Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מסע לעומקם של אתרי היכרויות: גרסת יוסי פרנקוס [שבסוף מתחתן - מזל טוב!]

יוסי פרנקוס
שימו לב! השרשור הזה בן 2527 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

למיטב זכרוני לא מזמן עוד היית במערכת יחסים ארוכה ורצינית עם זאת שקנתה פיאט 500, לא קשה להבין למה אינך ממהר להיכנס לעוד אחת כזאת ומעדיף "לזרום" כרגע עם מה שבא. כפי שאמרת, די ברור שאין לסיפור הנוכחי פרספקטיבות רציניות (קצרה היריעה מלפרט למה) ולכן החווייה הזאת לא ממש רלוונטית לפרנקוס וחיפושיו אחרי המנוחה והנחלה.

אני מסכים עם מה שאתה אומר בגדול ושמח שעוברת עליך תקופה מוצלחת מהבחינה הזאת, אבל לא רואה מה החידוש שפרנקוס יכול ללמוד מזה. אנשים יוצאי דופן כמוהו (לטוב ולרע) שאין להם ז*ן להרפתקאות ו"זרימות" תמיד מתקשים במציאת בני זוג, אבל ממה שראיתי הבררנות הזאת נוטה להשתלם בסופו של דבר.

זה לא מדויק, כי אני מאמין שזה אופי של בנאדם להעדיף דברים קלילים או מערכות יחסים. לא פשוט לעשות שינוי מחשבתי ולעבור מהאחד לשני, אם כי כשמתבגרים לרוב זה קורה. אני בכל מקרה תמיד חיפשתי משהו רציני, אבל נכון שלפעמים פשוט רוצים ליהנות. במיוחד במדינה זרה שבה לא מכירים אף אחד...

ובלי קשר אני אעוף מהבית שלהם ברגע שאוכל. הבעיה היא שמכרתי את כל הרכוש שלי כשטסתי ואני צריך בערך 20000 ש"ח רק לריהוט דירה. אתה תלווה לי את הכסף?

לא, אבל אני יכול למכור לך בזיל הזול כל מיני דברים שיש אצלי:

ספה דו מושבית

מדיח כלים

מכונת כביסה כמעט חדשה

ארונות מדפים מאיקאה

שולחן מחשב מהום סנטר

כל מיני כלי מטבח

מיקרוגל ישן

טוסטר אובן

שואב אבק

הגה לוג'יטק G25 (סתם דחפתי אותו פנימה. מישהו רוצה לקנות?)

צריך לעשות רשימה מפורטת, אבל בגדול - הדברים למכירה, רובם במחירים מצחיקים.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 629
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כרגע אני לא ממש צריך (אולי את ההגה בחודש הבא) אבל כשזה יהיה רלוונטי אצור קשר :)

כשזה יהיה לך רלוונטי זה כבר לא יהיה רלוונטי עבורי. הכל חייב לעוף עד אמצע שבוע הבא...

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סטיגמות זה דבר בעייתי -

אני מכירה מישהי שנראית כמו הסטיגמה של סטלנית אש - למעשה הבחורה עובדת היי טק חרוצה בדרך לתואר ובעלת תובנות שלחצי מכם פה אין.

עוד חברה שנראית כמו סטלנית שלמעשה עושה תואר שני בחינוך ויודעת בדיוק מה המטרה שלה בחיים (במקרה הזה מדובר על שיפור האיכות האנושית במדינה דרך חינוך סביבתי).

עוד אחת שיש לה איפור קבוע קעקועים ואוהבת עדשות צבעוניות ונראית כמו נערת פוסטר של פריחה שהיא למעשה אחת הנשים האינטליגנטיות ביותר שאני מכירה.

בלונדינית פלטינה שאוהבת להתאפר ולשים מכנסיים ורודים עם תואר שני במדעים מדוייקים ואחת הנשים החריפות ביותר שיצא לי להכיר.

ג'ינג'ית סתומה (הייתה חייבת להיות אחת שהולכת לכיוון השני ;) )

שאני אמשיך?

כל הנשים האלו על אף שנראות כאילו הן מייצגות סטיגמה שאתם לא אוהבים, מהוות נשים איכותיות מאין כמוהן, ואם הייתם ברי מזל היו לכם בנות זוג כמוהן.

