Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מסע לעומקם של אתרי היכרויות: גרסת יוסי פרנקוס [שבסוף מתחתן - מזל טוב!]

יוסי פרנקוס
שימו לב! השרשור הזה בן 2536 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אין בעיה עם מודול התשלום,יש בעיה עם ה"סחורה" שבאתר הזה,שנותן לך הרגשה (לפחות כמוני,ששילם לכמה וכמה אתרים "מובילים" בארץ),שפשוט נדמה שבכל האתרים יש את אותו DATABASE,ונותן לך הרגשה שאתה חוזר על אותו מסלול כל פעם מחדש.

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 629
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

• אחראי פורום
נכון.

גם אצלי זה ככה. חייבת להיות אישיות מעבר לבגדים האלו.

אז למה היא מנסה לפצות על האישיות שלה עם בגדים פרובוקטיביים?

זה בדיוק מה שאני מתלונן עליו, הקטע הזה של "אין לי אישיות או אינטליגנציה אבל לפחות יש לי תחת. תראו אותו!"

זאת ראיה חד מימדית, יוסי. באופן אירוני, אפילו שטחית.

כמה גיקיות-על עם שלושה תארים פגשתי שבוהות באח הגדול כאילו העולם יעצר אם לא יסתכלו

וכמה מאופרות יתר על המידה שהיית פוסל בשניה, שהן מעניינות וחכמות (ולא מהסוג של "חוכמת חיים/רחוב").

קל להיגרר אחרי סטיגמה, לכולם זה קורה. מאוד יעזור לך לראות מחוץ לקופסה, אחרת תישאר עם אותו סוג של בחורות.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוסי מגיע לך שאפו!

אתה עושה פה שירות מעולה לכל הרווקים בפורום שאי פעם חשבו להכנס לאתרי הכרויות!

תעלה יוצר ציטוטים מהודעות נראה לי מאד משעשע.

בקרוב, כשיהיה יותר חומר. לא ממש התעסקתי עם זה כי יש גם דברים אחרים בחיים.

יוצא מצב שאם אתה נראה ממוצע אין לך שום סיכוי.

נכון מאוד!

זהו אתר מראה של lovely רק בגרסה לדתיים.

כמובן שרישום חינם ושליחת הודעות לאחרים גם,אבל קריאת הודעות? מנוי - 140ש"ח,לחודש,לפני תוספות...

נכון שזה נחמד לפגוש אנשים אבל 140 ש"ח זה לא שווה את זה.

אתרי היכרויות לא צריכים לבוא על חשבון שום דבר אחר והאמת היא שאני לא כל כך נואש (למעשה אני בכלל לא נואש).

אין סיבה לשלם על משהו שפחות טוב מהיכרות פנים מול פנים ונותן פחות תוצאות.

למי שיש אישיות ולא מתבייש לגשת לבחורה אין הרבה סיבות לגשת לאתרים האלו.

לי יש סיבה (אני די עסוק ולא יוצא יותר מדי בתקופה הזאת) אז אני משקיע טיפה זמן. להשקיע כסף? ממש לא.

אין בעיה עם מודול התשלום,יש בעיה עם ה"סחורה" שבאתר הזה,שנותן לך הרגשה (לפחות כמוני,ששילם לכמה וכמה אתרים "מובילים" בארץ),שפשוט נדמה שבכל האתרים יש את אותו DATABASE,ונותן לך הרגשה שאתה חוזר על אותו מסלול כל פעם מחדש.

Same shit, different site

זאת ראיה חד מימדית, יוסי. באופן אירוני, אפילו שטחית.

כמה גיקיות-על עם שלושה תארים פגשתי שבוהות באח הגדול כאילו העולם יעצר אם לא יסתכלו

וכמה מאופרות יתר על המידה שהיית פוסל בשניה, שהן מעניינות וחכמות (ולא מהסוג של "חוכמת חיים/רחוב").

קל להיגרר אחרי סטיגמה, לכולם זה קורה. מאוד יעזור לך לראות מחוץ לקופסה, אחרת תישאר עם אותו סוג של בחורות.

אני לא פוסל ישר.

מן הסתם אני יכול להגיד משהו כללי מאוד אבל אם אני מתרשם שלבחורה יש מה להציע, היא תקבל צ'אנס.

