים שאין לך אפילו חצי מושג לגביהם, ועל סמך ארבע דקות נסיון ב"פולישווקס".

ממליץ לך להוסיף חתימה אישית שבה רשום לקחת את דברייך בעירבון מוגבל.

נ"ב: יש לי ארגז מגבות של uber , לך ספציפית אני מוכן למכור ב-100. :-D

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז איך אתה כל כך ממליץ על זה ועוד רושם שזה הופך את המגבת לרכה כל כך, כמו חדשה, ועכשיו אתה רושם שלא ניסיתה?

לא התאפקתי לא להגיב. אתה ממשיך לתקוף פה אנשים שעדיין מנסים לעזור לך.

הוא המליץ לך על נוזל כביסה לכבס מגבת על סמך נסיון אישי שלו. אתה שאלת האם זה מתאים גם לפד פרווה. הוא ענה לך שמעולם לא ניסה לכבס עם החומר הזה פדים. אתה קופץ חזרה לנושא המגבות וצועק עליו איך הוא מעיז להמליץ על משהו שמעולם לא ניסה.

ואין לי כוח לצטט פה ולסדר יפה את ההודעות, פשוט תסתכל כמה הודעות אחורה.

תאמין שאני לא מבין אותך. ואני לא הראשון.

דרך הגב אני משתמש בנוזל הזה אבל לך אני לא יכול להגיד כלום לגביו, תנסה אותו לבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הומלץ פה בעבר, ואחרי ניסיון שלי אני גם ממליץ בחום לכבס את המגבות עם נוזל כביסה "טקסטיל" *נוזל בלבד ולא באבקה*

קישור למוצר: http://market.zap.co.il/productcard.aspx?modelid=13663

מורגש שהשמפו הנ"ל עושה למגבת רק טוב, היא חוזרת להיות נקיה, רכה וסופגת כמו כשהייתה חדשה.

זה מתאים גם לפד פרווה?

מעולם לא ניסיתי אז קשה לדעת בוודאות, אבל לא נראה לי שזה יגרום נזק לפד.

:shock: :shock:

אחרי שתקרא את זה, תקרא שוב פעם ושוב פעם.

עכשיו תקרא את 16 המילים הראשונות כאן, עד הפסיק.

קבלת המלצה על נוזל כביסה

שאלת האם הוא יתאים לך לפדים

נאמר לך שלא יודעים שכן הממליץ ניסה רק על מגבות לייבוש ולא על הפדים

אתה הסקת שאם הוא המליץ לך על החומר למגבות הוא בהכרח נסה אותו גם על פדים ועל כן נוצרה בעניך סתירה (מצד אחד ממליץ ומהצד השני לא ניסה בכלל)

יש לך בעיות בהבנת הטקסט ידידי, מצטער להיות זה שאומר לך את זה.

:wink: if it's not clean enough :arrow: add some elbow grease

**Warning, this post may contain sarcasm ... it's your decision to get upset about it**

בבקשה לא לשלוח לי ה.פ עם שאלות שרלוונטיות לפורום דיטיילינג :nono:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז הייתה אי הבנה מה קרה?!

במקום לתקן אותי אתם רק נכנסים בי, ראיתם שהגבתי מתוך טעות שלא הבנתי בדיוק למה הוא מתכוון.

מה קרה? מישהו מת?

יש כאן אנשים בפורום הזה שיותר מידי קשים, רק רואים טעות קטנה ישר תוקפים ומתנפלים על הבנאדם.

במקום לברר ולהסביר אתם ישר תוקפים, מזל שזה רק פורום.

HONDA CIVIC SEDAN 07 1.8 VTEC 140 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נטרלי ולא בשום צד, אבל זה השרשור השני שיש הרבה ויכוחים שמגיעים לפסים לא נעימים משו שלא היה קיים עד השבוע האחרון בפורום דייטלינג, הונדה, יש מסביבך הרבה אש, תחשוב איך לשנות גישה אנחנו סה''כ פה ללמוד וללמד, ואתה דיי חדש אז תקח קצת עצות מבעלי הניסיון, הם רק מנסים לעזור לך ולאחרים.

בואו נחזור לאווירה הטובה שהייתה עד השבוע האחרון.

אחרי שיהיה מפגש וכולם יפגשו את כולם אני מניח שהדברים גם יסתדרו, קחו הכל ברוח טובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלי קשר דווקא להונדה, יש פה בזמן האחרון גל של משתמשים חדשים שחושבים שהם יודעים הכול ומתחילים מריבות וויכוחים על כלום, בתור משתמש צעיר גם חשבתי שאני יודע הכול עד שהבנתי שאני לא יודע כלום, אז ישבתי וקראתי וחשבתי פעמיים לפני שהגבתי, אני מציע לכולם לעשות כך.

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלי קשר דווקא להונדה, יש פה בזמן האחרון גל של משתמשים חדשים שחושבים שהם יודעים הכול ומתחילים מריבות וויכוחים על כלום, בתור משתמש צעיר גם חשבתי שאני יודע הכול עד שהבנתי שאני לא יודע כלום, אז ישבתי וקראתי וחשבתי פעמיים לפני שהגבתי, אני מציע לכולם לעשות כך.

:mm_yeah:

"סייג לחכמה שתיקה..."

לנשמה מיני 1979 -

קישור

לחוויה טנדר סובארו 4X4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היא נקראת Uber Premium Drying Towel

והיא נמכרת באתר המפורסם http://www.i4detailing.co.uk/

המחירים: לאחר הזנת קופון הנחה וכולל דמי משלוח

עבור 1 מגבות המחיר יהיה £18.47 = 102.5 ש"ח ( 102.5 ש"ח עבור מגבת פרמיום משובחת) -> כולל שילוח

עבור 2 מגבות המחיר יהיה £28.95 = 160.7 ש"ח ( 80.3 ש"ח עבור מגבת פרמיום משובחת) -> כולל שילוח

עבור 3 מגבות המחיר יהיה £40.42 = 224.4 ש"ח ( 74.8 ש"ח עבור מגבת פרמיום משובחת) -> כולל שילוח

עבור 4 מגבות המחיר יהיה £49.89 = 277 ש"ח ( 69 ש"ח עבור מגבת פרמיום משובחת) -> כולל שילוח

זה המחיר הכי זול בעולם שניתן לקבל עבור אחת המגבות הטובות בתחום

נכנסתי לקישור הבא:

Uber Premium Drying Towel

וראיתי שהמחיר שמופיע שם ליחידה אחת הוא £10.99. שער הליש"ט עומד היום על 5.69 ש"ח (ואז עמד על 5.54 ש"ח),

מה זה, ירידת מחיר?

עריכה:

הזמנתי שתיים. בשימוש בקוד קופון DWX, ירד מהמחיר עוד £1.37!

תודתי שלוחה ל-Kenworth.

עריכה 2:

כפי שכתב Kenworth למטה, בשלב התשלום פתאום צץ לו תעריף שילוח בינלאומי של £12.00 והמחיר השתווה לציטוט למעלה.

לא וויתרתי, הזמנתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את מחירי השילוח בדקת :roll: או שמא אתה מבצע איסוף עצמי?

**Warning, this post may contain sarcasm ... it's your decision to get upset about it**

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:mm_yeah:

היות והמגבת הפכה להיות מוצר מבוקש תשמור אחת בכספת 8) לימים קשים.

אל תשכח לכבס לפני השימוש הראשוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3699 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...