Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מסע לעומקם של אתרי היכרויות: גרסת יוסי פרנקוס [שבסוף מתחתן - מזל טוב!]

יוסי פרנקוס
שימו לב! השרשור הזה בן 2536 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נכון.

גם אצלי זה ככה. חייבת להיות אישיות מעבר לבגדים האלו.

אז למה היא מנסה לפצות על האישיות שלה עם בגדים פרובוקטיביים?

זה בדיוק מה שאני מתלונן עליו, הקטע הזה של "אין לי אישיות או אינטליגנציה אבל לפחות יש לי תחת. תראו אותו!"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 629
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אולי היא גאה בגוף שלה? גם זה יכול להיות העניין. יש (א)נשים שמתביישת בגוף שלהן, אז היא מתריסה כנגד.

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסתכלתי שוב על התמונות שלך ואני חייב לציין שעבור משהו, שאומנם לא מתלבש סקסי אבל גם לא משקיע בלבוש, שאין לו חוש אופנתי ובגדול מציג הופעה חיצונית שדי מזלזלת בזולת - הדרך שבה אתה מציג את עצמך - אתה קצת חוצפן בתגובותיך לדרך בה מתלבשים אחרים/אחרות.

אינני בא להצדיק את הלבוש הלא מחמיא שמוצג בחלק גדוןל מהדוגמאות שהצגת (התמונות שהבאת באמת קשות :( ) אבל בוא ותתחיל קודם כל עם קצת ביקורת עצמית ועם קצת שיפור אישי ואז תעבור לאחרים.- אף אחד לא רואה את הגיבנת שלו.

ביננו, אם כבר מדברים על תחושה שמועברת על ידי לבוש - אתה ממש לא נראה גאון, גם לא חכם במיוחד ובטח לא שרמנטי :)

בהצלחה בהמשך החיפוש.

גם אתה בוטה ? :-P או שאתה פשוט כמוני אומר את האמת בפרצוף ?

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיין מסוגל לעשות 8 גלגלונים רצופים בלי שום בעיה

wait wut?

אני דורש הוכחות!

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אבקש מהחניכים שישלחו לי את הלינק לוידאו...

אגב, אם מישהו תוהה, זה באמת אחד השרשורים שהכי שעשעו אותי בתקופה האחרונה :lol:

כיוון שכרגע אין לי הוכחות, מצ"ב תמונה שלי עומד על הידיים במקום שאניני טעם בתחום המוטורי יזההו בוודאות (בשחור, קונדסון).

ובדרך כלל אני לא צריך שמישהו יחזיק אותי, פה זה פשוט בירידה של 20 מעלות על כביש לוהט עם חצץ.

with kundason.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קונדסון יכול ללכת לתחרות כפילים של המונולית מאודיסיאה בחלל..

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אז שיתחיל להסתובב ליד ערסים. בסרט השימפנזות קיבלו שכל...

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בדיוק מה שאני מתלונן עליו, הקטע הזה של "אין לי אישיות או אינטליגנציה אבל לפחות יש לי תחת. תראו אותו!"

למה אתה יוצא מנקודת הנחה שלא יכולים להתקיים שני הדברים באותה הבחורה? אולי היא אומרת "תראה איזה תחת יש לי. שווה לך להכיר גם את האישיות".

אני אתן לך דוגמא מהחיים. לפני כמה שנים נכנסה אישה אלינו למשרד מאופרת בכבדות ובחוסר טעם משווע ולבושה כמו זלמן שושי (היא גם היתה דומה לו) והיא הציגה את עצמה כנציגה מטעם העירייה שאוספת תרומות לנזקקים.