דברים שאני לא אחזור עליהם (תחזיקו חזק!):

- לצאת עם מישהי ששוקלת 50 קילו יותר ממני.

- לצאת עם מישהי שבגיל שלי ולא יודעת מה היא רוצה מעצמה

- לצאת עם מישהי שמעולם לא עבדה

- לצאת עם מישהי שלא יודעת לעשות 5+14 בראש

- לצאת עם מישהי שההורים שלה אומרים לה מה לעשות

- לצאת עם מישהי בגיל שלי בלי רישיון נהיגה. ברור לי שזו אפליה אבל אם אין לה רישיון זה אומר שהיא לא תוכל להתחבר לחלק עצום מהחיים שלי, או שפשוט היא לא רואה את הצורך כי החיים שלה מאוד מוגבלים וקטנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהי בגיל שלי בלי רישיון נהיגה.

הייתי מסייג את זה לישראל.

באירופה למשל לא חסר אנשים בגילנו בלי רשיון שפשוט גרים באזור עם תח"צ מפותחת ולכן מעולם לא נזקקו לרכב פרטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפות"ש,

את http://www.look4love.co.il ניסית?

בתקופה שהייתי רווק (:cry: איפה הימים?), דווקא היו הצלחות לא רעות מהאתר הזה.

מה שכן, כ"כ התעצבנתי עליו שהוא לא עונה אז שאלתי אותו אם הוא רוצה למצו# לי אז הוא ענה שהוא נעלב והוא לא מדבר איתי יותר, הזכיר לי את אישתי :lol:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

- לצאת עם מישהי בגיל שלי בלי רישיון נהיגה. ברור לי שזו אפליה אבל אם אין לה רישיון זה אומר שהיא לא תוכל להתחבר לחלק עצום מהחיים שלי, או שפשוט היא לא רואה את הצורך כי החיים שלה מאוד מוגבלים וקטנים.

יוסי, אני עוקב אחרי השרשורים שלך בעניין רב, אתה מפיח פה רוח מרעננת בפורום, בלי טיפת ציניות.

אבל, מבלי שנפגשנו מעולם, אני מתרשם ששניים מה NEVER AGAIN שלך, רלוונטיים אליך, מאוד.

ממליץ, באמת בידידות, להבהיר לעצמך מהם הערכים המובילים שלך לפני שאתה בא לפסול אחרות על סמך תכונות דומות.

רמז - שורות 2, 5.

שי

166, קאפה, GTV, קופה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפות"ש,

את http://www.look4love.co.il ניסית?

אנסה.

מעולם לא שמעתי על האתר.

יוסי, אני עוקב אחרי השרשורים שלך בעניין רב, אתה מפיח פה רוח מרעננת בפורום, בלי טיפת ציניות.

אבל, מבלי שנפגשנו מעולם, אני מתרשם ששניים מה NEVER AGAIN שלך, רלוונטיים אליך, מאוד.

ממליץ, באמת בידידות, להבהיר לעצמך מהם הערכים המובילים שלך לפני שאתה בא לפסול אחרות על סמך תכונות דומות.

רמז - שורות 2, 5.

שי

המצב שונה.

טסתי שנה לחו"ל בדיוק בשביל ששזה כבר לא יהיה רלוונטי מבחינתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המצב שונה.

טסתי שנה לחו"ל בדיוק בשביל ששזה כבר לא יהיה רלוונטי מבחינתי.

שוב, בידידות ובגישה חיובית, אבל משרשור היונים נראה שאחרי החזרה לארץ חזרת לאותה נקודת מוצא:

עברתי לפני שבועיים לגור אצל ההורים (בשביל מה לשלם שכ"ד כשאפשר לחסוך ועוד לגור במושב? :-P )

אם לא היה העניין של סכסוך ישיר איתה, הייתי צועק עליה וגם פונה למשטרה.

הבעיה היא שההורים שלי אסרו עלי לדבר איתה בכלל

קשה להמליץ מבלי להכיר, אבל לדעתי שמירת מרחק מההורים חיונית עבורך לפיתוח עצמאות, למרות המחיר הכלכלי.

