Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מסע לעומקם של אתרי היכרויות: גרסת יוסי פרנקוס [שבסוף מתחתן - מזל טוב!]

יוסי פרנקוס
שימו לב! השרשור הזה בן 2527 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כן , אבל האם ביטלת אותם מכיוון שכרגע אתה נמצא באופוריה זמנית מסוימת מעבר לים ?

האם סיטואציה זהה בארץ ובמעגל הקרוב והמוכר שלך הייתה מתרחשת לעניות דעתך ?

אתה צודק והתשובה היא כנראה שלא. כמו שאמרתי, החיים לוקחים אותך למקומות מפתיעים. כנראה שאם הייתי פוגש מישהי כזאת בארץ אז המצב היה מאוד שונה. אני מעריך שהסיבות העיקריות שאני זורם עם זה הן: כי מדובר במעבר למדינה חדשה, כי אני נהנה מהאתגר ומהעניין של התקשורת עם מישהי כל כך שונה ממני, שמגיעה מתרבות כל כך שונה, ו...כן, חייב להודות שהעובדה שהיא פצצה עוזרת (ולא, עם כל הכבוד לחשיפה של פרנקוס, אין לי כוונה להעלות כאן תמונות משלי :-P ). בכל מקרה, ההערכה שלי היא שאכן האופוריה תיגמר ואני אחזור לחפש מישהי שיותר מתאימה לדפוס שאליו כיוונתי בשנים האחרונות. בינתיים, תנו לי ליהנות :-P

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 629
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יוסי, שגיאת כתיב בעמוד השער של מתורגמן? Possess (עם שני S כפולים), ולא Posess.

לא התעמקתי באתר, אבל זה צרם את עיני.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר אמרתי לעצמי שלא אצא עם מישהי שקטנה ממני ביותר מ-5 שנים (כי בסופו של דבר אני מחפש משהו רציני), ואמרתי לעצמי שאני מחפש מישהי מבוססת ועם עבודה ועם אופק מבחינת קריירה וכולי, ועכשיו אני מבטל את כל הדברים האלה בשביל בחורה שלא רק לא עובדת, אלא גם אין לה גרוש על התחת, לא מבינה מילה בעברית, האנגלית שלה לא משהו, רישיון כמובן שאין לה והפער התרבותי שבינינו עצום. החיים לפעמים מפתיעים...

יש אפשרות שאתה סתם חרמן?

ושבלונדיניות חטובות עושות לך את זה?

:lol:

בלוג קרינה חשוב! [URL]http://terrorkrina.blogspot.ie/[/URL] :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוסי, שגיאת כתיב בעמוד השער של מתורגמן? Possess (עם שני S כפולים), ולא Posess.

לא התעמקתי באתר, אבל זה צרם את עיני.

מוזר. זה לא אמור לקרות.

אבל זה מה שקורה כשיש תוכנת עריכת טקסטים בתוך הדפדפן עצמו ואני מישהו עורך כמויות גדולות של טקסט (זה לא עבר דרך WORD).

ואני ממש לא מבין למה אתה לא שולח בהודעה פרטית. זה ממש לא לעניין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש אפשרות שאתה סתם חרמן?

ושבלונדיניות חטובות עושות לך את זה?

:lol:

לא אמרת כלום חוץ מתיאור ממצה של כל הגברים הסטרייטים ביקום :-P

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מה שקורה בכתיבה ממש לפני היציאה מהבית. מבחינתי אתה רשאי לבקש מהמנהלים להסיר את ההודעות הרלונטיות (שלי, וכמתבקש, גם התגובות שלך). אני כותב זאת בגלוי כדי שגם המנהלים יחשפו להודעה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סטיגמות זה דבר בעייתי -

אני מכירה מישהי שנראית כמו הסטיגמה של סטלנית אש - למעשה הבחורה עובדת היי טק חרוצה בדרך לתואר ובעלת תובנות שלחצי מכם פה אין.

עוד חברה שנראית כמו סטלנית שלמעשה עושה תואר שני בחינוך ויודעת בדיוק מה המטרה שלה בחיים (במקרה הזה מדובר על שיפור האיכות האנושית במדינה דרך חינוך סביבתי).

עוד אחת שיש לה איפור קבוע קעקועים ואוהבת עדשות צבעוניות ונראית כמו נערת פוסטר של פריחה שהיא למעשה אחת הנשים האינטליגנטיות ביותר שאני מכירה.