אנחנו מיד חשדנו כי לא הסתדר לנו המראה עם העיסוק והיינו בטוחים שמדובר בנוכלת אז אמרנו לה שהבעלים אינם כרגע ואין מי שיענה לה (אחד היתרונות בלהיות איש עבודה וללכת עם בגדי עבודה). אחרי שהלכה הרמנו טלפון לעירייה כדי שידעו שמישהי מתחזה לעובדת עירייה והתברר לנו שמדובר באישה שעובדת בהתנדבות ומשקיעה את זמנה בעזרה לנזקקים ללא כל תמורה או גוף שעומד מאחוריה. כמובן שביקשנו שיגידו לה לחזור אבל זה רק מראה לך כמה רושם ראשוני מבוסס מראה יכול להטעות.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוסי מגיע לך שאפו!

אתה עושה פה שירות מעולה לכל הרווקים בפורום שאי פעם חשבו להכנס לאתרי הכרויות!

תעלה יוצר ציטוטים מהודעות נראה לי מאד משעשע.

שתי הסנט שלי לגבי אתרי הכרויות:

פעם שהאינטרנט עוד היה צעיר והחתולים לא שלטו בו, אתרי הכרויות היו דבר מאד נחמד.

מכמה סיבות, ראשית, האתרים לא השתמשו בטקטיקות "כיפה אדומה" כדי למשוך קהל (ההרשמה חינם, אבל כדי לשלוח הודעות תביא כסף.)

דבר שני,היו שם המון אנשים איכותיים.

אני אישית מכיר לא מעט זוגות, גם נשואים שהכירו באתרי הכרויות ואפילו בפורומים. (יש לנו עוד עתיד :) )

הבעיה התחילה לפני שלוש שנים בערך, הרבה אשפה גנטית נחשפה לעולם המופלא של האינטרנט והבינה שזה כבר לא נחתלם הבלעדית של "החננות".

ואז החלה ההדרדרות, כל מיני פרופילים פיקטיבים של טרולים שרק מחפשים צומת לב, או בחורות שמחפשות ארנק מהלך וגברים שמחפשים זיון ולא בא להם לצאת מהבית.

אני כבר לא מאמין לאתרים האלה, זה ניהיה שוק בשר.

בחורה מקבלת מאות פניות ביום (גם אם היא לא נראת כמו האחות המוצלחת של אמה ווטסון) וזה מפתח אגו, וגם גורם לה לסנן אנשים בקבלנות.

יוצא מצב שאם אתה נראה ממוצע אין לך שום סיכוי.

וזהו.

אדון פרנקוס, שיהיה בהצלחה במחקר! תעלה רשמים !

בלוג קרינה חשוב! [URL]http://terrorkrina.blogspot.ie/[/URL] :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צהורים טובים,

עדין לא הספקתי לקרוא את כל הדיון (בתהליך ^^)

אני ממליץ על האתר

http://www.2become1.co.il/

נכון שהוא יותר פונה למגזר הדתי אבל זה לא חובה, אני מצאתי את אישתי לעתיד שם

ואנחנו לא בדיוק דתיים .... (שמורים על כמה דברים דתיים אבל לא דתיים)

המשך יום נעים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זהו אתר מראה של lovely רק בגרסה לדתיים.

כמובן שרישום חינם ושליחת הודעות לאחרים גם,אבל קריאת הודעות? מנוי - 140ש"ח,לחודש,לפני תוספות...

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיקרון אתה צודק, רישום לא זול וזה ל"דתיים" אבל אני חייב לציין שבאתר הזה קבלתי מספר רב של פניות לפרופיל שלי

גם חשוב לציין של 98% מהפניות שלי קבלתי תשובה (גם שלילית אבל תשובה).

בJDATE גם נרשמתי לחצי שנה לא קבלתי אף תגובה יזומה, ורק אחת שלחתה תגובה חזרה.

המשך יום נעים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחורה מקבלת מאות פניות ביום (גם אם היא לא נראת כמו האחות המוצלחת של אמה ווטסון) וזה מפתח אגו, וגם גורם לה לסנן אנשים בקבלנות.

סחטיין על הרפרנס.

כמובן שרישום חינם ושליחת הודעות לאחרים גם,אבל קריאת הודעות? מנוי - 140ש"ח,לחודש,לפני תוספות...

ומה הבעיה בתשלום? אני לא מבין...

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...