שי

166, קאפה, GTV, קופה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת, מי יכול להבין את זה? (אה, כל גבר מעל גיל 30 ;-) ).

ת'כלס...

היום כל אחת החל מגיל 12 הולכת לי עם מיני-דפוקותי וזה כבר נהיה די ממוסחר.

ממוסחר זו לא המילה המתאימה. המילה המתאימה היא "מבחיל". ואני מדבר רק על העובדה שאתה מרגיש לפעמים מלוכלך כשאתה מסתכל על מישהי שמתלבשת ככה ברחוב, וחושב על העובדה שהיא יכולה להיות בת 14... נשגב מבינתי איך ההורים של הילדות האלה מרשים להן לצאת ככה מהבית.

ציפיתי להרבה יותר גרוע, האמת. אני אפילו מסכים עם רוב הדברים האלה, ותרשה לי להקצין שלא הייתי יוצא עם מישהי ששוקלת גם רק 20 קילו יותר ממני. או אולי אפילו סתם יותר ממני... מה לעשות, זה לא מושך אותי.

א-ב-ל, כמו שכבר אמרתי קודם, אף פעם אי אפשר לדעת. כבר אמרתי לעצמי שלא אצא עם מישהי שקטנה ממני ביותר מ-5 שנים (כי בסופו של דבר אני מחפש משהו רציני), ואמרתי לעצמי שאני מחפש מישהי מבוססת ועם עבודה ועם אופק מבחינת קריירה וכולי, ועכשיו אני מבטל את כל הדברים האלה בשביל בחורה שלא רק לא עובדת, אלא גם אין לה גרוש על התחת, לא מבינה מילה בעברית, האנגלית שלה לא משהו, רישיון כמובן שאין לה והפער התרבותי שבינינו עצום. החיים לפעמים מפתיעים...

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוסי, עזוב אתרי הכרויות, לך לסלסה, תוכל למצוא סטוצים,תוכל למצוא אישה לחיים (מכירי אישית לפחות 7 זוגות שהתחתנו שם),

חוץ מזה,לפי השם משפחה, אתה מדבר ספרדית,לא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואמרתי לעצמי שאני מחפש מישהי מבוססת ועם עבודה ועם אופק מבחינת קריירה וכולי, ועכשיו אני מבטל את כל הדברים האלה בשביל בחורה שלא רק לא עובדת, אלא גם אין לה גרוש על התחת, לא מבינה מילה בעברית, האנגלית שלה לא משהו, רישיון כמובן שאין לה והפער התרבותי שבינינו עצום. החיים לפעמים מפתיעים...

כן , אבל האם ביטלת אותם מכיוון שכרגע אתה נמצא באופוריה זמנית מסוימת מעבר לים ?

האם סיטואציה זהה בארץ ובמעגל הקרוב והמוכר שלך הייתה מתרחשת לעניות דעתך ?

Gn'f'R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב, בידידות ובגישה חיובית, אבל משרשור היונים נראה שאחרי החזרה לארץ חזרת לאותה נקודת מוצא:

כעקרון אתה צודק אבל כרגע עם ההורים אנחנו במצב של "אתם לא נכנסים לעניינים שלי, אני לא נכנס לשלכם".

זה שונה מאוד מאיך שזה היה לפני שנה.

הקטע עם השכנה שאסור לי לדבר איתה זה כי אלו העניינים של אמא שלי ולא שלי.

לא צריך לדחוף את האף שלי למקום שלא רוצים אותי.

יוסי, עזוב אתרי הכרויות, לך לסלסה, תוכל למצוא סטוצים,תוכל למצוא אישה לחיים (מכירי אישית לפחות 7 זוגות שהתחתנו שם),

חוץ מזה,לפי השם משפחה, אתה מדבר ספרדית,לא?

אתה צוחק עלי?

לא ראית את החתימה שלי?

שירותי תרגום ומתורגמנות מקצועיים (עברית - אנגלית - ספרדית) http://www.yosifrancos.com

ברור שאני מדבר ספרדית.

ואגב, שם המשפחה שלי הוא פולני, לא דרום אמריקאי.

ואני לא צריך סטוצים. זה לא בעיה למצוא ואני ממש לא בעד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...