אז זאת את שמחביאה את כל הבחורות האיכותיות! :evil:

בלוג קרינה חשוב! [URL]http://terrorkrina.blogspot.ie/[/URL] :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רוצה את הג'ינג'ית !!!!! :))

סטיגמות זה דבר בעייתי -

אני מכירה מישהי שנראית כמו הסטיגמה של סטלנית אש - למעשה הבחורה עובדת היי טק חרוצה בדרך לתואר ובעלת תובנות שלחצי מכם פה אין.

עוד חברה שנראית כמו סטלנית שלמעשה עושה תואר שני בחינוך ויודעת בדיוק מה המטרה שלה בחיים (במקרה הזה מדובר על שיפור האיכות האנושית במדינה דרך חינוך סביבתי).

עוד אחת שיש לה איפור קבוע קעקועים ואוהבת עדשות צבעוניות ונראית כמו נערת פוסטר של פריחה שהיא למעשה אחת הנשים האינטליגנטיות ביותר שאני מכירה.

בלונדינית פלטינה שאוהבת להתאפר ולשים מכנסיים ורודים עם תואר שני במדעים מדוייקים ואחת הנשים החריפות ביותר שיצא לי להכיר.

ג'ינג'ית סתומה (הייתה חייבת להיות אחת שהולכת לכיוון השני ;) )

שאני אמשיך?

כל הנשים האלו על אף שנראות כאילו הן מייצגות סטיגמה שאתם לא אוהבים, מהוות נשים איכותיות מאין כמוהן, ואם הייתם ברי מזל היו לכם בנות זוג כמוהן.

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רוצה את הג'ינג'ית !!!!! :))

אני לא המוזר היחיד שאוהב ג'ינג'יות? למרות שאין להן נשמה?

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מחביאה כלום - אתם לא יודעים להסתכל מעבר לסטיגמה :)

גם אתן לא, ובסוף כולם מפסידים.

מבחינת רוב הנשים הישראליות, רוב הגברים מעוניינים רק בסקס. אי לכך כל דייט הופך לראיון עבודה ומבחן רצינות, שהגבר כמובן לוקח כאתגר ומנסה לצלוח את כל המכשולים בדרך למיטה. הבעיה היא שהגברים המעניינים יותר פורשים בדיוק בשלב הזה, כי לא בא להם לשחק משחקים. אז מכל המסננת הפסיכולוגית הזאת אתן נשארות בדיוק עם אותם חמורים שמהם ניסיתן להתחמק מלכתחילה ועליהם מבוסס (ובצדק) הרושם השלילי שלכן על כל הקהילה.

אני לא מדבר עליך באופן ספציפי, אבל אם כבר התחלנו בהכללות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רגע, ג'ינג'יות או red-heads? יש הבדל עצום בין השתיים

please explain yourself sir

p.s- use photos for illustration

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אתן לא, ובסוף כולם מפסידים.

מבחינת רוב הנשים הישראליות, רוב הגברים מעוניינים רק בסקס. אי לכך כל דייט הופך לראיון עבודה ומבחן רצינות, שהגבר כמובן לוקח כאתגר ומנסה לצלוח את כל המכשולים בדרך למיטה. הבעיה היא שהגברים המעניינים יותר פורשים בדיוק בשלב הזה, כי לא בא להם לשחק משחקים. אז מכל המסננת הפסיכולוגית הזאת אתן נשארות בדיוק עם אותם חמורים שמהם ניסיתן להתחמק מלכתחילה ועליהם מבוסס (ובצדק) הרושם השלילי שלכן על כל הקהילה.

אני לא מדבר עליך באופן ספציפי, אבל אם כבר התחלנו בהכללות...

וואו.

לא חשבתי על זה ככה אבל כל כך נכון...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

please explain yourself sir

p.s- use photos for illustration

know-the-difference-red-hair-ginger.jpg

ברמת העיקרון - ג'ינג'יות זה כתום חלודה + נמשים, redheads זה שער כתום על גבול אדום / אדום

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואו.

לא חשבתי על זה ככה אבל כל כך נכון...

וכנראה בגלל הגישה שלכם שניכם עדיין ממורמרים על אותו עניין.

נקודה למחשבה.

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...