בלונדינית פלטינה שאוהבת להתאפר ולשים מכנסיים ורודים עם תואר שני במדעים מדוייקים ואחת הנשים החריפות ביותר שיצא לי להכיר.

ג'ינג'ית סתומה (הייתה חייבת להיות אחת שהולכת לכיוון השני ;) )

שאני אמשיך?

כל הנשים האלו על אף שנראות כאילו הן מייצגות סטיגמה שאתם לא אוהבים, מהוות נשים איכותיות מאין כמוהן, ואם הייתם ברי מזל היו לכם בנות זוג כמוהן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מעריך שהסיבות העיקריות שאני זורם עם זה הן: כי מדובר במעבר למדינה חדשה, כי אני נהנה מהאתגר ומהעניין של התקשורת עם מישהי כל כך שונה ממני, שמגיעה מתרבות כל כך שונה (...) בכל מקרה, ההערכה שלי היא שאכן האופוריה תיגמר ואני אחזור לחפש מישהי שיותר מתאימה לדפוס שאליו כיוונתי בשנים האחרונות. בינתיים, תנו לי ליהנות :-P

למיטב זכרוני לא מזמן עוד היית במערכת יחסים ארוכה ורצינית עם זאת שקנתה פיאט 500, לא קשה להבין למה אינך ממהר להיכנס לעוד אחת כזאת ומעדיף "לזרום" כרגע עם מה שבא. כפי שאמרת, די ברור שאין לסיפור הנוכחי פרספקטיבות רציניות (קצרה היריעה מלפרט למה) ולכן החווייה הזאת לא ממש רלוונטית לפרנקוס וחיפושיו אחרי המנוחה והנחלה.

אני מסכים עם מה שאתה אומר בגדול ושמח שעוברת עליך תקופה מוצלחת מהבחינה הזאת, אבל לא רואה מה החידוש שפרנקוס יכול ללמוד מזה. אנשים יוצאי דופן כמוהו (לטוב ולרע) שאין להם ז*ן להרפתקאות ו"זרימות" תמיד מתקשים במציאת בני זוג, אבל ממה שראיתי הבררנות הזאת נוטה להשתלם בסופו של דבר.

לא הבנתי, את הפרסומת לאתר החדש עשית בהודעה פרטית או בפורום הפתוח? אם כך, על מה בדיוק אתה מתלונן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אמרת כלום חוץ מתיאור ממצה של כל הגברים הסטרייטים ביקום :-P

לא מתלהב מבלונדיניות בכלל. ברונטיות עושות לי את זה הרבה הרבה יותר !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סטיגמות זה דבר בעייתי -

אני מכירה מישהי שנראית כמו הסטיגמה של סטלנית אש - למעשה הבחורה עובדת היי טק חרוצה בדרך לתואר ובעלת תובנות שלחצי מכם פה אין.

עוד חברה שנראית כמו סטלנית שלמעשה עושה תואר שני בחינוך ויודעת בדיוק מה המטרה שלה בחיים (במקרה הזה מדובר על שיפור האיכות האנושית במדינה דרך חינוך סביבתי).

עוד אחת שיש לה איפור קבוע קעקועים ואוהבת עדשות צבעוניות ונראית כמו נערת פוסטר של פריחה שהיא למעשה אחת הנשים האינטליגנטיות ביותר שאני מכירה.

בלונדינית פלטינה שאוהבת להתאפר ולשים מכנסיים ורודים עם תואר שני במדעים מדוייקים ואחת הנשים החריפות ביותר שיצא לי להכיר.

ג'ינג'ית סתומה (הייתה חייבת להיות אחת שהולכת לכיוון השני ;) )

שאני אמשיך?

כל הנשים האלו על אף שנראות כאילו הן מייצגות סטיגמה שאתם לא אוהבים, מהוות נשים איכותיות מאין כמוהן, ואם הייתם ברי מזל היו לכם בנות זוג כמוהן.

טוב, תעשי היכרות בינינו ?

לא הבנתי, את הפרסומת לאתר החדש עשית בהודעה פרטית או בפורום הפתוח? אם כך, על מה בדיוק אתה מתלונן?

פרנקוס פולני, עכשיו זה מובן ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סטיגמות זה דבר בעייתי - בלונדינית פלטינה

זו לא סטינגה; כשאני הסתובבתי עם שיער מחומצן פלטינה ופירסינג בכל איבר אפשרי, גם לי ירדה האינטליגנציה בחצי.

כל האמור לעיל נכון לגמרי, למעט העובדה שחזרה לי חצי מהאינטלגינציה כשהתחלתי להקריח :lol:

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...